Skocz do zawartości

Patologia D??ejlbrejkowa


kuchen

Rekomendowane odpowiedzi

czesc :D

 

tutaj hue, zanim mnie zbanujecie na kolejny koncie to moze dajcie sie nam wypowiedziec :)

 

kuchen, co do twoich wypowiedzi to placze przy nich ze smiechu tj ostatnim razem. nie grasz z nami na JB wiec po co sie wgl pchasz w nie swoje sprawy. chyba ze masz na drugie sprzedawczyk/konfident to ok :) vanilla nawet nie gra juz na JB, poza tym nigdzie w tym co wstawiasz poza bindem nie ma nic na nia. JB maja to do siebie ze wchodzi sie na nie pobawic, wspolnie posmiac a nie strzelac i bic rankingi. ze mnie tez jest niejednokrotnie smiech i nie biegam z tym na forum, wystarczy troche dystansu do siebie :) a co do atmosfery na serwerze, hm, zazwyczaj dobrze nie zdaze wejsc na serwer a wszyscy pisza ,,czesc hue,, ,,co tam,, ,,jak tam,, ,,idz do ct,, takze nie wiem z ktorej strony psujemy atmosfere na serwie :D wrecz przeciwnie, wprowadzamy duzo smiechu i zabawy ;)

co ty mozesz wiedziec nie grajac z nami?

gram tu 3 lata, chcecie wladowac perma, ladujcie :D

 

co do suselkowatego czy jak ci tam, kim ty czlowieku wgl jestes? to ze ci pisze donator to gowno mnie obchodzi :D widac masz przerosniete EGO i wlasnie w tym momencie po przeczytaniu tej wiadomosci bedziesz jeszcze mocniej dazyl do mojego perma :D sam jestes kretynem bo nawet nie umiesz poradziz sobie z nizo ktory robi was jak chce z wchodzeniem na AB. ty czlowieku nas nawet nie znasz, wiec na jakiej podstawie smiesz nas tak nazywac? 90% serwera lubi z nami grac i smieje sie z naszych zartow, tak na prawde paru graczy grajacych od dawna trzyma aktywnosc tego serwera. takze kretynie nie masz prawa nas oceniac nie grajac z nami ani minuty :) nie pozdrawiam cie srodkowym palcem tylko moja gola dupa wypieta w kierunku twego zadartego nosa.

 

z tego co wiem byla wczoraj czy tez dzisiaj rano rozmowa na moj i pindzia temat, podobno zostalo ustalone ze jeszcze jeden wybryk i perm. demko wstawione przez pana prawilnego jest ze wczoraj, wiec z sytuacji o ktorej byla mowa w adminroomie. w takim razie demko czy tez zdjeci nie wnosza nic do sprawy bo to nic ,,swiezego,,.

 

Syner - Ty najlepiej wiesz jak jest, takze pozostali admini z JB oraz gracze ktorzy z nami GRAJA! a nie wbijaja na serwer raz na miesiac zeby nakrecic demko do skargi :D wiecie jak sie z nami gra i ile jest smiechu :) 

 

w kazdym razie milo mi bylo gracze JB ze moglem z wami grac :) z jednymi dluzej z drugimi krocej. jestes mega pozytywnie zakreconymi osobami i dzieki za wszystkie wspolne wybryki smiechy i inne pierdolniete rzeczy :)

moze spotkamy sie gdzies jeszcze na innym JB :D

 

pindzia, mordo Ty moja - jak mogles ,,zhanbic,, serwerownie!!!?! co za gosc z ciebie su jakis tam, pokroju pingla <3

 

Kinga - nic do Ciebie nie mam, mysle ze pindo takze, nabijamy sie bo lubimy sie smiac, lubimy jak jest wesolo, raz beka z Ciebie, raz ze mnie, a raz z synera.

widac nie kazdy ma dystans do siebie :)

 

 

pozdrawiam

hue hue

 

 pindo, nizo, syner, zarowka, kowal, klasik, karinka, woda w proszku, joo, analrozpierdol, psiakupa i reszta mord - dzieki za wspolna gre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem gruba??nym rzeznikiem i co w tym z??ego?

+ je*** sanok

 

 

 

pozdrawiam

hue hue

 

Hue hue gej 3,2,1,0

 

 

Nizoraf

 

Rudy murzyn nie ma co :/

 

 

 

Pindolis

 

To jest naczelny gimb  serwera, jest te?? czarny i rudy, podobnie do nizorafa

 

 

 

syner

 

Syner tez gej

 

Tak powa??nie, to nie wiem czemu si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem podjac trudna decyzje, pponiewaz lubilem was chlopaki ten serwer przyciagal ludzi bo wy graliscie i bylo smiesznie, ale niestety jako opiekun powinienem byc obiektywny i slluchac wszystkich stron, trudne to dla mnie, ale niestety musze was zbanowac pernamentnie.

Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy, moze n innym serwerze i troche pocisniemy razem beke, 3majcie sie :/

aha swietnezgranie czasowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...