Jump to content
  • Sign in to follow this  
    Kraszer

Reporter Kiveusek

Imię: Artur

Kontakt (GG/e-mail/steam): STEAM: BasterSRD

Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Nie ukrywam, że tej funkcji nie pełniłem nigdy, ale zawsze można spróbować coś nowego jak to by się chciało powiedzieć dla chcącego nic trudnego 

Znajomość zasad pisowni?: Myślę, że nie mam z tym problemów, zresztą jak czytacie co piszę to możecie zauważyć ten szczegół 

Ile masz wolnego czasu?: Wszystko zależy od dnia - raz więcej, raz mniej, ale mam go wystarczająco dużo.

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Z tego co zauważyłem liczba obecnych reporterów, to liczba nijaka. Jest mało chętnych na tą posadę jak widać i uważam, że drobna pomoc z mojej strony nie zaszkodzi dla sieci. Jak dobrze widzicie drodzy użytkownicy od pewnego czasu nie ma miesięcznych gazetek, częstych wywiadów co można byłoby zmienić na naszym kochanym forum i zainteresować się, jak i również zaangażować trochę w takie rzeczy przynajmniej to Tylko moje zdanie. Chętnie chciałbym, aby znowu powstawały gazetki z danymi informacjami, gdyż to niezbędne dla nowych użytkowników, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy związanych z siecią.

Guest Mistrzu

Neutral, powiem Ci tak Wywiad itd jest ??atwo zrobi

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this