• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Menel

Wywiad Nesquik

18 postów w tym temacie

Wywiad moze byc ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie i to bedzie za jakis czas kolejny serwer do zamknecia i ps : bylo pisane o zamianie map z gg z po 00  na 22 i nie sie nie zmienilo 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 23:57, <span itemprop= napisał:
ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie , bylo pisane o zamianie map z gg z po 00 na 22 i nie sie nie zmienilo

Nie ma to jak kryptoskarga :D

Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

ponieważ jestem wielkim fanem Tolkiena, ostatnio porwałem się z motyką na słońce i czytam The Lord of the Rings w oryginale

Nesquś, propsy za to, a za czytanie LOTR w oryginale podziwiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

Brakuje mi starego DeathRun’a, bo lubiłem sobie od czasu do czasu poskakać na autobh :D Myślę, że akurat zamknięcie DR'a to nie była najszczęśliwsza decyzja, 

Też tak uważam :( Wywiad ok. Błędów się nie dopatrzyłem. Treść spoko. Pierwszy raz w wywiadzie ktoś zluzował majty i pogadał szczerze. Głupia gadka o studenckich żartach, a lepiej to wygląda niż usilne trzymanie się schematu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 24.08.2015 o 20:00, Menel napisał:

i Zombie, którego nie lubiłem (z pozdrowieniami dla tych co ciągle czekają )

Pamiętaj  ja się kiedyś doczekam.......    a jak nie to mam już alternatywę..... 

Dłuższego wywiadu się nie dało????

Nie no dobrze się czytało. Masz +1 do zbieractwa.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.