Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Luczko

Admin GunXpMod

Ostatnia wygrana Luczko w Rankingu w dniu 9 Maj

Luczko posiadał najczęściej polubioną zawartość!

4 obserwujących

O Luczko

 • Tytuł
  Aktywny

Profile Information

 • Steam
  76561198282463489

Ostatnie wizyty

1520 wyświetleń profilu
 1. 62# Pytanie Dnia!

  Pewnie bym coś zainwestował czy milion to nie wiem, ale reszte m.in na pewno bym przeznaczył na podróże do róznych krajów.
 2. Zagłosuj na naszego GO MOD'a :)

  47
 3. Głosujcie na GXP :)

  99
 4. 61# Pytanie Dnia!

  Męczę się w łóżku dopóki nie zasnę, czasami idę coś zjeść
 5. Crash gry przy zmianie mapy

  Coz, nie jest to nowa mapa, grałem na niej wielokrotnie i nie było problemów, oczywiście czasem się zdarzały w przeszlosci ale nie pamiętam na jakich. Nie mniej jednak ostatnio takich crashy nie pamiętam więc możliwe że to był przypadek, nie znam się co konkretnie powoduje crashe, czy mapy czy coś innego też.
 6. Głosujcie na GXP :)

  93
 7. 58# Pytanie Dnia!

  Rozsądkiem
 8. 57# Pytanie Dnia!

  Wymarzony to taki który nie będę musiał ładować codziennie i jednoczesnie był nowoczesnym smartfonem
 9. viP

  Nie ukrywam że myślałem o tym tylko czy 5 to nie za dużo ja bym był raczej za 4 jeśli juz
 10. Głosujcie na GXP :)

  73
 11. 56# Pytanie Dnia!

  "Jeszcze 5 minut"
 12. 55# Pytanie Dnia!

  fajki i alkohol oraz marnotrawienie czasu przed csem
 13. Vip

  Nic nie zmieniać w vipie co wam przyszło do głowy. I tak nie ma go wiele osób. Jest to dynamiczny serwer i te 150 hp tylko trochę daje przewagę bo i tak jak ktoś nie ma oczu dookoła głowy to będzie ginąć i przy 200hp. Sa ważniejsze rzeczy chociażby mapy które dużo by uroizmaicily. 120 czy 130 hp na vipie to jest nic 1 byle jaki strzał z pistola i ta różnica się niweluje. A jak ktoś nie ma przyzwoitych słuchawek to czy ktoś ma cichobiegi czy nie ma to dużo nie zmienia. Zresztą Miłosz kup vipa i pokaż mi tego god moda.
 14. Propozycja

  Nie rozumiem w czym masz problem, jeśli spamuje czy zachowuje się nieodpowiednio to można go bloknac na czatboxie, to samo na serwerach pochylni. Skoro niektórzy użytkownicy tutaj mimo, że wiedza jaki jest a i tak dadzą się prowokować czy odpisuja mu jednocześnie sami to napędzajac, to prezentuja nie wiele wyższy poziom od niego. A poza tym jak zbanowanie jednego użytkownika może zmienic forum? Będzie mniej bzdur do czytania to wszystko.
 15. Grafika By .:TPS:.

  3,4 nawet fajne 5ok bez tego jaja bo psuje efekt. Przy 1szym te kolory gandzi są wg mnie zbyt intensywne w stosunku do reszty i nie komponuje się to ok. 2gie ok a w 6stym mi ten różowo czerwony nie pasuje chodź sam efekt spoko
×