Skocz do zawartości

Mass FK


Karcok

Rekomendowane odpowiedzi

czesc panowie tu hue hue :D

 

nawet nie patrze na to demko skoro jest nie aktualne tylko z kiedys :)

co do dzisiaj to bylem na serwerze ja i 3 adminow, nikogo wiecej i robilismy sobie wspolnie jaja :)

 

co do kolegi piszacego skarge, poczytaj regulamin :) na zabijace jesli nie masz broni to masz wpisac killa, a juz na pewno nie masz zyczenia :D

co do tego ze zabilem Cie 2 razy w celi to wybacz ale to nie jest mass FK, poza tym zrobilem to niespecjalnie i powiedzialem ze maja Cie ozywic ;)

 

a jak juz piszesz ze Cie obrazam to swietoszkiem tez nie byles :) a kretynizm taki jak u Ciebie trzeba po prostu tepic :D

 

 

ps. nie, nie kupie sobie steama ,,kolego,, :D

 

 

pozdrowionka od hue :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahaha czytam i bije glowa o biurko :P

z csa mozna dojsc do patriotyzmu, kto by pomyslal xd

 

wez wyjdz z tego JB bo nawet tu nie grywasz :)

 

tak robie sobie jaja, tak samo jak na serwerze bo jak Cie slucham i czytam co piszesz to wybacz dorosla i dojrzala hot osiemnastko ale jak mysle ze bedziesz kiedys pracowal na moja emeryture to ten ,,nasz piekny kraj zwany Polska,, czy jak to tam ujales na pewno daleko nie zajedzie :D

 

mass FK zlozony z 2 killow :D piekna sprawa! dajcie mu odznaczenie krzyzem walecznym! prawilny czlowieku z DR, bladego pojecia nie masz o JB :)

 

 

czekam z niecierpliwoscia na drugie demko z moimi obrazami bo wtedy ukaze sie i Twoje jakze piekne i zaiste kulturalne slownictwo :)

 

ps. niestety komputera juz nie mam z komuni :( ale mam laptopa! <3 i troche szacunku do starszych gowniarzu :)

 

 

bez odbioru bo Twoje uwagi i komentarze sa zenujace :*

 


ah! jak by pochylnia kiedys zrobila zawody na matke polke to masz moj glos!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma patriotyzm do Csa? Ludzie ogarnijcie sie... Hue hue gra na servie w ch*j czasu i jezeli kogos by zfreekilowal to napewno by sie przyznal do tego bledu. Smiechu warte. Moze jak na serva bedziemy wchodzic to niech kazdy na poczatek jeszcze przysiege jakas zlozy :D Hahaha . Dla mnie to jest naprawde smieszne. Aaa i sorry za bledy jezykowe nie mam polskiej klawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...