Jump to content
 • ★ℋℇℓℓℚ★

  Admin CS:GO ONLY MIRAGE

  ★ℋℇℓℓℚ★ last won the day on June 14

  ★ℋℇℓℓℚ★ had the most liked content!

  1 Follower

  About ★ℋℇℓℓℚ★

  • Rank
   Początkujący
  • Birthday 02/10/2003

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Gotowanie, Piłka Ręczna.
  • Skąd
   Szwecja: Stockholm

  Contact Methods

  Recent Profile Visitors

  325 profile views
  1. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie na admina

   Jestem na TAK +GT + Pomocny! +Wiek Lecz największy + jaki ja widzę u Niego to: Kultura! Prawie nigdy się nie myli co do Cheatera. Pozdrawiam Ellqu!
  2. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie na admina

   Na NIE -Brak Nicku - Brak GT! - Nie jesteś opanowany. Inni admini zwracają Ci uwagę na mikro bo się wygłupiasz. A szczególnie: Podanie składa się tydzień po dojściu na forum Trzeba także mieć 5 wpisów.
  3. ★ℋℇℓℓℚ★

   Skarga

   Dajcie mu UB. Demka nie mam. A inne demka mi się nie odtwarzają. Następnym razem Chinol i tak Ciebie złapie. I demko wstawię z rozpiska. uwazam temat za zamknięty.
  4. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie o Admiana

   Karaś wypowiadamy się Tak lub Nie ( i podajesz dlaczego jestes na tak : + i - ) Jestem kolega ale to nie znaczy ze będę pomagać czy zdobyć Admina. Wyrażam jedynie swoje zdanie na ten temat.
  5. ★ℋℇℓℓℚ★

   Skarga

   Temat zostawiam: Team UB, Moderatorom i Opiekunowi Serwera ( VisTeR )
  6. ★ℋℇℓℓℚ★

   Skarga

   Bana dostałeś za Multi Konto. Dodam iż prawie każdy z graczy Ciebie wyzywał za AimLocka i WH. Mnie mam demka aby to udowodnić bo nagle jak wszedłem na Spect grałeś normalnie, a jak grałem nagle jakieś magiczne głowy zaczęły lecieć. Chcialbym dodać iż widziałem u Ciebie AimLocka + Wh. Celowałeś przez ścianę mi w głowę a jak skoczyłem z shorta to nagle dziwnym trafem celownik szedł za moja głowa. PS: Prawda taka cheatujesz Sam Vac to już potwierdza... A inni admini tez potwierdzają, że jestes odpałem co jedynie się kryje.
  7. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie cloudy

   Dodam iż masz Vaca za cheatowanie, co sam się do tego przyznałeś. JESTEM NA NIE! -GT - Jesteś bardzo nerwowy co skutkuje tym iż wyzywasz graczy a czasem Adminów.
  8. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie o Admiana

   Na Tak -/+ Nie umiesz znaleść GT -/ +Używasz dużo wulgaryzmów + Jestes czasem spokojny hehe Nie obiecuj za dużo, bo jak sadze większość z tego nie spełnisz. Każdy Admin popełnia błędy, lecz zawsze go można poprawić. Pozdrawiam Ellqu!
  9. ★ℋℇℓℓℚ★

   Śmieszny ban

   UB. Nie tego miałem banować.... Biały wybacz. Mogę ponieść konsekwencje, nie mam z tym problem. Jestem jedynie zmęczony więc przepraszam jeszcze raz. Więcej już nic nie mam do dodania do tej sprawy.
  10. ★ℋℇℓℓℚ★

   podanie 2_v

   Jestem na Nie -Steam +GT - Jakoś mało Ciebie widziałem na serwerze . Daj się lepiej poznać. - Napisałeś, że byłeś Adminem na kilku serwerach lecz poniżej napisałeś is byłeś tylko na 2 serwerach adminem coś mi tutaj śmierdzi kłamstwem.
  11. ★ℋℇℓℓℚ★

   LOTTO #106

   7,19,26,30,14
  12. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie na Admina

   Haha zabawne. Ale Vaca nie da się dostać za nic.
  13. ★ℋℇℓℓℚ★

   Podanie na Admina

   Jestem na NIE -Wiek -Doświadczenie (SM) coś mi tutaj nie pasuje. Skoro miałeś Admina już na innych serwerach to moim zdaniem powinieneś mieć lepsze doświadczenie -Obrażasz Graczy / Adminów + Jesteś często na serwerze -/+ zgłaszasz praktycznie każdego kto gra lepiej od Ciebie. Moim zdaniem powinieneś się dać lepiej poznać innym. Pozdrawiam.
  14. ★ℋℇℓℓℚ★

   Chatbox Ponczga bo ma bana

   XD
  15. ★ℋℇℓℓℚ★

   Chatbox Ponczga bo ma bana

   Chujowo
  ×