Jump to content
 • EMPROM

  Admin CS:GO ONLY MIRAGE

  EMPROM last won the day on July 29

  EMPROM had the most liked content!

  2 Followers

  About EMPROM

  • Rank
   Aktywny
  • Birthday 02/10/2003

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Zainteresowania
   Gotowanie, Piłka Ręczna.
  • Skąd
   Szwecja: Stockholm

  Contact Methods

  Recent Profile Visitors

  542 profile views
  1. EMPROM

   Skarga na Wecz

   Istnieje takie coś jak prywatna wiadomość . Po 2 nie kickujesz po 3 rundach tylko 1. Uwierz nie jak będzie mi się chciało to zrobie na Ciebie demko. Bo myślisz, że jestes fajny a i tak ludzie gadają za plecami. @Wecz ty nie ogarniasz komend Admina chyba
  2. EMPROM

   LOTTO #117

   5, 29, 12, 16, 1
  3. EMPROM

   Skarga na Wecz

   Przepraszam, że się wtrącę ale: Wecz ty wywalasz osoby z Spect po 1 rundzie np: Wszedłem na Spect żeby zrobic demko na 1osobe i po 3min dostałem kicka. Za każdym razem jak poszedłem na Spect dostawałem kicka po 3/4 min. 2 sprawa to iż wywalasz Adminów z Spect. 3 sprawa Slapujesz + Wyzywasz graczy którzy Ciebie wyzywali po czym dajesz im bana za obrazę Admina. 4 sprawa nie dajesz ostrzeżeń tylko banujesz jak leci . Zastanów się co robisz. A później mów, że na kogoś możesz 100 dowodów znaleść.
  4. EMPROM

   Podanie

   @VisTeR.' może zamek?
  5. EMPROM

   Podanie

   Gracz dostał Vaca.
  6. EMPROM

   Reklamy takie są dozwolone?

   Data zdarzenia: 13.09.2019 / 22:55Nick Admina: WlaziOpis Sytuacji: Reklamuje Multi_HeadDowody (dema, screeny): https://www78.zippyshare.com/v/R4OuvEmu/file.html PS: Wyglada na to iż ten o to admin woli reklamować MH niż Nas. @VisTeR.' i @aquax.
  7. EMPROM

   Podanie na Admina

   Na Tak. Można mu dać tydzień i zobaczymy jak się sprawować będzie. + Wiek + GT. PS: Każdy jest toksyczny ale nie wyzywa graczy. Myśle, że jako admin będzie spokojniejszym graczem. @VisTeR.'
  8. EMPROM

   Podanko Emproma

   Nick na serwerze: EMPROMWiek: 16Znajomość SM (0/8) : 6Doświadczenie: Byłem już adminem na Pochylni wiec jakieś już mam SteamID: STEAM_0:1:425296383Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/LoveEnvyus/Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/EMPROM/145.239.237.105:27100/Kontakt: FB, Steam, DiscordDlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem już dość doświadczonym Adminem. Zauważyłem, że teraz gra więcej Cheaterów niż przedtem. Chciałbym wspomóc serwer. PS: Mam przegrane na serwerze około 260h. A nie którzy gracze potwierdzą, że jestem dużo aktywny na codzień. Mam nadzieje, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie :D PS2: Moja aktywność się teraz zmniejszyła wiem o tym ale jutro się już zwiększy.
  9. EMPROM

   Podanie

   Na Tak! + Aktywny! +Przyjacielski! + Zna to i owo. PS: 2 miechy to trochę długo wiec nie mam nic przeciwko aby ponowił swoje podanie skoro tamto leży jak duch :D
  10. EMPROM

   Podanie o Admina Mentos

   Na Tak! @Lambert już napisał to co ma być napisane :D +++
  11. EMPROM

   Podanie o Admina

   Jestem na Tak. + GT + Doświadczenie masz + Jesteś lubiany na serwerze i dobrze wiesz jak się zachowywać na serwerze. PS: Wecz a ty się nie wypowiadaj Łamiesz regulamin i wyzywasz graczy Non stop.
  12. EMPROM

   Wecz

   Zaraz dodam dowody ... https://www43.zippyshare.com/v/TG7g0mUE/file.html https://www43.zippyshare.com/v/I9MiMoGG/file.html Lambert gdzie mnie slapował można zauważyć, że w logach coś się zbugowało: Mam na myśli czas się zatrzymał. Lecz kiedy Wecz mnie slapuje czas idzie normalnie.
  13. EMPROM

   Wecz

   Hahahahah Wecz Weź już lepiej skończ . @Lambert sam powie ze też mnie wyzywałeś i zamiast mnie Kick lub zbanowac to wolałeś mnie slapować Ale co mnie martwi: Znasz dobrze regulamin? ( chyba nie ) i połowa serwera gadała, że wolisz się kłócić z kimś niż go zbanować na dodatek grozisz później tej osobie banem.... Dodam również iż jeśli masz Admina to masz obowiązki . Komend nie znasz praktycznie. A slapować mogłeś mnie wcześniej a nie pod koniec rundy kiedy rozbrajałem pakę . PS: Jeszcze dziś poproszę o Logi Visterna i przeglądane moje demka. PS2: Wecz jeśli nie jesteś gotowy na to stanowisko to zrezygnuj . A jeśli masz problemy to zapraszam na Disc lub FB.
  14. EMPROM

   Wecz

   Data zdarzenia: 31 września 2019Nick Admina: WeczOpis Sytuacji: A więc tak: Grałem normalnie na serwerze jak każdy. Lecz w pewnej rundzie zabiłem około 3 graczy i została paka do rozbrojenia. Ten o to miły admin zaczął mnie slapować kiedy pakę rozbrajałem i ktoś inny ją rozbroił. Nie mam o to bólu dupy lecz nadużywanie Admina jest dość zabawne. Nie ukrywam sam nadużywałem ale tylko robiłem osobą których znam a jeśli ty Wecz jesteś nowym adminem to przyhamuj. Widziałem kilka razy jak banowałeś i wydaje mi się, że nawet tego nie potrafisz robić Dowody (dema, screeny): Nie mam ale @Lambert może potwierdzić . PS: Wecz podpadasz mi ;)
  15. EMPROM

   LOTTO #114

   23, 31, 2, 10, 16
  ×