Skocz do zawartości

Cześć.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam na imię Dawid, lat 20. Zajrzałem do Was po raz pierwszy dzisiaj na ZombieMod 1.6 i będę prawdopodobnie tylko tam grywał, choć możliwe, że wpadnę też na inne serwery.

Z adminów poznałem jak na razie tylko Aureoxa.

Szczerze powiedziawszy wchodziłem na ten serwer w ciemno, ponieważ szukałem właśnie jakiegoś klasycznego stylu i to był z tego co zauważyłem strzał w dziesiątkę. ;)

To tyle.

Pozdrawiam. :)

PS: Mam nadzieję, że się dogadamy. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

PS: Mam nadzieję, że się dogadamy. ;)

No nie sądzę...

Ja się nie zgadzam na używanie takiego nicku. Na OnlyDD2 przybije Ci podszywkę...

 

Rozumiem, że gracze (nie raz zwykłe fragi) lubią nosić nicki sławnych pro gamerów jak np. Taz, Neo, Kuben czy zakładać nawet pseudo klany na przykład Virtus.pro itp. ale ...

Na jednej serwerowni Near i Near. to za dożo... wątpię, że ludzie będą do Ciebie mówili Near kropka, więc może wyniknąć z tego dużo nieporozumień, dużym minusem dla Ciebie będzie to, że możesz dostać bana za podszywanie się pod administratora, ponieważ kropka przy Near nic nie zmienia.

Życzę większej kreatywności przy wymyślaniu nick'ow oraz czekam na zmienienie głównych danych na Twoim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mr. Near napisał:

No nie sądzę...

Ja się nie zgadzam na używanie takiego nicku. Na OnlyDD2 przybije Ci podszywkę...

 

Rozumiem, że gracze (nie raz zwykłe fragi) lubią nosić nicki sławnych pro gamerów jak np. Taz, Neo, Kuben czy zakładać nawet pseudo klany na przykład Virtus.pro itp. ale ...

Na jednej serwerowni Near i Near. to za dożo... wątpię, że ludzie będą do Ciebie mówili Near kropka, więc może wyniknąć z tego dużo nieporozumień, dużym minusem dla Ciebie będzie to, że możesz dostać bana za podszywanie się pod administratora, ponieważ kropka przy Near nic nie zmienia.

Życzę większej kreatywności przy wymyślaniu nick'ow oraz czekam na zmienienie głównych danych na Twoim profilu.

Przykro mi, ale ten nick mam dosyć długo i nie zamierzam go zmieniać.

Po 1. Jestem od wczoraj na tej serwerowni i nie miałem pojęcia, że jest ktoś taki o tym samym nicku.

Po 2. Nie zamierzam zmieniać nicku, tylko dlatego, że Ty tak mówisz.

Po 3. Jest wolność wyboru. I nie, nie noszę nicku żadnego sławnego progamera.
Sam wymyśliłem ten nick, więc to jest zwykły zbieg okoliczności.

Rozwiązanie proponuje jedno. Nie będę po prostu się pokazywał na serwerze DD2 i po problemie.

Pozdrawiam i dzięki za przywitanie przez resztę osób. :)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest jakieś chore.

Ad.1 Jak jesteś od wczoraj to nie stracisz tej dużej ilości postów jakie Ci się udało nabić, przy założeniu konto od nowa.

Ad.2 Sranie w banie, pitu pitu.

Ad.3 Nosisz. :D

Sam wymyśliłeś ten nick? No proszę Cię, nie drażnij ludzi.

Twoje rozwiązanie jest krótko mówiąc chujowe, w ogóle nie rozstrzyga sporu, jest wiele niewiadomych:

-Co z tym jak ja będę chciał wejść na inny serwer na przykład ten na  którym grasz?  Mam zakaz wstępu bo wybrałeś taki nick jak ja ?

-Co jeśli będziesz chciał wejść któregoś pięknego dnia na onlyDD2, wątpię ze będziesz się bronił kolanami i łokciami przed wejściem bo tam gra już jeden Near to w życiu nie wejdę, nie oszukujmy się...

-Skargi, pomówienia przenoszone drogą ustną będą dotyczyły gracza "Near", wątpie w to, że ktoś będzie się przejmował jakąś kropką, przecinkiem czy innym pierdolnikiem, ponadto chuj wie czy owa skarga (ploteczka,pomówienie) będzie dotyczyło mnie czy ciebie, ogólnie burdel na kółkach się zrobi.

-Nie mam zamiaru dzielić się z Tobą nickiem, zrozum to.

 

 

Zastanawia mnie jeszcze jedno:

Czy powiedzenie "kto pierwszy ten lepszy" traci tutaj swój sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie noszę. Nie staram się denerwować ludzi, tylko tak jest.
Nawet nie wiem, kto niby jest tym tzw. "pro gamerem".

Gram na tym nicku od dawna i przyzwyczaiłem się, nie zamierzam go tak, czy siak zmienić.

Moim zdaniem traci sens, ponieważ bardzo mało prawdopodobne, że się spotkamy o tym samym nicku
na jednym serwerze, ponieważ zarejestrowałem się na forum tylko z tego względu, ponieważ spodobał mi się
ZombieMod. Na serwery, na które mnie ludzie "u góry" zapraszali, chętnie wejdę zobaczyć,
ale patrząc już na samym starcie na Twoje zachowanie, to tym bardziej wątpię, czy wejdę na DD2.

Mówię o Twoim zachowaniu, ponieważ moim zdaniem jest chamskie, gdzie już na samym starcie próbujesz "coś" na mnie wywrzeć. W tym przypadku - zmianę nicku.

PS: Ciekawi mnie co Ty byś zrobił, gdybyś się postawił w mojej sytuacji, ciekawe, czy Ty byś tak łatwo zmienił nick.

PS2:

22 minuty temu, Mr. Near napisał:

Sam wymyśliłeś ten nick? No proszę Cię, nie drażnij ludzi.


Nie staraj się mi wmówić czegoś co jest nie prawdą. Nie znasz mnie, ja Ciebie nie znam, ale Ty wiesz lepiej z pewnością skąd mam ten nick? Coś mi się nie wydaję.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps xd nie mogłeś polubić tej serwerowni ... a dlaczego? Bo to jest sieć serwerów a nie serwerownia, wpisz sobie w Google znaczenie tego slowa. I zmien Nick Near juz podal powody, jeśli coś wywiniesz na serwie i ktoś będzie chciał napisać skargę odrazu zwróci uwagę na to że ma flagę i skończy się jeszcze na zażaleniach na admina zamiast na cb. To tylko przyklad, jeden z wielu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problemem jest tylko "." w nicku to nie widzę problemu przykład:

Początki UB Team, dwie osoby w składzie ja i Mafiozo, niby to samo ale co innego. Nawet jakbym usunął El z nicku nic by to nie zmieniło ( mam rację @MafiOozo ?). To nie jest podszywka, nick się różni, jeśli ktoś gra i zna admina to zauważy tę różnicę. 

 

PS. Mafiozo tak naprawdę to zmień nick xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę El Mafioso.

Jestem tu od niedawna, nie chce szukać sprzeczek, ale tak jak mówię,

nick się może za bardzo nie różni, ale jednak, a poza tym rozmawiam z ludźmi przez mikrofon

i powinni zauważyć różnicę między moim głosem, a Twoim, bo obstawiam, że też musisz mieć mikrofon będąc adminem.

Pozdrawiam.

 

PS: Ten temat jest do przywitań, a nie do kłótni między sobą, także ja już sprawę zakończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile w Was nienawiści. ;) Spokojnie, dopóki nie wyniknie z tego jakieś nieporozumienie graj sobie bez problemu. Nie wchodźcie sobie w drogę i żyjcie oddzielnie, kochać się nie musicie. Wybacz za takie nie miłe przywitanie na pochylni ale ja Cię witam bardzo serdecznie i jeszcze raz zapraszam do udzielania się na forum. Miłego pobytu u nas. ;) Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...