Jump to content
 • ゼラトゥル

  UB Team

  ゼラトゥル last won the day on April 11

  ゼラトゥル had the most liked content!

  7 Followers

  About ゼラトゥル

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Poznań

  Recent Profile Visitors

  2070 profile views
  1. ゼラトゥル

   ub

   Dość zbędnego spamu. Temat blokuję do momentu otrzymania informacji, że zbanowany chce SS-y wstawić.
  2. ゼラトゥル

   ub

   @Magi[K] admin banujący wstawił SS-y na dowód ich wykonania, więc Ty też musisz je mieć. Ogarnij dokładnie ten temat -> https://pochylnia.pl/topic/118256-gdzie-znaleźć-screeny-wideo/ i wstaw swoje.
  3. ゼラトゥル

   xD

   jest drugi temat
  4. ゼラトゥル

   ub

   @Magi[K] uzupełnij proszę wzór o wszystkie brakujące informacje. @bebeja wstaw swoje screeny w celu potwierdzenia ich wykonania
  5. ゼラトゥル

   dostałęm bana z nic

   Przeniesiono do odpowiedniego działu. @Tornado190821 Edytuj pierwszy post lub napisz następny w tym temacie podstawiając go do wzoru obowiązującego w tym dziale.
  6. ゼラトゥル

   Screeny

   Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  7. ゼラトゥル

   Screeny

   Czysto, UB. Na przyszłość post pisz standardowo wg stylu, a nie tak jak powyżej
  8. ゼラトゥル

   394# Pytanie Dnia!

   Nie. jestem ateistą i uważam kościół katolicki jako zorganizowaną grupę przestępczą z siedzibą w Watykanie.
  9. ゼラトゥル

   Propozycja

   To działa tylko w 1.6, autor tematu mówi o serwerze Only Mirage, który jest na CS:GO
  10. ゼラトゥル

   Propozycja

   Taaaa, a admin tylko pójdzie z serwera to nagle ktoś się odpali. Zły pomysł. A to, że ktoś wkręca ludzi w takie tematy to chleb powszedni jeszcze od czasów świetności 1.6, więc żadna nowość.
  11. ゼラトゥル

   Andżej - Prośba o UB

   Uwaga, nastąpiła pomyłka z mojej strony, dlatego temat został ponownie przeniesiony do działu odwołań i otwarty na dalszy rozwój wypadków.
  12. ゼラトゥル

   Andżej - Prośba o UB

   Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  13. ゼラトゥル

   Andżej - Prośba o UB

   A teraz wyciąg z regulaminu: §27. Gra na tzw. "aktywnym banie" skutkuje banami na Neostradę, host, config itp. Nie można ubiegać się o unbana po takim zdarzeniu. §30. W przypadku otrzymania permanentnego bana za używanie niedozwolonych wspomagaczy lub w przypadku działania na szkodę serwera lub sieci Pochylnia.pl, ban obowiązuje osobę, na którą został on nadany. W przypadku zmiany konta (czyt. identyfikatora SteamID), ban nadal obowiązuje i zabrania się gry na serwerach Pochylnia.pl. Wszystkie wykryte przypadki będą skutkowały natychmiastowym permanentnym banem na aktualnie używany SteamID. Zatem bez UB.
  14. ゼラトゥル

   Skarga

   Jakkolwiek, gracz zbanowany na 24h. Dzisiaj jeden typek też dostał ode mnie dobowe wakacje od serwera za wyzwiska w stronę matki.
  15. ゼラトゥル

   zabijcie to zanim złoży jaja v2

   Już w poprzedniej skardze miałeś napisane, że należy tego typu tematy pisać gdzie indziej, a dokładniej w tym dziale -> https://pochylnia.pl/forum/171-anticheat-cziterzy/
  ×