Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Zawieszenie PB   11.10.2017

Witajcie. Z dniem wczorajszym (11.10) postanowiliśmy zawiesić działalność serwera PaintBall. Niestety cieszył się on zbyt małą, niezadowalającą popularnością. W najbliższych dniach zostanie on zastąpiony serwerem go mod only dd2. 
    • Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
Invisible

Reporter Kiveusek

Recommended Posts

Imię: Artur

Kontakt (GG/e-mail/steam): STEAM: BasterSRD

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Nie ukrywam, że tej funkcji nie pełniłem nigdy, ale zawsze można spróbować coś nowego jak to by się chciało powiedzieć dla chcącego nic trudnego 

Znajomość zasad pisowni?: Myślę, że nie mam z tym problemów, zresztą jak czytacie co piszę to możecie zauważyć ten szczegół 

Ile masz wolnego czasu?: Wszystko zależy od dnia - raz więcej, raz mniej, ale mam go wystarczająco dużo.

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Z tego co zauważyłem liczba obecnych reporterów, to liczba nijaka. Jest mało chętnych na tą posadę jak widać i uważam, że drobna pomoc z mojej strony nie zaszkodzi dla sieci. Jak dobrze widzicie drodzy użytkownicy od pewnego czasu nie ma miesięcznych gazetek, częstych wywiadów co można byłoby zmienić na naszym kochanym forum i zainteresować się, jak i również zaangażować trochę w takie rzeczy przynajmniej to Tylko moje zdanie. Chętnie chciałbym, aby znowu powstawały gazetki z danymi informacjami, gdyż to niezbędne dla nowych użytkowników, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy związanych z siecią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sory ale ja jestem na nie.

Nie za du??o tych stanowisk? Podanie mnie nie przekona??o.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.