Jump to content
 • Zeratul

  Moderator

  Zeratul last won the day on April 11

  Zeratul had the most liked content!

  7 Followers

  About Zeratul

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Poznań

  Recent Profile Visitors

  2085 profile views
  1. Zeratul

   Podanie o Admina

   Nie wiem skąd wziąłeś wzór, bo ten jest niewłaściwy. Oto obowiązujący: Nick na serwerze: Wiek: Znajomość SM (0/8) : Doświadczenie: SteamID: Link do profilu na STEAM: Link do profilu na Game Tracker: Kontakt: Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Poza tym wyjaśnisz może ten temat? -> https://pochylnia.pl/topic/120693-dostałęm-bana-z-nic/
  2. Zeratul

   Fila

   @Madziaa<3 here, hold this -> https://mhpoch.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=2449 https://mhpoch.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=2448 Ten sam SID i to samo IP. Wiesz co robić. @Madziaa<3 bo mi bans szwankuje w pracy i nie działa mi tak jak powinien. Najwcześniej ogarnę temat koło 18.
  3. Zeratul

   ub

   Dość zbędnego spamu. Temat blokuję do momentu otrzymania informacji, że zbanowany chce SS-y wstawić.
  4. Zeratul

   ub

   @Magi[K] admin banujący wstawił SS-y na dowód ich wykonania, więc Ty też musisz je mieć. Ogarnij dokładnie ten temat -> https://pochylnia.pl/topic/118256-gdzie-znaleźć-screeny-wideo/ i wstaw swoje.
  5. Zeratul

   xD

   jest drugi temat
  6. Zeratul

   ub

   @Magi[K] uzupełnij proszę wzór o wszystkie brakujące informacje. @bebeja wstaw swoje screeny w celu potwierdzenia ich wykonania
  7. Zeratul

   dostałęm bana z nic

   Przeniesiono do odpowiedniego działu. @Tornado190821 Edytuj pierwszy post lub napisz następny w tym temacie podstawiając go do wzoru obowiązującego w tym dziale.
  8. Zeratul

   Screeny

   Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  9. Zeratul

   Screeny

   Czysto, UB. Na przyszłość post pisz standardowo wg stylu, a nie tak jak powyżej
  10. Zeratul

   394# Pytanie Dnia!

   Nie. jestem ateistą i uważam kościół katolicki jako zorganizowaną grupę przestępczą z siedzibą w Watykanie.
  11. Zeratul

   Propozycja

   To działa tylko w 1.6, autor tematu mówi o serwerze Only Mirage, który jest na CS:GO
  12. Zeratul

   Propozycja

   Taaaa, a admin tylko pójdzie z serwera to nagle ktoś się odpali. Zły pomysł. A to, że ktoś wkręca ludzi w takie tematy to chleb powszedni jeszcze od czasów świetności 1.6, więc żadna nowość.
  13. Zeratul

   Andżej - Prośba o UB

   Uwaga, nastąpiła pomyłka z mojej strony, dlatego temat został ponownie przeniesiony do działu odwołań i otwarty na dalszy rozwój wypadków.
  14. Zeratul

   Andżej - Prośba o UB

   Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post. Pozdrawiamy, Administracja Pochylnia.pl
  15. Zeratul

   Andżej - Prośba o UB

   A teraz wyciąg z regulaminu: §27. Gra na tzw. "aktywnym banie" skutkuje banami na Neostradę, host, config itp. Nie można ubiegać się o unbana po takim zdarzeniu. §30. W przypadku otrzymania permanentnego bana za używanie niedozwolonych wspomagaczy lub w przypadku działania na szkodę serwera lub sieci Pochylnia.pl, ban obowiązuje osobę, na którą został on nadany. W przypadku zmiany konta (czyt. identyfikatora SteamID), ban nadal obowiązuje i zabrania się gry na serwerach Pochylnia.pl. Wszystkie wykryte przypadki będą skutkowały natychmiastowym permanentnym banem na aktualnie używany SteamID. Zatem bez UB.
  ×