Skocz do zawartości

Najładniejsza bramka


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpocznijmy pewną wspólną zabawę dla wszystkich sympatyków piłki kopanej. Mam nadzieję, że tacy się znajdą a jeśli to również zapraszam każdego kto cokolwiek o piłce wie. Podzielmy się tutaj nagraniem z najładniejszym wg Was golem. Napiszmy w jakich okolicznościach padł, kiedy i przez kogo został strzelony. Im więcej szczegółów tym lepiej bo dyskusja będzie fajniejsza i żywsza. Ja ze swojej strony zobowiązuje się każdemu odpowiedzieć i skomentować bo uwielbiam patrzeć i podziwiać kunszt strzelecki wszystkich zawodników.

Zacznę od bramki zawodnika Kanonierów. Strzelona pierwszego dnia 2017 roku i kto wie? Może już pierwszego dnia kopnął Nas zaszczyt zobaczenia najpiękniejszej bramki tego roku. Mecz przeciwko Crystal Palace strzelony przez Oliviera Giroud(francuz). Nic tylko podziwiać pięknego skorpiona :) Zapraszam do dyskusji i dzielenia się.

Oby nie był to kolejny temat gdzie piszę do samego siebie... ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna brazylianka:):):) To właśnie w piłce jest cudowne,że w jednej chwili wyskakują świetne brameczki:):):) A tu u Ciebie klasyk,ale wykończenie pod publiczkę i to się wszystkim podoba:):):) Może być brameczka na miarę gola roku:):) bo widowisko było niezłe:):)
Nie wiem,czy temat stworzony na rok 2016,2017 ,czy może wcześniej,ale jeśli chodzi o wszystkie brameczki to dla mnie numer jeden jest Roberto Carlos zwlaszcza w 2.27:):):)

kunszt techniki-i tylko On potrafi tak podkręcić niesamowicie piłkę z lewej nogi-mój idol,czy podaje,czy strzela to za każdym razem u wszystkich kibiców i zawodników wstrzymywało się powietrze w płucach:):):)
A tu szczegóły podziwianej przez wszystkich brameczki w owych czasach:) jak On to zrobił to łamanie zasad fizyki-takie podkręcenie,gdzie obrońcy nastawili się na lewą stronę bramki włącznie z bramkarzem,a tu proszę bardzo piłeczka z prawej strony zawędrowała i to zdziwienie bramkarza-bezcenne :):):):):):) Genialnie:):):) nie wspomnę już o prędkości jego strzałów:)




Określ się,czy to mają być bramki z tego wieku,czy może wszystkie:):):) bo parę perełek się znajdzie:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giroud'u bardzo ładna siateczka, jak oglądałem mecz to nie wierzyłem, cóż szkoda że Arsenal nie może opuścić swojego wiecznego miejsca mimo że ma wielu wybitnych kopaczy.

giphy.gif

 

Roberto Carlos, nic więcej nie trzeba mówić.

Mnie osobiście rozbawiła ta sytuacja oraz nawet ładny strzał z dystansu :v

V
No tak był taki słaby że bramkarz nawet ruszyć się nie musiał Kappa. Co Ci się w nim nie podoba? Strzał jak strzał, bramka wpadła, więc nie można go nazwać słabym, do tego co to za bulwers, jakiś problem życiowy Cię nęka?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tygrysekk, co do R.Carlosa to wiadoma sprawa ;) Chyba nikt w obecnym czasie nie posiada tak silnej i tak dopracowanej lewej nogi. Wiadomo, Messi włada doskonałą lewą nogą lecz tutaj u Carlosa tworzy to doskonałą całość. Siła+precyzja były piorunująco skuteczne, nie bez kozery obrońcy złapali się za głowę w tej sytuacji :D Piękna bramka, świetny zawodnik. Między innymi był ostatnio w Polsce jak Legia CLJ grała w Young Champions League i pojawił się na tym meczu, porobił zdjęcia z małolatami itp, świetny gość, podejrzewam, że również prywatnie ;)

Spokojnie Panowie, tutaj przyszliśmy żeby pogadać o pięknych bramkach, których w świecie piłki nożnej nie brakuje. ;)

 

 

Może monotonnie ale znów Arsenal :D Czy ktoś to pamięta i tego zawodnika? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tygrysekk napisał:

kpina chyba,ładny strzał z dystansu????żarty sobie stroisz???? weź chłopaku się ogranij bo ten strzał z woleja był słaby do potęgi..... 

 

Skąd ten bulwers? :D

 

Ja z kolei wstawiam bramkę może nie najpiękniejszą, ale pamiętam, że oglądałem ten mecz i kibicowałem wtedy Holandii. Dokładniej było to w fazie grupowej mistrzostw świata 2014 (w których jak pamiętamy Hiszpania odpadła w grupie). Dlatego, że bardzo mnie ten gol ucieszył to wstawiam :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknych bramek jest tyle, że nie wiem, czy damy radę je tu wszystkie wypisać :D Wszystkie powyższe są świetne. No a bramka Carlosa, to już przeszła do historii ;)

Ja na razie wrzucę dwie brameczki (własnie zauważyłem, że nie ma w słowniku słowa "brameczka", ale olać to :P)

Pierwsza to bramka Wilshere'a przeciwko Norwich z 2013 roku. Piękny pokaz tiki taki i to nie w wykonaniu hiszpańskiego klubu :) A te odegranie piętką, to majstersztyk (i pewnie niezły fart :D)

Drugą bramkę, na pewno każdy kibic piłki nożnej pamięta. 14.11.2012. Bramka Ibrahimovica przewrotką w meczu towarzyskim z Anglią. Moim zdaniem jedna z jego najładniejszych bramek, a i tak ma ich dużo na swoim koncie, więc pewnie jeszcze zagości w tym temacie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze Bramki robią przeważnie Najlepsi piłkarze świata :)

Robert Lewandowski Polska

Cristiano Ronaldo Portugalczyk

Lionel Messi Argentyna 

Gereth Bale ( Nw czy dobrze go napisałem :D ) Walia 

i Wiele innych :) i Różnego pochodzenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nonitek, klasa RvP znana jest od lat. Trochę szkoda mi jego kariery. Dziwi mnie transfer to Czerwonych Diabłów, klubu znienawidzonego skoro dalej mógł grać dla Arsenalu i tam strzelać gole choć rozumiem, że odwieczne 4 miejsce mu się znudziło ;) Skończył w Turcji i tam wiele nie osiąga a przynajmniej nic się nie słyszy ale bramka szczupakiem, przepiękna, to prawda.

 

@Aragorn, aż jestem w szoku, że od tej bramki minęło tyle czasu, pamiętam, jak by to było wczoraj. Bramka jak nie Arsenal. Przepiękna kombinacja i to tutaj jest najistotniejsze bo wykonanie samego strzału finalnego już aż takie piękne nie jest ale mimo wszystko, bramka akcja cudowna. Ogólnie jestem zwolennikiem Arsenalu jeśli chodzi o Premier League. Nie chcę pisać, że fanem, bo to za duże słowo gdyż fanem od zawsze jestem Królewskich ;) 

I znów Arsenal mi się przypomniał :D

Któż inny jak nie Henry? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...