Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer

Zeratul

Admin GunXpMod

Ostatnia wygrana Zeratul w Rankingu w dniu 30 Maj

Zeratul posiadał najczęściej polubioną zawartość!

4 obserwujących

O Zeratul

 • Tytuł
  Aktywny
 • Urodziny 19.05.1989

Profile Information

 • Płeć
  Męźczyzna
 • Skąd
  Poznań

Ostatnie wizyty

976 wyświetleń profilu
 1. 84# Pytanie Dnia!

  A i owszem, przeklinam, ale są miejsca i osoby, przy których po prostu nie wypada i staram się oduczyć się przeklinania w ogóle.
 2. 82# Pytanie Dnia!

  Imienia nie dawałem, ale do dzisiaj mam w domu moje 2 tygryski z dzieciństwa
 3. Bo pływać trzeba umieć

  Badania dowodzą, że umiera 100% osób spożywających wodę
 4. Głosujcie na GXP :)

  188
 5. Różnice sprzętowe a FPS-y

  Nie sprawdzałem dysku pod żadnym kątem, ponieważ zakupiłem nowy, jeszcze w folii
 6. 80# Pytanie Dnia!

  Monopoly, w szczególności jak mam dużo aktów własności, wszystkie koleje i domki na posiadłościach. Dat money smell.... :>
 7. Różnice sprzętowe a FPS-y

  @Ab3L możesz mnie teraz zabić, ponieważ zapomniałem dodać jednej, ale w moim odczuciu bardzo ważnej rzeczy. Na nowej platformie sprzętowej również śmigał Windows 7, a gra chodziła bez większych zarzutów właśnie w postaci dropów FPS w niektórych lokacjach gry. Przesiadłem się na Win 8.1, ponieważ stary dysk zaczął mi odmawiać posłuszeństwa i musiałem kupić nowy. W tym momencie postanowiłem również o przesiadce na system nowszy jakim jest właśnie 8.1
 8. Różnice sprzętowe a FPS-y

  Co do chłodzenia proca to cały czas myślę nad wymianą stockowego radiatora na coś lepszego, ponieważ socket 775 ma wspóldzieloną szynę FSB pomiędzy prockiem a RAM-em. Tak czy owak miałem zamiar poddać CPU lekkiemu OC, a zarazem przywrócić pełne taktowanie RAM. Może to coś pomoże ;D
 9. 76# Pytanie Dnia!

  Obecnie prawo przewiduje aborcję w 3 przypadkach, mianowicie, ciężkie uszkodzenie płodu bądź choroba, która spowoduje śmierć dziecka zaraz po porodzie, ciąża z gwałtu lub jeżeli ciąża jest wynikiem czynu zabronionego, bądź zagraża zdrowiu i życiu matki. Ja na własną rękę jestem za aborcją, dlaczego? Otóż dlatego, że każda kobieta ma prawo na własną rękę decydować o własnym ciele. Jeżeli uważa ciążę za niechcianą to proszę bardzo, droga wolna, niech dokona aborcji. Wszystko zgodnie z własnymi przekonaniami i sumieniem. Nie godzę się na to, aby prawo decydowało o tym co jest dobre dla kobiety, a co nie. Dodatkowo uważam, że wpierdalanie się w sprawy łóżkowe jak i sprawę aborcji przez sukienkowych jest ponad wszelką krytykę i nie idzie znaleźć zarówno cenzuralnych jak i niecenzuralnych słów aby to skomentować. Innymi słowy, nie godzisz się na aborcję bez względu na cokolwiek jest związane z płodem, bądź zbitkiem kilku komórek, to sobie jej nie rób, a od macic innych kobiet, to Ty się odpierdol.
 10. Różnice sprzętowe a FPS-y

  Generalnie nie będę jechać na brachola, bo chciał się po prostu zamienić. Pytanie z innej beczki. Czy system sam w sobie może sprawiać to, że gra działa mniej płynnie niż przy poprzedniej wersji? Jakby na to nie spojrzeć Win 8.1 zjada mi trochę wiecej RAMu niż Win7. A ustawienie koligacji to dosłownie chwila swoją drogą.
 11. Różnice sprzętowe a FPS-y

  Czyli ustawienie koligacji na 1 rdzeń powinno pomóc?
 12. Różnice sprzętowe a FPS-y

  Może to dziwnie zabrzmi, ale pomimo niewielkiej różnicy w taktowaniu, ale czy różnica pomiędzy pojemnością pamieci cache pomiędzy prcesorami ma jakiekolwiek znaczenie? Pytanie nr 2, czy w przypadku tego zestawu (proc i grafa) mogę odczuwać po prostu zjawisko bottlenecka, stąd takie różnice w wydajności pomiędzy obydwoma zestawami?
 13. 75# Pytanie Dnia!

  Jeden ciul, zależy co w promocji aktualnie xD
 14. Witajcie! Jakiś czas temu przesiadłem się na trochę mocniejszy sprzęt, jednakże zauważyłem problem. Pacjentem w tym przypadku jest gra Need For Speed: Most Wanted (2005). Na obecnym sprzęcie zauważyłem, że gra nie chodzi w 100% płynnie, a wiem, że obecny sprzęt jest mocniejszy od poprzedniego. Dopiero przy ustawieniu koligacji (przydzieleniu ilości rdzeni procesora do procesu) z 4 rdzeni na 2 poprawiła się wydajność gry, jednakże aplikacja nie działała tak płynnie jakbym tego oczekiwał. Patrząc na to co wiem na temat sprzętu, jak i tego, jakie gra ma wymagania, to powinna działać jeszcze płynniej niż na starszej platformie. Żeby również nie było niedomówień z mojej strony, ustawienia w grze są identyczne, tj. rozdzielczość 1280x1024 (niestety posiadam monitor 4:3, jeszcze xd), wszystkie możliwe ustawienia na maksa oraz włączona synchronizacja pionowa. Specyfikacja skrócona starego sprzętu: AMD Athlon 64 X2 4400+ (2,3 GHz) 4 GB RAM DDR2 800 MHz Grafika GeForce 9800GT Windows 7 32-bit (nie pamiętam konkretnej wersji) Specyfikacja skrócona nowego sprzętu: Intel Core 2 Quad Q6600 (2,4 GHz) 4 GB RAM DDR3 1033 MHz (skręcone z 1300 MHz, ponieważ taktowało proca w górę) Grafika GeForce GTX 550 Ti Windows 8.1 64-bit Czy pojawi się tu ktoś mądrzejszy ode mnie i będzie mi w stanie wyjaśnić na czym polega problem i jak go rozwiązać? Jeżeli o czymś nie wspomniałem albo nie dopisałem, proszę o to, żebyście mi o tym wspomnieli w odpowiedziach. Postaram się uzupełnić brakujące informacje.
 15. 74# Pytanie Dnia!

  Ja generalnie znam głównie angielski (22 lata nauki, zaczynając od gier xd), z niemieckiego leżę
×