Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

bo??e ja sobie gram dostalem dzi?? 3 bany dwa  staw screny 3 czitujesz. gralem na ofice rats ban wstw screny wstawilem ub dostalem wbijam gram okolo 10 m ban czitujesz wyja??nij na forum 3 bany w dniu czy to jest moja wina ??e ja dobrze gram a somer wymy??la jakies bzd??ry ??e na specta uciekam ale on jest ??a??osny w??asnie wtedy dostalem od any bana ! a on m??wi ??e ja na specta ucieklem on jest ??a??osny

Tw??j nick:BeszczelOnarZbuku
Nick admina: nwm odrazu bana dostalem
Mapa: de_inferno
Opis sytuacji:gram jestem pierwszy a tu ban !!! 3 raz dzi??
Link do dowod??w (opcjonalnie): nie mam dowod??w ile mo??na 3 razy na dzi?? bana dostac nie moge by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij slownictwo kolego bo nie jestes na bazarze i przepros sie ze slownikiem. Jeszcze raz tak wypalisz, a porobisz reklamy. Prosze o dokladne sprawdzenie demka bo gracz nie umie sie dobrze wyslowic, jezyk ojczysty to Jego wrog wiec, az dziw bierze, ze niby az

tak dobrze gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona mnie zbanowala czy tam avelo sam nwm ale mnie kto?? zbanowal wsadzi??em ss i mialem ub ! to bylo na ofice rats wejdz na forum tam gdzie sie screny wstawia i zobacz !!

 a ten janek mi dal bana za czitowanie czy ja naprawde 1 nie moge byc a ty nie zmyslaj ??e na specta ucieklem na ratsie ze scanowalem avelo i ktos dal mi bana wstaw ss nwm czy to avelo czy ana !
 nie traktujesz mnie jak smieca jasne ja cie zabilem a ty na mikro ze gram na aimie wyzywasz mnie ca??y czas czy j acie kolego nie moge zabi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona mnie zbanowala czy tam avelo sam nwm ale mnie kto?? zbanowal wsadzi??em ss i mialem ub ! to bylo na ofice rats wejdz na forum tam gdzie sie screny wstawia i zobacz !!

 a ten janek mi dal bana za czitowanie czy ja naprawde 1 nie moge byc a ty nie zmyslaj ??e na specta ucieklem na ratsie ze scanowalem avelo i ktos dal mi bana wstaw ss nwm czy to avelo czy ana !

 

Nie wykr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ju?? widze ile ty na sumieniu masz k??amstw nie pamietasz jak mnie zbanowala na ratsie czy tam avelo to byl co ze scanowalem avelo ???? i wstawilem screny !!

nawet mam screny jak zrobili

 

Ale mi nie chodzi o sytuacje z dzisiaj tylko z przed 2-3 dni .

ahhaa od dwuch dni cie na serwie nie bylo ziomek na wh serio jedyne wh jakei mam to w g??owie cz??owieku chyba wstawialem dzi?? screny !!! idz se je zobacz ! a ty pomy??l czy ja m??wie ??e dzi?? mnie wyzywa?? ??? rusz m??zgiem

B??agam ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...