Jump to content
 • PrOsTy

  Użytkownik

  PrOsTy last won the day on December 14 2019

  PrOsTy had the most liked content!

  2 Followers

  About PrOsTy

  • Rank
   Aktywny
  • Birthday 02/10/2003

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Gotowanie, Piłka Ręczna.
  • Skąd
   Szwecja: Stockholm
  • Steam
   76561198810858495

  Contact Methods

  • Email
  • Facebook
   Damian Daniel Bijak
  • Youtube
   https://m.youtube.com/channel/UC-2gxVkmK9kDmWUs2mhwaOg
  • Inne
   Snap: dbijak3

  Recent Profile Visitors

  814 profile views
  1. PrOsTy

   AlkoSkill.pl

   https://alkoskill.pl/uploads/szmas/bannerr.png
  2. PrOsTy

   Podanko

   Na Nie!!! -GT -SID samo się chyba nie poda -Wiek Praktycznie nie ma ciebie na serwerze a jak jesteś to chyba raz na rok. Wybacz ale jeśli chciałbyś to stanowisko to się wykaż.
  3. PrOsTy

   Odwołanie

   Masz to rozpisać a nie demko dać, ty w ogóle coś potrafisz?
  4. PrOsTy

   Odwołanie

   Witam przepraszam, że znowu się wtrącam ale rozmawiałem w Gekon i prawdę mówiąc ma gdzieś żeby rozpisywać to demko + nie zależy mu na Adminie. Dowody?: jak się demko nagra mogę znaleść sytuacje kiedy to mówi.
  5. PrOsTy

   OnlyMiłek Płopozycje

   1. Jeste za usunięciem tego. Wkurza to strasznie, że Non stop gra się fulla czego nie da się tak naprawdę na normalnym mm lub uproszczonym. Reszta moim zdaniem jest ok
  6. PrOsTy

   Skraga Na ǤӠԞꝖꞤ

   Przepraszam, że się wtrącę ale moim zdaniem Gekon miał na myśli, że się dziwnie kryłeś. Czyli miałeś jakieś akcje podejrzane ale próbowałeś to kryć? Nie rozumiem skargi. Po 2: http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:48084011&advType=steamid&Submit masz perma. Więc wystarczyło napisać odwołanie od bana i czekać aż admin rozpisze Demko.
  7. Gekon: https://www.gametracker.com/player/ǤӠԞꝖꞤ/145.239.237.105:27100/ Powiem aktywność bardzo duża aby tak dalej. Wizard: https://www.gametracker.com/player/|♕wιzard♕| CASEDROP.eu/145.239.237.105:27100/ ?? Poprawicie to GT? Kab: https://www.gametracker.com/player/kab/145.239.237.105:27100/ On w ogóle gra tutaj jeszcze? Mr.X: https://www.gametracker.com/player/Mr.X/145.239.237.105:27100/ Prosze o sprawdzenie adminów bo jest ich dużo a tak naprawdę koło 3/4 adminów jest tylko aktywnych codziennie.
  8. PrOsTy

   PODANIE NA ADMINA

   Jeśli tylko @VisTeR.' będzie na tak to i masz moje Tak ale: masz dalej temat nie zamknięty wiec. . .
  9. PrOsTy

   PODANIE NA ADMINISTRATORA

   Jestem na Nie. - Wyzywasz Adminów i Graczy. -Wiek -GT ( Praktycznie Ciebie nie widać ) - SM takie se PS: Do innych adminów. Adminem można być raz i opanować do perfekcji Komendy i Konsole Administracji. Lecz jeśli się jest wielokrotnie adminem to nie trzeba dawać doświadczenia na 10/10. Też mam spore doświadczenie ale nigdy bym sobie nie dał 10/10.
  10. PrOsTy

   podanie by saxkiu

   Jestem na NIE -GT praktycznie grasz teraz. +Wiek + SM ( Będę na tak jak zobaczę, że codziennie grasz aktywnie po 1h )
  11. PrOsTy

   Podanie Kobayashi.

   Dałeś - na GT chociaż jest aktywny codziennie? Jestem na Tak! + Wiek + Doświadczenie + GT Jesteś miłym graczem i zawsze pomagasz innym, czasem jesteś toxic na Cheaterów ale to rozumiem :D. A tak po za tym od poniedziałku Ci nakopie .
  12. PrOsTy

   Podanie na Administratora

   Jestem tego samego zdania do Mentos. Również dałem podanie ale narazie grać nie mogę bo mi dysk wysiadł, dlatego w poniedziałek wracam już na serwer.
  13. PrOsTy

   Gxp Mod w CS:GO

   @aquax czemu by nie . W GO spędzam naprawdę dużo czasu więcej wejdę i zobaczę co i jak zaproszę również paru znajomych
  14. PrOsTy

   Podanie na admina

   Na Nie, - Brak GT ( Do GT nie trzeba zakładać konta ) - Kłamstwa na każdym forum potrzeba GT dać aby udowodnić ile się grało. Na forum które podałeś też to było . + Wiek — WARN AKTYWNY. Aby zostać Adminem trzeba spełniać wszystkie wymogi . PS: Odpracuj Warna, Podaj GT to zmienię moje zdanie .
  15. PrOsTy

   Podanko :>

   Nick na serwerze: ムTHEムHUNTERムWiek: 16Znajomość SM (0/8) : 6Doświadczenie: Byłem już adminem na Pochylni wiec jakieś już mam SteamID: STEAM_0:1:425296383Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/LoveEnvyus/Link do profilu na Game Trackera: https://www.gametracker.com/player/%E3%83%A0The%E3%83%A0Hunter%E3%83%A0/145.239.237.105:27100/Kontakt: FB, Steam, DiscordDlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem już dość doświadczonym Adminem. Zauważyłem, że teraz gra więcej Cheaterów niż przedtem. Chciałbym wspomóc serwer. Tak naprawdę chciałbym wrócić na to stanowisko, każdy doczepi się GT. Ale mam swoje doświadczenie i w większości przypadków bany z mojej strony były słuszne. Nadrobie te stracone Godziny ale proszę o danie mi szansy. Na serwie jest paru adminów ale brak ich wtedy kiedy są naprawdę potrzebni :/ //EDIT Moje GT jest koszmarne wiem o tym ale w poniedziałek rano już będę grać aktywnie na serwerze, powody dlaczego nie grałem: Komputer przestał mi czytać dysk więc zamówiłem nowy a drugi problem, chłodzenie komputera. Przez przegrzanie się komp cały czas się wyłączał.
  ×