Jump to content
 • ★ℋℇℓℓℚ★

  Admin CS:GO ONLY MIRAGE

  1 Follower

  About ★ℋℇℓℓℚ★

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 02/10/2003

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Gotowanie, Piłka Ręczna.
  • Skąd
   Szwecja: Stockholm

  Contact Methods

  Recent Profile Visitors

  188 profile views
  1. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie o Admina

   Na DUŻE NIE — BRAK GT — Mało grasz na serwie praktycznie ciebie nie widziałem. — SID???? Ps: Podobno dostałeś bana na naszym serwerze a teraz nagle ubiegasz się o Admina ? — Jest twój wiek a dlaczego: Brak mutacji + ortografia na poziomie 4/5 klasy. ( Coś mi się wydaje, że wszedłeś na serwer na aktywnym banie skoro złożyłeś podanie na Admina )
  2. ★ℋℇℓℓℚ★

   Ban za WH którego nie mam

   Ban został nałożony za wejście na aktywnym banie ( Admin Gontix 2 krotnie Ciebie banował po czym ty mówisz: Że kupiłeś Konto Prime. Ale weź pod uwagę, że jest zakaz wchodzenia na serwer na aktywnym banie z tego co wiem bana dostałeś za Czitowanie. Demko jest czyste wiec nie będę rozpisywać demka które jest czyste. Ale podkreśliłem, że masz multi konto na dodatek na Aktywnych Banach. Konta te podam jutro.
  3. ★ℋℇℓℓℚ★

   Andżej - Prośba o UB

   UB A dlaczego? Przepatrzyłem demko z 3razy i grał czysto. Niestety moja nie uwaga . Chciałem również przeprosić gracza. Także jestem gotów ponieść konsekwencje za nie umyślne zbanowanie gracza. Pozdrawiam.
  4. ★ℋℇℓℓℚ★

   Propozycja

   sm_tsay kolor (cos tam) po wpisaniu sm_tsay czerwony/red/r czy tam numer: to nie chce napisać Tekstu na jakiś kolor :/
  5. ★ℋℇℓℓℚ★

   Propozycja

   Ino po wpisaniu bind ”z” ”[email protected]@r I cos tam” to pokazuje ze nie ma takiej komendy
  6. ★ℋℇℓℓℚ★

   Propozycja

   Chciałbym abyście dodali na Only Mirage CSGO Tag. Mam na myśli aby Admini mieli przy nicku Tag: ADMIN ( ADMIN Maleciki ) Poniewaz większość osb nie wie kto jest adminem co niektórym utrudnia grę ponieważ nie wiedza do kogo mogą się zgłosić na serwerze a są czasem osoby które lubią się podszywać pod adminów i wkręcać różne dziwne rzeczy. Pozdrawiam.
  7. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie ♥ sxm0n.

   Jestem na TAK + Aktywność ( Bardzo Duża ) + Pomocny -/+ Doświadczenie ( Lecz można poduczyć ) Gracz nie łamie regulaminu. Jest miły dla innych. Stara się pomagać innym ( z tego co widziałem ). Ma szacunek do innych graczy. Pozdrawiam i Miłego Dnia.
  8. ★ℋℇℓℓℚ★

   LOTTO #99

   6, 9, 2, 20, 27
  9. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie o Admina

   Na NIE -GT -Praktycznie nie widze ciebie na serwie. -SID ???? - Brak Mutacji Chciałbym dodać, że nie masz 17lat. Widać to po ortografii jak i na serwrze .
  10. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie ム Lαɱbєг† ム

   Proszę o Link GT Grasz mało na serwie nawet dobrze graczy nie znasz a wypowiadasz się pod Podaniem.
  11. ★ℋℇℓℓℚ★

   BANOWANIE ZA NIC !

   Venek: Reklamy nie są dozwolone na serwerze! Tym bardziej, że to reklamy Cheatów których wolę nie wymieniać. Takie reklamy jak już pisałem są dla serwera ino Wielkim Problemem. Za 2 razem ban na 1h bo powiedziałeś ze masz zbindowane: Grzecznie poprosiłem abyś to usunol ( lecz tego nie zrobiłeś. Zatem następny ban= Perm za szkodzenie serwerowi. Pozdrawiam.
  12. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie ム Lαɱbєг† ム

   Na TAK + wiek + doświadczenie + pomocny
  13. ★ℋℇℓℓℚ★

   Może zmiany? :)

   Jestem za. Ale najbardziej chyba za tym aby Team po zginięciu mógł dawać info. Z jeden strony by to ułatwiło grę. Co do trybu Competitve też może być. Gra by była dłuższa i jak Lambert napisał milej by się grało ( dłużej niż to 20rund ) Jak dla mnie to Zestaw VIP ( Bronię ) powinni tylko dostawać gracze z rangą VIP a Dlaczego? Ponieważ 3-4 rundy gracze wychodzą Full i psuje to rozgrywkę. Serdecznie Pozdrawiam. Miłego Dnia.
  14. Miły gracz. Bardzo chętny aby pomagać innym.

   1. Lambert

    Lambert

    Kto ci takich głupot nagadał ;3

  15. ★ℋℇℓℓℚ★

   Lekkie zmiany może?

   Hej. Chciałbym abyście się zastanowili aby dodać do CSGO Only Mirage inne mapy. Nie mam na myśli DD2 czy Cache. Chodzi mi oto żaby dodać Mirage_Snow / Mirage_Night. Dzięki temu będzie lepiej się grać niż grać jedynie na normalnym Mirage. Pozdrawiam Serdecznie.
  ×