Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was jestem nowym graczem waszej sieci na serwerach gram krótko dlatego ze  przybyłem z innej sieci ( bez naznwy nie chcę reklamowac) ale byłem tak kilka dobrych lat no ale zaczynała się rozpadac brak czasu itp

Możę napiszę teraz coś o sobie więc tak mam na imię Damian mam 21lat  mieszkam na Sląsku 20km od katowic z zawodu mechanik lecz pracuję w innej pracy z dala  od mechaniki.

Teraz coś o dawnej sieci  byłem tak przez pare lat adminem DD2/FFa/Zombie/moderatorem.

To tyle na temat mojej osoby mam nadzieję że zostane z wami na  dłużej albo na stałe czas pokaże. Bliżej poznamy się  na serwerach.

 

Na serwerach znajdziecie mnie pod nickiem '' DaMeK"

ELo.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie to wszystko nie tak... zapraszamy na cod 601. Potem ewentualnie na pozostałe :P

Na 601 zawsze jest bezsensowna siekanina, nie musisz potrafić strzelać a i tak masz szansę zrobić połowę drużyny przeciwnej, i cześć swojej xD 

Poziom rozgrywki jest tak wysoki że nawet nie strzelając w głowę (osobiście zawsze gdy celuję w heda koleś dostaje w nogi), jest wysokie prawdopodobieństwo że powalisz kogoś jednym strzałem. 

Więc zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...