• Ogłoszenia

  • Sandrox

   Konkurs na COD 601   20.01.2017

   Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
  • Skip3r

   Admin Miesiaca   30.01.2017

   Powraca konkurs na Admina Miesiaca, poznaj szczegoly - wiecej w dziale Ogloszenia  
  • MafiOozo

   Wygraj CS:GO w konkursie LOTTO!   14.02.2017

   Wytypuj liczby i wygraj CS:GO w konkursie LOTTO! Więcej w dziale "Konkursy"

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12.11.2016 in all areas

 1. 3 points
  Twin

  Ogólne uwagi dotyczące forum

  Rozmawiałem z aquaxem i postaram się pomóc i przywrócić stare tematy (jeśli oczywiście croxiu zachował starą bazę), żeby nie było już wymówek, że "stare tematy nieczytelne więc nie wiedziałem"... Tworzycie sobie sami problemy. Wulgaryzmy są obecne wszędzie i nie jesteście w stanie wymusić na innych całkowitego wycofania wulgaryzmów ze swojego słownika. To nie jest tego typu forum... Elokwentnych i złożonych wypowiedzi możesz szukać na forach prawniczych a nie na forum sieci serwerów, gdzie zróżnicowanie charakterów masz dostępne w całej skali. Poza tym nie ma najwidoczniej odpowiednio dużo osób w ekipie, żeby dopilnować tego tak, jak należy. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeśli jest mowa o "nadmiernym używaniu wulgaryzmów" to mówimy tutaj właśnie o dużej ilości przekleństw w jednym poście i też używanie ich w nieodpowiednim kontekście. Jeśli ktoś jest wkurwiony to jak dla mnie jest normalnym, że swoje niezadowolenie będzie chciał zaznaczyć poprzez użycie takiego słowa. Nadmierne użycie będzie wtedy, kiedy będzie to cała wiązanka bluzgów i to nie koniecznie w odpowiednim temacie. Nie mówię tutaj o obrażaniu innych, a to w tym wątku zobaczyłem już m. in. w dwóch postach, co powinno się zakończyć właśnie warnami. Skoro tak Wam przeszkadza brak kultury na forum, jest taka opcja jak raportowanie postów - na pewno Ci to pomoże w otrzymaniu moderatora.
 2. 2 points
  BysZdechl

  Skarga na Plac3k

  Pozwolicie że się wypowiem. Świadkiem tej sytuacji nie byłem co prawda ale zdarzyło się że, admin zmieniał sobie mapę na taką jaka mu pasowała, nie pytając graczy o zdanie(byłem na serwerze ja i Pang), zdarza się że, potrafi być wulgarny w stosunku do innych graczy chociaż powinien dawać przykład i służyć pomocą bo po to w zasadzie jest się adminem a nie po to żeby mieć svipa czy inne przywileje... Nie proszę o usunięcie mu admina czy coś ale o odpowiednią rozmowę z kolegą plackiem. Bo fakt faktem jest to w porządku gracz i admin który wie co, gdzie i jak ale czasami odnosi się wrażenie że, za bardzo obrasta w piórka i wydaje mu się że wszystko mu wolno. Dziękuję tyle chciałem wnieść do skargi. Nie szukaj argumentów na to żeby się wybronić z tego co piszę bo ja posiadam ich jeszcze więcej oraz Pang podejrzewam że z przyjemnością się wypowie w temacie.
 3. 1 point
  Sandrox

  Psychiczny

  Tak. Jeżeli forum ma odżyć to przyda się kolejna osoba na to stanowisko. Jest ogarnięty pomocny i bardzo dobrze się z nim dogaduje na TS.
 4. 1 point
  Shintaro

  Zachowanie na forum

  Postaram się to krótko opisać. Zauważyłem, że co raz częściej atmosfera na forum jest napięta, gdzie takie sytuacje nie powinny mieć u nas miejsca. Człowiek nie może napisać co myśli na dany temat bo zaraz jakieś spiny, obelgi do tej osoby (te osoby wiedzą o kogo chodzi). Takim zachowaniem niczego nie zdziałacie a tylko odstraszacie userów z naszego forum. Wasze zachowanie jest na poziomie szkoły podstawowej i to jest karygodne. Zakończcie tę "gównoburzę" i starajcie się jakoś dogadać. Proszę Moderatorów, H@ oraz Administratora o przemyśleniu wprowadzenia bardziej rygorystycznego regulaminu (chociaż nawet zwiększenia warna z jednego punktu do dwóch punktów). Tyle z mojej strony.
 5. 1 point
  Gandzia xDD

  Nowy Administrator?

  Jestem na :Tak +Steam +gametrack +ogarnięty +doświadczenie +admin na innych sieciach couter strike Tylko odrób forum i będzie git ^_^
 6. 1 point
  ☠☠ SQNFUN ☠☠

  Ja???

  Ty jesteś jakiś niedojebany czy co jest z tobą? Ostatni wywiad był rok temu i od tego czasu kompletnie nic się w wywiadach nie działo tak więc nie pierdol mi tutaj, że poziom redakcji po jej przyjęciu spadnie na -2. Nie pozdrawiam.