Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick: Kamarox
Nick admina: sir martin
Mapa: kabul
Opis sytuacji:
Link do dowod??w (opcjonalnie):
IP/SteamID: 'STEAM_0:1:16315879'

 

Tak jak pisalem juz w zlym temacie dostalem bana na 4h za txt. Bardzo mnie to wkurzylo bo to juz nie pierwszy raz kiedy dostaje bana za wykozystywanie umiejetnsci mojej klasy.. jedni maja rakiety i miny i jest dobrze a zwinny zolnierz nie moze sobie juz wskoczyc tam gdzie inni nie moga.. no ale niewazne.. Stwierdzilem ze nie bede gral zwinnym i wykupie sobie elite snipera( zeby juz nie wchodzi na txt). Wszedlem na server z konta steam brata na swoj nick przyznaje sie.. Dostalem perma za aktywny ban.. I teraz po ludzku.. Ludzie to bylo tylko glupie txt.. gram tu bardzo dlugo czasu i niezamierzam zmieniac serverowni.. popelnilem blad wiem.. zaluje.. postawnawiam poprawe juz wiem ze za aktywny ban jest bardzo surowa kara.. prosze o danie mi szansy.. jestem normalnym graczem chcacym sobie pograc.. zazwyczaj pracuje i niema mnie calymi dniami.. dzis z powodu awari samochodu mialem czas zeby pograc sobie i dostalem bana.. Bardzo prosze o odbanowanie.. wiecej nie zrobie juz takiego manewru na aktywnym banie... zrobilem to bo poprostu chcialem pograc a niemam za wiele czasu.. Prosze o pozytywne rozpatrzenie tej prosby.. 

~~Kamarox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...