• Ogłoszenia

• Psychiczny..

Niedziałające ikony powiadomień.   19.01.2017

Witam! Pewnie zwróciliście uwagę, że nie działa ikona powiadomień u góry ekranu. Jest to spowodowane złym dopasowaniem rozdzielczości. Po ustawieniu rozmiaru strony na 90%, wszystko powinno działać poprawnie. Dla tych, co nie wiedzą jak, to wciśnijcie ctrl i zmieniacie scrollem od myszki.
    • Aragorn

Zmiana regulaminu.   19.01.2017

UWAGA! Zmiana 22 punktu w regulaminie serwerów. Prosimy o zapoznanie się - http://pochylnia.pl/topic/20286-regulamin-serwerów-counter-strike/  
    • VisTeR.

Konkurs na COD 601   20.01.2017

Witajcie! Rozpoczął się konkurs na COD 601! Do wygrania pieniądze do sklepu Pochylni i grę CS:GO. Więcej informacji w temacie: http://pochylnia.pl/topic/113026-konkurs-na-cod-601-wygraj-grę-csgo/#comment-483453      
Twin

Nudna, krótka historia

43 postów w tym temacie

Historia dłuższa niż lektura która przerabiałem ( Mendel Gdanski ) no i lepsza ;) Szkoda, że nie byłem od samego początku ale ważne, że jestem od połowy, bo jest tu zajebiście

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to szybko zleciało. Z pochylnią jestem związany już dwa lata. Pierwszy rok na serwerach, a drugi na forum i serwerach. Czekamy aż będzie dziesięciolecie istnienia pochylni!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby nie twoja wytrwałość to sieć by nie istniała.

Pamiętaj Twin wspomnienia zostaną Ci na zawsze, aczkolwiek cieszymy się, że chciałeś się z nami takimi informacjami podzielić. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wytrwałość w dążeniu do celu....... daje efekty........... Dla mnie też piwko heh :D tekst wciaga :)

Cóż mogę powiedzieć........DZIEKUJĘ ZA TĄ SIEĆ...........i mam nadzieję , że spędze z Wami jeszcze dłuuugie latka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.