Skocz do zawartości

Podanko.


Natalka19

Rekomendowane odpowiedzi

na nie

nie mialas adma na innej sieci

aktywna ? to chyba jakas kpina

kilka godzin mhm skoro grasz kilka godzin dziennie to ja czekam na nute bezczela i magika

osoba ktora przez dlugi czas lamala regulamin po pierwsze podanie nie wypalilo

 

analterror wypowiadasz sie ale kiedy byles na serwie ostatnio ? zanim odpowiesz pseudo gangsterze daruj sobie w wypowiedzi grozne buzki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

nie mialas adma na innej sieci

aktywna ? to chyba jakas kpina

kilka godzin mhm skoro grasz kilka godzin dziennie to ja czekam na nute bezczela i magika

osoba ktora przez dlugi czas lamala regulamin po pierwsze podanie nie wypalilo

 

analterror wypowiadasz sie ale kiedy byles na serwie ostatnio ? zanim odpowiesz pseudo gangsterze daruj sobie w wypowiedzi grozne buzki

 

Tak sie sklada drogi delikwencie, ze mialam, a to ze tego nie wiesz nie znaczy, ze go nie mialam. Aktywna jestem i jakos tylko ty tego nie widzisz, a co do AnalaTerrora to ma prawo wypowiedziec sie pod takowym postem gdyz gra ale na innej nazwie i czesto, dziekuje, dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalisz sie czy sie zalisz ze dostalem bana na 4 h ? psuje admosfere na jb smieszne bo nigdy nie udawalem swietego nwm po czym to wyczytales tak jak smiac mi sie chce z tego ze chujowa admosfera nie jest od czyjejs opinii w podaniu a pustki zrobily sie zrobily od pewnych  spraw nie zwiazanych z podaniami na adma lecz to nie sprawa zwyklych graczy tak jak pewien temat zablokowany tylko dla admow lecz nie oznacza to ze nie bylo dostepu tam ;) koniec spamu bo to podanie a nie temat do zalu wyrazilem swoja opinie co sadze o osobie ktora chce byc adminem tyle 

na marginesie jak chcesz moge zaczac nagrywac demka kiedy i za co dostaje bany skoro tak cie to interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...