Jump to content
 • Vilus

  Użytkownik

  2 Followers

  About Vilus

  • Rank
   Aktywny
  • Birthday 03/07/2000

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Gniezno

  Recent Profile Visitors

  1308 profile views
  1. Vilus

   599# Pytanie Dnia!

   Każdy je to co lubi.
  2. Vilus

   Odjebany na admina

   Nick na serwerze: Odjebany.exe Wiek: 18 Znajomość AMXX (0/8) : 7/8 Doświadczenie: ponad 10 lat Czy posiadasz Steam: posiadam Link do profilu na Game Tracker: Nie będę wstawiał bo godzin i tak tylu nie mam ale pisałem na pv z @VisTeR.' i pozwolił mi złożyć podanie, a godziny nadrobię na spokojnie przez tydzień Kontakt: steam,fb,ts Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem już na tej sieci ładnych kilka lat sprawowałem tutaj funkcje admina na procod przez 3 lata. Skarg na mnie nie było, a myśle, że przyda się jakiś admin na tym DD2 bo strasznie dużo haxow lata.
  3. Vilus

   Powrót?

   Nick na serwerze: Hs^Sport!nG # wcześniejszy nick Team Biceps | Verex Wiek: 17 Znajomość AMXX: 7/10 Doświadczenie: Miałem już tutaj admina przez rok lub dwa może więcej nie pamiętam dokładnie ile Staż w CS'a: 10 lat SteamID: STEAM_0:0:160477029 Kontakt: Steam, FB,Ts
  4. Nadszedł ten czas kiedy musimy się rozstać chciałbym pozdrowic tutaj wiele osób spotkało mnie tu dużo fajnych i przyjemnych wrażeń, a przede wszystkim chciałbym pozdrowic jak i pożegnać całą ekipę adminow z serwera ProCod, a także wspaniałego Opiekuna tego serwera @Black Wolf To dzięki wam będę wspominał pochylnie jako najlepszą sieć na jakiej kiedykolwiek grałem, a także będę ją polecał każdemu kto mnie zapyta czy warto odwiedzić tą sieć, i z miłą chęcią do was jeszcze zawitam jak znajdę choć odrobinę czasu. Żegnaj cię będę za wami tęsknił. ??
  5. Nadszedł ten czas kiedy musimy się rozstać chciałbym pozdrowic tutaj wiele osób spotkało mnie tu dużo fajnych i przyjemnych wrażeń, a przede wszystkim chciałbym pozdrowic jak i pożegnać całą ekipę adminow z serwera ProCod, a także wspaniałego Opiekuna tego serwera @Black Wolf To dzięki wam będę wspominał pochylnie jako najlepszą sieć na jakiej kiedykolwiek grałem, a także będę ją polecał każdemu kto mnie zapyta czy warto odwiedzić tą sieć, i z miłą chęcią do was jeszcze zawitam jak znajdę choć odrobinę czasu. Żegnaj cię będę za wami tęsknił. ??
  6. Vilus

   Razor powrót

   Razor1 a ja tobie przypominam, że Administracja to nie maszyny i nie każdy ma czas żeby grać na serwerze po 24h każdy z nas ma też swoje życie prywatne także nie każdemu pasuje żeby grać w takich godzinach, a niektórzy z administratorów mają już swoje lata mają małe dzieci żonę i nie każdy może grać cały czas bo chyba każdy by chciał spędzić trochę czasu z rodziną w wolnej chwili a nie siedzieć przed kompem i łupać w cs'a.
  7. Vilus

   Razor powrót

   Pograj bardziej z nami trochę póki co jestem na NIE
  8. Vilus

   p90

   Jestem za ta broń jest akurat okej
  9. Vilus

   Podanie o adma by NePaPL

   Na nie - Wiek - Staż wątpię żebyś grał w to od szóstego roku życia - Amxx chętnie sprawdził bym twoje umiejętności jak znasz aż tyle komend jak na 13 lat, a w co wątpię żebyś umiał Amxx na 8/10 - I admina u kolegi na serwerze nie jest trudno dostać skoro się znacie bardzo dobrze bo się mu pewnie zapytałeś czy Ci da to od razu się zgodził tak przypuszczam
  10. Vilus

   Gandzia po raz kolejny

   Jestem na tak wszystkie powody UP!!!!!
  11. Vilus

   AdminLaLaLa

   Szczerze Neutral: +Wiek +Staż +Amxx +GT - Wielkim minusem jest to, że nie masz cs'a przez steam - Forum ale posty da się nadrobić także spokojnie
  12. Vilus

   Podanie

   Jestem na nie - staż - steam - doświadczenie - link do GT
  13. Vilus

   podanie by j4k s!3 gr4

   Na nie powody up
  14. Vilus

   Klasy Premium

   Dowody jakieś macie że kupiliście premki jak tak podawać na pw do @VisTeR.
  15. Vilus

   Skarga Sirek

   Dokładnie bana wyłapałeś ode mnie więc skarga jest niesłuszna proszę o Administratora o zamknięcie tego tematu. Ban był słuszny.
  ×