Skocz do zawartości

Nowy styl, nowe plany...


VisTeR.'

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witajcie, udało się przed majówką wdrążyć nowy styl. Oczywiście to nie jest koniec i będzie on systematycznie rozwijany :shiro-happy:

W tym temacie prosiłbym o zgłaszanie błędów oraz opinie na temat naszego nowego szablonu.

Dodatkowo w tle mnożą się serwery do CS2 jednak Valve próbuję je co chwile psuć. 

Jakie plany na przyszłość? Na pewno dalsza aktualizacja stylu, dodanie większej liczby serwerów no i może jakieś Pochylniowe Piwo się trafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wszystkie rzeczy jeszcze są aktywne w stylu (stopka, header na dole, grupowana legenda rang itp).

Po majówce ruszają dalsze prace więc przez ten czas będziemy wdzięczni za zgłaszanie błędów :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS

ja też dorzucę swoje trzy grosze, w kwestii ikony działu poruszane tematy a odczytane, są identyczne jedynie podświetla się poddział gdzie jest coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

image.png.67e9f451da0e52f3d809062aa208b90b.png

Może jestem ślepy, ale nie widzę co tu jest napisane, szło by zmienić na inny kolor, np. na biały.

IMG_2709.thumb.png.4229b16b7b3b37e7243a0f3c9a4d99ba.png

Na telefonie forum strasznie długo się ładuje, albo tylko do połowy i nic nie można zrobić, dzieje się tak od jakichś 3-4 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 29.04.2024 o 22:26, Born napisał:

Przy przeładowaniu strony przeskakuje jasny motyw na ciemny 

Ogarnięte.

W dniu 29.04.2024 o 22:46, Szczery napisał:

ja też dorzucę swoje trzy grosze, w kwestii ikony działu poruszane tematy a odczytane, są identyczne jedynie podświetla się poddział gdzie jest coś nowego

Poprawione na takie coś:

image.png

 

 

W dniu 6.05.2024 o 14:52, Mumin. napisał:

image.png.67e9f451da0e52f3d809062aa208b90b.png

Może jestem ślepy, ale nie widzę co tu jest napisane, szło by zmienić na inny kolor, np. na biały.

IMG_2709.thumb.png.4229b16b7b3b37e7243a0f3c9a4d99ba.png

Na telefonie forum strasznie długo się ładuje, albo tylko do połowy i nic nie można zrobić, dzieje się tak od jakichś 3-4 dni 

Poprawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Po wejściu w jakikolwiek temat przy ładowaniu się odpowiedzi i scrollowaniu w górę cofa w dół, trochę to irytujące

Forum nie jest przystosowane do wyższych rozdzielczosci, na załączonym obrazku 1440p
image.thumb.png.4d7ed029deeb4695a3c4ace067104e11.png


 

Przy edycji statusu strasznie zaczyna lagować, co utrudnia bardzo sprawę 

image.png.67dc12c3ba203df3d199adf5ceb2b821.png

Nie wiem czy tylko to u mnie tak, ale dodaje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...