Skocz do zawartości

Smieszne sytuacje z zycia jb :>


syner19

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wstawiamy tutaj ciekawe screeny, demka z naszego jb. To moze ja zaczne tak z dnia dzisiajeszzego :D obrona Czestochowska :D

 

 

Bobery pozdrawiaja :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 patologiczna rodzina hahha no dziekuje w imieniu calego jb za komplement :D

2 podawaj jakies argumenty a nie slowa typ kur*a bo jesli twoj slownik ma tylko takie slowa no coz patola sama w sobie  :)

3 srasz na zdanie itp no to fajnie masz ja sie zalatwiam  na muszli klozetowej ale to zalezy od tego co lubisz

4syner powinienes podziekowac temu czo bo przypomnial zebys spakowal bambino do szkoly mniejsza ja ci dziekuje bo zapomnialbym spakowac kredek i co wtedy ?

5po co sie wdajecie z nim w dyskusje nalezy go zlac moczem jak kazde takie zero nie pierwsze i nie ostatnie :v

6 dziekuje tyle ode mnie czekam na kolejne patologiczne teksty czo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 patologiczna rodzina hahha no dziekuje w imieniu calego jb za komplement :D

2 podawaj jakies argumenty a nie slowa typ kur*a bo jesli twoj slownik ma tylko takie slowa no coz patola sama w sobie  :)

3 srasz na zdanie itp no to fajnie masz ja sie zalatwiam  na muszli klozetowej ale to zalezy od tego co lubisz

4syner powinienes podziekowac temu czo bo przypomnial zebys spakowal bambino do szkoly mniejsza ja ci dziekuje bo zapomnialbym spakowac kredek i co wtedy ?

5po co sie wdajecie z nim w dyskusje nalezy go zlac moczem jak kazde takie zero nie pierwsze i nie ostatnie :v

6 dziekuje tyle ode mnie czekam na kolejne patologiczne teksty czo :)

 

Wiesz, ??e istnieje co?? takiego jak znaki interpunkcyjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...