Skocz do zawartości

Perm ? oszalales ?


kamarox

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Niedawno co miales bana za txt = aktywny Ban'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:81198289'
[AMXBans] Twoje IP: '95.158.64.126'
[AMXBans] ===============================================

 

dostalem perma za to ze gralem na servie na innym steam? Wrocilem z wakacji gralem dopiero 5 min wskoczylem na dust_2 na teksture przyznaje sie, ale odrazu 4h dostac ? bez upomnienia? wskoczylem tam tylko na sekunde. Dobra mniejsza o to w kazdym razie kozystajac z chwili odpoczynku kupilem sobie elite snipera.. Uzylem steam brata zeby sobie na nim pograc przyznaje ale to nie upowaznia chyba admina do dawania mi perma -.- Ledwo kupilem elite snipera i po 10 min dostaje perma no bez jaj ludzie -.- to jest pilnowanie pozadku na servie? napierdalanie banami jak popadnie? nie mozna zwrocic komus uwagi czy upomniec? zalosne.. prosze o szybkie cofniecie tego perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest skarga.. raczej wytlumaczenie..

 

to ja prosze o odbanowanie.. kazdy popelnia bledy a ja dostaje dozywocie za takie cos ;/ nie jestem graczem ktory zmienia ciagle servery i jak juz na jakims gram to zostaje zreszta mozna zobaczyc kiedy utworzylem konto na forum i to nie bylo napewno wczoraj... prosze o ub

 

zreszta traktujecie mnie jak najwiekszego czitera ktory ciagle wchodzi wam na server... dostalem bana na 4h za txt.. wszedlem na innym acc ok.. no ale nie jestem jakims cziterem zeby mnie tak tak samo karac... nie zasluguje na tak duza kare ;/

 

dostalem lekcje.. uwazam ze zostalem za surowo ukarany.. potrafie wyciagnac z tego wnioski i wyrazam skruche.. prosze o ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...