Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

GandalfSzary

Admin GunXpMod

Ostatnia wygrana GandalfSzary w Rankingu w dniu 16 Sierpień

GandalfSzary posiadał najczęściej polubioną zawartość!

5 obserwujących

O GandalfSzary

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 19.05.1989

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 • Skąd
  Poznań

Ostatnie wizyty

1171 wyświetleń profilu
 1. 146# Pytanie Dnia!

  Za te 5000 zł zrobiłbym coś konkretnego w domu, przede wszystkim odświeżył jakoś mieszkanie, bo po 12 latach nic nie robienia tutaj, trochę należy zrobić.
 2. Vivimorte - Prośba o Ub

  @kurama123288 Pozwolisz, że się wtrącę w to odwołanie, mimo tego, że narażam się na ostrzeżenie ze strony wyższych sfer na forum. Nie musisz rozpisywać jakichkolwiek demek, ponieważ kolega wszedł na serwer zanim dostał UB, przez co został zbanowany ponownie. http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=12015 <- Twój ban (dalej aktywny) http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=12047 <- drugi ban dla kolegi (za wejście na aktywnym banie) @Vivimorte szkoda twojego i naszego czasu na twoje odwołania, popełniłeś błąd, który będzie skutkował tym, że masz już permanentny zakaz gry na serwerach w naszej sieci.
 3. Łysy wita po przerwie

  Witaj "Na wygnaniu w mieście Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi..." xD
 4. 145# Pytanie Dnia!

  W okresie od początku podstawówki do końca liceum poprawki nie miałem, maturę zdałem za pierwszym razem. Dopiero w szkole policealnej miałem kampanię sierpniową na Techniku informatyku i musiałem też semestr jeden powtarzać. @Frodo Baggins jakim jebanym botem trzeba być, żeby ściągać na maturze? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 5. 144# Pytanie Dnia!

  Moim skromnym zdaniem Intel. Jeżeli bym chciał ogrzewać chatę zimą to wybrałbym zestaw AMD. Intel z każdym kolejnym CPU podnosi jego wydajność, przez co jest on lepiej wykorzystywany. Oczywiście CPU każdej firmy ma swoje plusy i minusy, ale dla nas graczy lepiej sprawuje się Intel. Z resztą ten obrazek wyjaśnia wszytko:
 6. wasze rekordy na gxp

  Mogłoby być lepiej, ale wynik i tak nie najgorszy
 7. MAPY MAPY MAPY

  Co do map, mam dwa postulaty: 1. usunąć mapę gg_33_gootimes, ponieważ często a gęsto crashuje ona grę samą w sobie (cholera raczy wiedzieć czemu) nie tylko mi, ale i pozostałym graczom. 2. przerobić plugin do głosowania na mapy, żeby wprowadzić większą randomizację map. Obecnie mapy są poukładane w porządku alfabetycznym, zatem bardzo często powtarzają się mapy, które są na górze listy.
 8. 143# Pytanie Dnia!

  O chuj, co to za pytanie? O.o Z powyższych podanych lubię z kapustą i grzybami, ale z niewymienionych najbardziej mi smakują z serem, posypane cukrem i cynamonem :3
 9. kurczak malutki ban bez ssow

  Nie dostałeś bana na de_westwood, ponieważ taka mapa nie istnieje na naszym serwerze, a na de_eldorado. Taki z Ciebie pro, że mapy nawet nie potrafisz poprawnie rozpoznać. Osobiście oprócz tego co widziałem na wspomnianej mapie, postanowiłem sobie obejrzeć demo z poprzedniej mapy jaką była cs_office. A wygląda to następująco: Rozpisywana mapa: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1808152203-cs_office.dem.zip Mapa na której dostał bana: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1808152223-de_eldorado.dem.zip CS_OFFICE: - około 5 minuty wejście na serwer - 5:15 - 5:20: jak wytłumaczysz te przeskoki? +B - 5:20: nawet nie celujesz ręcznie, co widać ewidentnie, że czymś sobie pomagasz, celownik dziwnym trafem SAM leci za hitboxem głowy +B - 5:25 - 5:29: strzela do przeciwnika w oknie, nagle celownik leci za głową gościa co przebiegał w międzyczasie +B - 5:35 z dupy przeskok +/-B - 5:57 prefire z przeskokiem +B - 6:14 to samo Dla mnie wystarczy na bana za czitowanie. Jeżeli jesteś taki kozak, to pograj po pierwsze bez aima, a po drugie naucz się, że na to się nie robi screenów. Poprosiłem na de_eldorado Mr.X o ocenę gracza, gdzie również stwierdził, że nie grasz czysto. @Mr.X jak chcesz, możesz rozpisać demo ze wspomnianej mapy, jak również potwierdzić moje słowa.
 10. Czego słuchacie w tym momencie.

 11. taka mala propozycja

  To tylko dodatkowy bajer na serwerze, generalnie rzecz biorąc z mojego punktu widzenia zbędny. Rezygnacja z tego powiadomienia może delikatnie nawet odciążyć serwer.
 12. taka mala propozycja

  A nie ma jakiegoś pliku cfg od tego pluginu? Chyba, że cvar-y były dodane do jakiegoś zbiorczego configu dla wszystkich pluginów.
 13. 141# Pytanie Dnia!

  Byk. Chociaż moim skromnym zdaniem znaki zodiaku, jak i całe horoskopy oraz astrologia to jedna wierutna bzdura. Już nawet starożytni Grecy twierdzili, że horoskopom nie można ufać.
 14. taka mala propozycja

  Nie każdy VIP to admin, ale za to każdy admin to VIP ;) Ale tak na poważnie, przydałoby się to wyłączyć. Zazwyczaj oczywistym jest to, że admin ma vipa i w tym momencie ktoś kto czituje od razu albo wyjdzie albo wyłączy cholerstwo które ma.
 15. Ban za friko

  Przepraszam, mój błąd, pomyliłem nicki, stąd ten ban. Proszę o odbanowanie gracza. EDIT: Przy okazji, nie musisz tworzyć 8 takich samych tematów, przysparzasz tylko niepotrzebnej roboty dla UBT.
×