Skocz do zawartości

podanko Barabaszek


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Barabaszek
Wiek: 20
Znajomość AMXX: 3/8
Doświadczenie: w miare takie sobie ale wszystkiego sie mozna nauczyc (senior tom mi w tym pomoze)
Staż w CS'a: 9lat z przerwami
SteamID: STEAM_0:1:33579724
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:33579724
Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/BarabaszeK/79.133.192.56:27015/
Kontakt: steam forum

Rklamy: ss z sms do opiekuna
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Bo jestem w grze zawsze wtedy kiedy innych adminów nie ma ;) A senior już ma dość odbierania moich telefonów ;D Zgłaszam na u@ regularnie, staram sie pomoagac na tyle na ile pozwala mi rzeczywistosc zwyklego gracza, ale chciałbym to zmienic i móc na prawde całej ekipie tego serwera ;)

+Mikrofon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na TAK

+Zgłasza na u@

+Wiek

+Dzwoni na telefon  (Dobry kontakt z graczem :D )

+/- Doświadczenie ale spokojnie sobie poradzi ;)

+/- GT nadrobi

+/- Forum nadrobi 

+Na longu z nim to jest gra :D

Dobry kandydat.

 

 

@Razor1

Wracasz po długim czasie  i chcesz adma (PO 2 DNIACH piszesz,że wracasz, ile tutaj czasu nie spędzisz na serwerze a  a ZOBACZ swoje GT) Potem się porównuj 

A tutaj jest normalne podanie (Tzn Kandydat, "nie chce" admina) Tylko się stara aby otrzymać stanowisko :).  

 

@Reyuśka :*

Można tak powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na neutral

-dziś pierwszy raz na serwie Cie widziałem

-forum leży, 5 postów masz tylko, minimum to 20

-doświadczenie (ale możesz się nauczyć)

+steam

+wiek

Pograj z nami dłużej i częściej, daj się poznać, ja dziś pierwszy raz Cie zobaczyłem.

(Nawiasem mówiąc, mi też brakowało TYLKO GT i moje podanko zostało odrzucone, a tu jest tych minusów więcej ale decyzja należy do @Stalco)

 

@EDIT. @PremiuMGracz:D do Ciebie nie pisałem, więc w adwokata się nie baw ;) z Tobą rozmowy nie mam zamiaru rozpoczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Razor1 napisał:

Pierwszy raz mnie widzisz, a ile razy sam byłeś aktywny od Twojego ostatniego podania, dzisiaj ostatnio.

2 minuty temu, Razor1 napisał:

jestem na neutral

-dziś pierwszy raz na serwie Cie widziałem

-forum leży, 5 postów masz tylko, minimum to 20

-doświadczenie (ale możesz się nauczyć)

+steam

+wiek

Pograj z nami dłużej i częściej, daj się poznać, ja dziś pierwszy raz Cie zobaczyłem.

(Nawiasem mówiąc, mi też brakowało TYLKO GT i moje podanko zostało odrzucone, a tu jest tych minusów więcej ale decyzja należy do @Stalco)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral z bardzo dużym przechyleniem na TAK

+/- GT (ten dzień w ktorym miales ponad 400min przegranych nadrabia)

+ zgłasza na U@

+ czyżby dzwonił do seniora i kowala żeby im powiedzieć że jest osoba łamiąca regulamin na serwerze?

- forum

+/- steam, tyle że z obecnością na BlackList

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... @Reyuśka :*..

Zamiast edytować twoje posty to napiszę, że BL mnie nie interesuje. Po prostu mam w dupie ich decyzję i myślę, że połowa naszej sieci uważa to samo.

 

@BarabaszeK, Twoje podanie zostało przyjęte. Na pewno sobie poradzisz :)

Jak będzie jakiś admin na serwerze to poproś go aby Ci wytłumaczył co i jak. Ja niestety będę na serwerze dopiero w poniedziałek.

 

W celu dopełnienia formalności, zgłoś się do mnie na Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...