Menel

Wywiad Nesquik

18 postów w tym temacie

Ah te suchary Menela . Są tak suche jak pięty Cejrowskiego . A co do wywiadu nawet ciekawy Ale to nie był twój najlepszy wywiad. I tak leci + 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wywiad nie najlepszy ale i nie najgorszy. Na + nie zasługuje (chodzi o menela) 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wywiad moze byc ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie i to bedzie za jakis czas kolejny serwer do zamknecia i ps : bylo pisane o zamianie map z gg z po 00  na 22 i nie sie nie zmienilo 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 23:57, <span itemprop= napisał:
ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie , bylo pisane o zamianie map z gg z po 00 na 22 i nie sie nie zmienilo

Nie ma to jak kryptoskarga :D

Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

ponieważ jestem wielkim fanem Tolkiena, ostatnio porwałem się z motyką na słońce i czytam The Lord of the Rings w oryginale

Nesquś, propsy za to, a za czytanie LOTR w oryginale podziwiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

Brakuje mi starego DeathRun’a, bo lubiłem sobie od czasu do czasu poskakać na autobh :D Myślę, że akurat zamknięcie DR'a to nie była najszczęśliwsza decyzja, 

Też tak uważam :( Wywiad ok. Błędów się nie dopatrzyłem. Treść spoko. Pierwszy raz w wywiadzie ktoś zluzował majty i pogadał szczerze. Głupia gadka o studenckich żartach, a lepiej to wygląda niż usilne trzymanie się schematu :)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O to mi właśnie chodziło Vaxiu żeby nie lecieć sztywno tylko wywiad jako pogadanka ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze nie sądziłem, że te żarty i wtrącenia znajdą się w końcowej wersji :P Menel praktycznie wrzucił naszą rozmowę z GG :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:00, Menel napisał:

i Zombie, którego nie lubiłem (z pozdrowieniami dla tych co ciągle czekają )

Pamiętaj  ja się kiedyś doczekam.......    a jak nie to mam już alternatywę..... 

Dłuższego wywiadu się nie dało????

Nie no dobrze się czytało. Masz +1 do zbieractwa.  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

^^ nesqik trafiłeś na pochylnie tak jak wiekszość graczy :D Zresztom ja tyż ;)

Wywiad na 5 leci płus

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.