Skocz do zawartości

Wywiad Nesquik


Menel

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, w dniu dzisiejszym redakcja Pochylni przygotowała dla was wywiad z jedną z ciekawszych osobistości tego forum.

Mianowicie tą osobą jest znany wam zapewne z serwera Only DD2 Chocapic!

A nie, pomyłka. Oczywiście to Nesquik!

 

 

Cześć! :) W rozmowie na steam powiedziałeś mi, że z chęcią pomęczysz się kilka godzin nad wywiadem ze mną, zatem zaczynajmy :) Na początku powiedz jak się nazywasz, skąd jesteś i ile latek masz już na karku. 

Siema, no początek dosyć istotny, bo nigdy się nie przywitałem na forum Pochylni w odpowiednim dziale : D Nazywam się Grzesiek, jestem z Kielc no i mam 20 lat.

Czym się zajmujesz na co dzień?

Od roku studiuję na SGH, wybrałem kierunek Finanse i rachunkowość, no ale przede mną jeszcze poprawki we wrześniu : D

Na przywitanie to już najwyższy czas :D

No to dobry wieczór Państwu : P

Czyli teraz jak się rozumie cieszysz się z wakacji, jak je spędzasz?

Tak jest, cieszę się z zasłużonego czasu na odpoczynek. W tym roku nie zaplanowałem większych wyjazdów, wybieram się jedynie w Tatry pod koniec sierpnia ze znajomymi. Poza tym siedzę w Kielcach czy w Warszawie, imprezuję, gram w cs'a, uczę się gry w tenisa... Raczej się opierniczam.

Można powiedzieć klasycznie :) A jeśli można wiedzieć, jaką szkołę średnią ukończyłeś i co zafascynowało, popchnęło Cię w stronę tego właśnie kierunku studiów? 

Ukończyłem liceum ogólnokształcące, klasę o profilu mat-geo-inf, co znaczy, że z informatyki nic nie umiem. Wybierając profil kierowałem się przedmiotami, które trzeba zdać na maturze aby aplikować na SGH. Dlaczego ta uczelnia? Ciężko mi powiedzieć, pani od matmy w gimnazjum stwierdziła, że będę biznesy robić, no to się tego trzymałem, tym bardziej, że jak dużo ludzi w tym samym okresie nie wiedziałem co chcę w życiu robić. W sumie dalej nie wiem. Kolejnym plusem tej uczelni jest to, że I rok studiów był taki sam dla wszystkich, dopiero po I roku wybierało się kierunek. Dlatego miałem jeszcze rok na namysły. Ponieważ do wniosków nie doszedłem, wybrałem najpopularniejszy kierunek.

Po prostu poleciałeś na kasę :P Wróćmy jeszcze do początku. Powiedziałeś, że mieszkasz w Kielcach. Opowiedz nam coś o tym mieście.

Piździ jak w kieleckim :P Powiedziałbym, że miasto jak miasto, wyróżnia się na plus wspaniałym ukształtowaniem terenu i przyrodą, co zawdzięcza oczywiście położeniem w Górach Świętokrzyskich. Wizytówką miasta jest na polu sportu na pewno Vive, w sumie też Korona. Oprócz tego trochę zabytków, trochę historii, trochę wydarzeń kulturalnych.

Być może nie masz porównania, ale powiedz czy pasuje Ci życie w mieście, a może chciałbyś kiedyś zamieszkać na wsi?

Zależy czy masz na myśli życie na wsi i zajmowanie się samowystarczalnym gospodarstwem, czy chodzi Ci o postawienie domu na wsi pod większym miastem i dojeżdżaniem do pracy.

Chodzi o samo mieszkanie i życie na wsi, zajmowanie gospodarstwem to już praca, a jak domyślam się po twoim kierunku masz inne aspiracje.

Zawsze można rzucić wszystko i pójść tam gdzie odkryjemy nasze prawdziwe powołanie. Aspiracje mam inne, ale jak pokazuje historia Romana Kluski nigdy nie wiadomo jak potoczy się życie i czy w końcu też nie będę produkować serów owczych? : D
Wracając do pytania. Podoba mi się życie w mieście, ale moim marzeniem jest postawić sobie dom gdzieś na przedmieściach blisko natury.

Życie pisze różne scenariusze i raz po raz coś nowego wkłada w nasze dusze..
Jesteś obecnie w takim wieku, że tuż, tuż i czekają Cię poważne decyzję. Podjąłeś już jakieś, a może jesteś o krok od takiej decyzji?

Poza wyborem studiów, żadnych.

Teraz oczywiście są wakacje, ale tak normalnie, w roku akademickim to czym zajmujesz się w wolnych chwilach?
Rozwijasz swoje zainteresowania, o które także chciałbym Cię zaraz zapytać, czy spędzasz czas na rozrywce?

Spędzam czas na rozrywce. Nie cierpię pytań o rozwijanie zainteresowań, o hobby czy o pasje. W tym pytaniu czai się groźba, że jeśli nie masz nic ciekawego do odpowiedzenia to jesteś nudnym człowiekiem, który się nie rozwija, gorzej, stoi w miejscu, ba cofa się w rozwoju.
Ja w wolnym czasie czytam, słucham muzyki, gram w gry i czasem uprawiam jakąś aktywność ruchową. Niestety nie mogę powiedzieć, że np. pasjonuję się fotografią, wstaję przed świtem i szukam idealnego kadru. No niestety ale jestem nudny :D

Sądzę, że zdania na ten temat są podzielone. Skoro spędzasz czas na rozrywce to jaki jest to głównie sposób? Imprezy, spotkania ze znajomymi, a może dobry kabaret czy komedia?

No to dodaj do tego co wymieniłem imprezy, spotkania ze znajomymi i od czasu do czasu jakiś kultowy film.

Aktywność ruchowa - uprawiasz jakiś sport?

Tak, jak wspominałem, uczę się grać w tenisa, poza tym na WF wybrałem sobie zajęcia z siatkówki. W pierwszym semestrze w ogóle nie graliśmy, ćwiczyliśmy tylko technikę odbić, górą i dołem, ataki ze skrzydeł, ze środka, czy drugiej linii. Oprócz tego mieliśmy sprawdzian z ustawień na boisku. Dlatego w drugim semestrze graliśmy już cały czas, każdy przypisany do konkretnej pozycji, i muszę powiedzieć, że w ogóle nie umywa się to do pitolenia w siatę na WF-ie w szkole. Ten sport jest bardzo wymagający pod względem technicznym ale i mentalnym. Polecam wszystkim, którzy nie dali się zniechęcić w szkole.

Miła zachęta :) Wspomniałeś, że lubisz kultowy film. Jakiego gatunku wytwory Cię interesują?

Powiedziałbym, że każdy gatunek poza musicalami i horrorami jest w stanie mnie zainteresować :P Wiem, do rozrywek należy jeszcze oglądanie głupich filmów na youtubie : D
Właśnie oglądam kota który siada jak człowiek..

Hahaha
Została jeszcze muzyka i gry z Twoich rozrywek. Powiedz coś o nich więcej. Jakie gatunki muzyki i rodzaje gier preferujesz?

Jeśli chodzi o muzykę, to z każdego gatunku lubię jakieś kawałki, no może poza aktualnymi hitami radiowymi, chociaż i tam zdarzają się chwalebne wyjątki. Słucham prawie wszystkiego, również muzyki klasycznej - pewnie dzięki temu, że uczyłem się gry na pianinie :)  Jednak ulubiony gatunek to rock, jestem wielkim fanem Pink Floyd, bardzo lubię Dire Straits czy Queen.
Co do gier, to moją pierwszą grą w życiu był Supaplex, jeśli ktoś zna to z pewnością doceni to, że przeszedłem go po wielu latach w całości :D Ulubioną chyba grą pozostaje Medieval II, oprócz tego kocham wracać do Most Wanted. Niesamowity klimat dla mnie miały Bitwy o Śródziemie, ponieważ jestem wielkim fanem Tolkiena, ostatnio porwałem się z motyką na słońce i czytam The Lord of the Rings w oryginale :)

Dowiedzieliśmy się co nie co o twoich zainteresowaniach. Może teraz coś z życia prywatnego. Masz rodzeństwo?

Tak, o trzy lata starszego brata. Mam coś o nim powiedzieć?

Wedle życzenia. Możesz opowiedzieć jakie masz z nim relacje i przede wszystkim, czy jako ten starszy brat wprowadzał Cię w życie.

Brat jest na ostatnim roku studiów prawa na UW, więc mieszkamy razem w Warszawie, można powiedzieć, że wprowadzał mnie w studenckie życie : P Mam z nim bardzo dobre relacje, zawsze służył mi pomocą i jest ode mnie lepszy praktycznie we wszystkim, poza grami komputerowymi : D

Nerdzenie w gry po nocach się do czegoś przydało : D
Kontynuując wątek prywatny to znalazłeś swoją drugą połówkę? Ja swoją codziennie w monopolowym znajduję :P

A co, za ladą pracuje? : D Ja jeszcze nie znalazłem tej jedynej. Pół litra pomaga o tym zapomnieć :D

Raczej pod ladą i po prostu tam stoi, i czeka na otwarcie : D Skończmy na razie te wątki prywatne, a przejdźmy do życiowych. Jak przetrwałeś tę długą falę upałów?

Litry zimnego piwka :D
Duża w tym zasługa tomkakopyryzblogublogkopyrakom jeśli komuś to coś mówi : D

Tak, tak. Z pewnością. Ten pierwszy sposób całkiem kuszący :D Od kilku dni mamy nowego prezydenta. Jak skomentujesz tę zmianę?

Ahhhh polityka. Cóż Bronek był beznadziejnym prezydentem, co nie może dotrzeć do świadomości wielu Polaków. W drugiej turze, gdy i tak było jasne, że przegra, zagłosowałem na na niego, by mieć czyste sumienie, że cokolwiek Duda odpierdoli to nie będzie moja wina :D Chciałbym mocno podkreślić, że bardzo cieszyłem się z porażki bula i bardzo zmartwiło mnie zwycięstwo PiSu. Trzeba było napierdolić się ze szczęścia i ze smutku.
Co do samego Dudy, to mizeria straszna, polecam nagranie od Polskich mistrzów logicznego myślenia z jego szefową kancelarii, Sadurską. Obyśmy nie mieli całej władzy w rękach PiSu

A jeśli wolno spytać to kogo byś widział u władzy z obecnej sceny politycznej?

Ciężko mi odpowiedzieć. Z moimi poglądami konserwatywno - libertariańskimi nie bardzo mam na kogo głosować. Partia Libertariańska jest za mała, nawet ich kandydat na prezydenta poparł Koriwna. Przydałaby się taka TEA Party, może kiedyś powstanie Partia Republikańska Wiplera. Ale myślę, że właśnie Wipler z kolegami z CAS byłby w stanie zrobić porządek w tym kraju, jednocześnie nie cofając go do czasów polskiego kapitalizmu po powstaniu styczniowym. Korwin niech pozostanie myślicielem, filozofem, idealistą, on się nie nadaje do władzy. Co do Kukiza to dla mnie jest żałosny, jow jow. A cała obecna śmietanka zasiadająca w sejmie nadaje się tylko do wywalania na zbity pysk.

Dorobiłeś się już swojego samochodu czy polegasz na komunikacji miejskiej jak na razie?

Nie mam własnego samochodu, polegam na komunikacji miejskiej, która akurat w Warszawie jest na wysokim poziomie :)

Nie mógłbym nie zapytać studenta o jedzenie. Jak to jest u Ciebie. Jakieś chińskie zupki, gotowe jedzenie z domu czy może sam gotujesz?

Dzięki wspaniałym rodzicom i w sumie częstym wizytom w domu dostaję dużo zamrożonego jedzenia :) Poza tym od czasu do czasu coś sami z bratem ugotujemy. Oprócz tego oczywiście pozostają knajpy gdzie można się tanio najeść po zajęciach :)

Jaka jest twoja ulubiona studencka potrawa?

Indyk masło-czosnek u Chińczyka pod SGH.

A jednak :D Znasz przepis na jajecznicę po studencku?

Nie znam chyba, mów.

Otwórz lodówkę, podrap się po jajkach, zamknij lodówkę - jajecznica po studencku.

Aaaa, hahaha znałem to : D
A znasz to, o co studenci rzucają monetą co będą robić?

Opowiadaj.

Budzą się rano i rzucają monetą, żeby zdecydować co zrobią.
Orzeł - śpimy dalej, reszka robimy flaszkę, jak stanie na kancie to idziemy na ćwiczenia, a jak zawiśnie w powietrzu to idziemy na wykład.

Hahahahaha.
Pytanie ze sportu może teraz. Jak wiadomo niebawem rozstrzygająca część eliminacji ME w piłce nożnej. Krótko mówiąc, Polska awansuje?

Nie jestem pewien. Z jednej strony mamy naprawdę niezłą drużynę, z drugiej strony frajersko zremisowaliśmy ze Szkocją, a w szczególności z Irlandią. W rundzie rewanżowej to nie może się powtórzyć. Co do meczu z Niemcami to liczę na to, że strzelimy im bramkę i może wyciągniemy bramkowy remis :)

Trzeba wierzyć :)
3 cechy charakteru jakie powinien mieć przede wszystkim każdy z nas to?

Wytrwałość, przebojowość, szeroko pojęta prawość.

A co w takim razie powinna mieć w sobie kobieta, aby cię oczarowała?

Skoro żadna tego nie zrobiła, to skąd mogę wiedzieć? : D Z pewnością powinna być kobieca. Nie ma nic gorszego niż głupia spięta dresiara : D

Ahahahaha, A może wolisz chłopców? o.O W dzisiejszym świecie to nic nie wiadomo...

Niestety, musisz obejść się smakiem : P Do homoseksualistów nic nie mam, do pedałów... Owszem. Organizatorzy parad równości, zwolennicy pomysłów takich jak adopcja dzieci przez pary homoseksualne czy małżeństwa dla gejów robią tym normalnym ludziom o odmiennej orientacji najgorszą reklamę.

Nosz kurde..kolejny... :( A tak serio to można odczuć ulgę : D Nie zapytać studenta o używki to jak nie wypić otwartego piwa. A więc pobierasz coś?

Czasem się coś zapali. Jakby ktoś się jeszcze nie zorientował jestem za całkowitym zniesieniem prohibicji narkotykowej. Ale moim ulubionym narkotykiem pozostaje alkohol : P

No to piona : D Czy myślałeś o wyjeździe za granicę jak skończysz studia?

Tak, ale myślę, że tego nie zrobię. Kocham ten kraj, a jeśli pomyślnie potoczą się moje studia prawdopodobnie w ich trakcie zacznę pracować w branży - czytaj jakieś korpo :D Widzę dla siebie perspektywy w tym kraju.

Patriota! A jakie kraje chciałbyś odwiedzić?

Stany Zjednoczone, Australia, może Chiny. Jeśli chodzi o coś bliżej nas, to Włochy i Grecja,
no i Egipt.

Rozstrzał jak ruska katiusza :P Co sądzisz na temat dosyć nowego Windowsa 10? Podobno blokuje nielegalne programy - sądzisz, że to dobrze czy źle?

O kurwa, no to odinstalowuję :D Na razie jestem bardzo zadowolony z tego systemu (a przesiadam się z 8.1, także to raczej była naturalna decyzja). Myślę, że to blokowanie nielegalnych programów jest do zaakceptowania. Nielegalne Windowsy 10 pewnie nie będą tego robić, więc za wiele to nie zmieni

Polak wszystko zrobi :D A propos naszego narodu. Jaką masz o nas opinię?

Pytasz o społeczeństwo pewnie, hehe.

Bardziej o mentalność społeczeństwa ;)

Myślę, że nasz naród nie uczy się na błędach i uwielbia świętować porażki, ściągać na siebie uwagę świata jak bardzo jesteśmy pokrzywdzeni. Narzekamy, zamiast zakasać rękawy i wziąć się do roboty.

Ciekawa diagnoza. O czym marzysz i czy starasz realizować się swoje marzenia?

Poza wybudowaniem domu, o którym już wspominałem, to jeszcze oczywiście założenie rodziny, z minimum trójką dzieci, no i zasadzenie gdzieś niedaleko tego domu dębu : D Drogą do spełnienia tych marzeń są, mam nadzieję, studia, ale pożyjemy zobaczymy : P

To określone cele są. Jakie zasady towarzyszą Ci w kroczeniu przez życie do osiągania swoich celów?

Na kodeks, którym się kieruję składają się takie zasady jak: traktuj innych tak, jak chcesz by inni cię traktowali, zrób coś raz, a porządnie - najbardziej zmarnowany czas to ten przeznaczony na naprawianie czegoś, żyj w zgodzie z własnym sumieniem i nie przepuszczaj żadnej okazji by się dobrze zabawić : D

Dobra zabawa ważna rzecz :) Byłbyś w stanie opowiedzieć swój ulubiony kawał, o ile taki masz?

Nie mam w sumie ulubionego kawału, jakbym miał to bym go pamiętał, a właśnie z tych najlepszych jakie słyszałem nie mogę sobie nic przypomnieć : D

Idźmy w takim razie dalej. Chwila bądź chwile, które najmilej wspominasz z dzieciństwa to?

Myślę, że wyjazdy na działkę dziadka, a tam wiadomo, ognisko, granie w piłkę, pełna beztroska.
Albo też wyjazdy do Chłapowa, nad Bałtykiem.

Czas kiedy nie trzeba się było o to martwić. Powiedz nam jak radzisz sobie z pracami domowymi? Która sprawia Ci najmniej, a która najwięcej problemów?

Nie lubię prasować, zawsze zajmuje mi to strasznie dużo czasu i jest do tego cholernie nudne. A jak włączę sobie jakiś film do tego to owszem robi się przyjemne, ale schodzi mi 2 razy dłużej. Coś za coś. Najmniej to pranie, żadna filozofia wrzucić do pralki dodać co trzeba i potem rozwiesić : D

No cóż, może po przeczytaniu tego wywiadu znajdzie się jakaś przemiła kobietka, która będzie Ci chciała poprasować :D Czy uważasz, że mógłbyś żyć bez telefonu i internetu?

No oby oby : D Niestety w dzisiejszych czasach ciężko już żyć bez internetu. Dla mnie internet jest głównym medium, bo praktycznie w ogóle nie oglądam telewizji, a radia nie słucham. Gazety też w końcu czyta się w postaci artykułów w internecie, także bez internetu byłbym strasznie odizolowany od świata. A bez telefonu to żaden problem, jeśli zostanie internet  : D

A może masz jakiś swój inny od w.w rzeczy gadżet, bez którego nie mógłbyś normalnie funkcjonować?

Niee, nie mam żadnych gadżetów : D Ale za paręnaście lat pewnie każdy będzie miał smartwatcha, smartglasses i kto wie co jeszcze : P

Oby nie...Jako że jesteś rok po studiach to opowiedz nam czym przede wszystkim różnią się studia od edukacji w szkole średniej?

Przede wszystkim tym, że nikt cię nie prowadzi za rączkę, wszyscy wykładowcy, i ćwiczeniowcy traktują cię jak dorosłego, który wie co robi i to nie oni będą się starać żebyś zdał, tak jak to bywało w szkole.
Nie ma takiego użerania się jak z nauczycielami w szkole, gdy babka od polskiego ciśnie ludzi z matfizu, a babka od matmy ludzi z humana. Tutaj wykładowcy raczej mają wyjebane, nie uważają, że ich przedmiot jest najważniejszy, oczekują, że przyjdziesz na egzamin napiszesz na 3 i zejdziesz im z oczu :D No chyba, że się trafi na jakiegoś pasjonata :P

Jedno z klasycznych pytań wywiadu. Jak trafiłeś na Pochylnię?

Kolega grał kiedyś na DD2, wysłał mi ip i tak zaczęła się moja przygoda z tym serwerem, był to jeden z pierwszych w ogóle na jakich grałem. Na forum "na stałe" trafiłem późno, no ale jak już się zacząłem udzielać to się przywiązałem do tej sieci i już tak pozostałem. W sumie jestem tu już ponad 3 lata.

A powiedz co najbardziej trzyma cię przy tej sieci?

Głównie przyzwyczajenie i przywiązanie do DD2. Jest tu wielu ludzi, których w jakimś stopniu poznałem i z którymi fajnie się gra. Szkoda byłoby teraz rzucić sieć, z których związanych mam wiele wspomnień i setki godzin przegranych na jej serwerach.

Czy wskazałbyś coś co wyróżnia Pochylnię spośród innych sieci?

Ciężko mi powiedzieć, bo przez długi czas nie wychylałem nosa poza tę sieć. Na wielki plus dla mnie jest styl forum, który jest bardzo czytelny, stonowany, ascetyczny w porównaniu z innymi sieciami. Jak zaglądałem nieraz na jakieś inne fora szukając jakiś poradników to najczęściej nie mogłem na nie patrzeć.

Czego brakuje na Pochylni co powinno być?

Brakuje mi starego DeathRun’a, bo lubiłem sobie od czasu do czasu poskakać na autobh :D Myślę, że akurat zamknięcie DR'a to nie była najszczęśliwsza decyzja, ale ciężko się wypowiadać, jak się nie ma wglądu w koszty i przychody.

Zmieniłbyś coś w organizacji pracy na Pochylni?

Trudne pytania zadajesz. Jakbym był moderatorem, to bym się nad tym zastanawiał :D

Przejdźmy zatem dalej. Na pochylni posiadasz admina na DD2, GXP oraz od niedawna opiekuna na serwerze TP. Radzisz sobie z tymi obowiązkami?

Nie mam z tym problemu, bo po prostu na tych serwerach gram. Co do TP to każdy widzi jaka jest sytuacja. Obowiązków to tam nie ma.

Może teraz parę słów odnośnie Kantera. Jak zaczęła się twoja przygoda z CS'em?

W gimnazjum w obu salach informatycznych był na komputerach cs i graliśmy pod koniec zajęć przez lan. Raz był nawet turniej międzyklasowy zorganizowany, ale wtedy byłem strasznym botem i w ogóle nie ogarniałem :D
W końcu pobrałem sobie nonsteama w domu i się zaczęło :)

...i grasz do dziś dzień :P Która z części CS'a najbardziej przypadła ci do gustu?

Praktycznie grałem tylko w 1.6, chyba parę razy u kolegi grałem w Sourc'a ale to było zanim zacząłem grać w 1.6

Twój ulubiony mod w 1.6?

Lubię GXP, potem byłby chyba JB, potem pewnie DR, dalej to już tylko CODy, których nigdy jakoś nie ogarniałem i Zombie, którego nie lubiłem (z pozdrowieniami dla tych co ciągle czekają :D)
DM też lubię, a na HNS jestem dużo za słaby :P

JB? A czy przypadkiem nie jesteś za zamknięciem JB na Pochylni?

No jestem, ale to nie zmienia faktu, że lubię ten mod.
Z pochylniowego JB już nic nie będzie, a czasy gdy stał pełny już nie wrócą bo ludzie odeszli, sami albo z banami :P
To se ne vrati

Jak wiemy sytuacja serwerów Pochylni nie jest najlepsza. Miałbyś jakąś radę jak ją naprawić?

Piniendze na reklamę. Co tu można zrobić? Ostatnio zniknęły 2 serwery GO, zapewne zaraz pożegnamy TP i jeszcze jeden serwer. Aim/Fy/Awp ma szansę dostać w końcu opiekuna i przejść jakiś program naprawczy, na GXP potrzeba w końcu zmienić nocny mc na jakąś normalną godzinę. Na DD2 sprawy idą w dobrym kierunku, parę razy już widziałem pełny serwer. Nie wiem jak na codach i tym serwerze GO, bo nie gram. Najlepiej teraz to się trzymają Aim/Hs i PB.
Skoro składka za admina została już zakończona, to znaczy, że obecnie nie brakuje pieniędzy na opłaty, także może jakaś reklama zostanie odpalona i będą wpływy z vipów :P


Zobaczymy jak to dalej będzie. Oby jak najlepiej :) Powiedz nam, czemu akurat "Nesquik"? Skąd pomysł na ten nick?

No tak przez jakieś 10 lat jadłem na śniadanie przed szkołą płatki... Nesquiki były ulubione, także tak mi jakoś przyszło do głowy, żeby wybrać akurat taki nick. Wydawało mi się to wtedy zabawne :V no ale ludzie rozpoznają mnie na tym nicku to co poradzę, nie zmienię tego :D

Skąd ja to znam... :D Jakiś pomysł by ożywić nasze forum?

Nie wiem, zmiana rang pod awatarami była ciekawa, ale nie można byłoby zrobić ich wszystkich w kolumnie, jak ktoś ma więcej niż jedną rangę? Albo przywrócić osobne kolory dla osobnych serwerów. Albo wprowadzić rangę premium dla osób, które lubią sobie wydać trochę pieniędzy z pożytkiem na Pochylni, i pozwolić im wybrać sobie dowolny kolorek niezajęty przez administrację.

Zobaczymy co "Góra" na to :) Czy uważasz, że są braki na jakichś stanowiskach?

Nie sądzę, żeby "Góra" czytała wywiady pod kątem propozycji. No i wydaje mi się, że nie brakuje nikogo poza opiekunem dla Aim/Fy, który się chyba znalazł i dla GXP. Ty jesteś modkiem to wiesz, czy Ci potrzeba pomocy :P Reportera macie nowego. Do S@ jest jeden chętny. Chyba nie ma problemu.

Dobrze, zbliżamy się zatem do końca. Dla każdego w wywiadzie przeznaczam swoje "5 minut" na pozdrowienia czy co tam chce przekazać. Dla Ciebie także przeznaczony jest ten czas. Możesz kogoś pozdrowić lub powiedzieć po prostu co Ci na duszy leży :)

Cóż, mam nadzieję, że ten wywiad was nie znudził, dzięki Ci Menel za to nowe doświadczenie, fajna sprawa. Nie będę pozdrawiał bo jeszcze by było, że bym o kimś zapomniał. Kto się spodziewał pozdrowienia, niech się czuje pozdrowiony. Do zobaczenia na DD2 czy jakimś innym serwerze (Pochylni, of course!).

Dzięki wielkie za poświęcony czas i udzielenie odpowiedzi na pytania. Z tego co widziałem, zgłosiłeś nieobecność, a wcześniej wspomniałeś o wyjeździe. Życzę Ci w takim razie udanego odpoczynku i do zobaczenia na serwerach :) Trzymaj się!

Dzięki wielkie, wy też wypoczywajcie, szczególnie ci, których wakacje już się kończą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad moze byc ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie i to bedzie za jakis czas kolejny serwer do zamknecia i ps : bylo pisane o zamianie map z gg z po 00  na 22 i nie sie nie zmienilo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2015 o 23:57, <span itemprop= napisał:
ale co do serwera to mam pewne zastrzezenia tez powinien by sie przydac nowy opiekun bo jak widze Ana w ogole sie nie spr tylko na codzie cos robi a serwer GXP jak tak dalej bd to upadnie , bylo pisane o zamianie map z gg z po 00 na 22 i nie sie nie zmienilo

Nie ma to jak kryptoskarga :D

Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

ponieważ jestem wielkim fanem Tolkiena, ostatnio porwałem się z motyką na słońce i czytam The Lord of the Rings w oryginale

Nesquś, propsy za to, a za czytanie LOTR w oryginale podziwiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2015 o 20:00, <span itemprop= napisał:

Brakuje mi starego DeathRun’a, bo lubiłem sobie od czasu do czasu poskakać na autobh :D Myślę, że akurat zamknięcie DR'a to nie była najszczęśliwsza decyzja, 

Też tak uważam :( Wywiad ok. Błędów się nie dopatrzyłem. Treść spoko. Pierwszy raz w wywiadzie ktoś zluzował majty i pogadał szczerze. Głupia gadka o studenckich żartach, a lepiej to wygląda niż usilne trzymanie się schematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 24.08.2015 o 20:00, Menel napisał:

i Zombie, którego nie lubiłem (z pozdrowieniami dla tych co ciągle czekają )

Pamiętaj  ja się kiedyś doczekam.......    a jak nie to mam już alternatywę..... 

 

Dłuższego wywiadu się nie dało????

Nie no dobrze się czytało. Masz +1 do zbieractwa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...