Skocz do zawartości

Wywiad z Pablllo


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.03.2015 o 19:48, terrormachine napisał:

Możliwe, że to Vanilla zmieniła, bo ona coś tam poprawiała po mnie :) Myślę, że interesującą liczbą graczy można uznać jako dużą ilość graczy, bo gdyby była ona nie interesująca to wiadomo, że liczba graczy jest kiepska.

Nie, to nie ja. Ja poprawiłam tylko interpunkcję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santano nie żeby coś ale to Twoje pytania są sztywne i nie zachęcają do długich odpowiedzi. Nie zwalaj całej winy na Pabllo bo on sie starał odpowiedzieć na te pytania, w czym niektore byly bezsensu. Pamietasz co mowilem o analizie odpowiedzi a pozniej dopiero tworzenia nastepnego pytania ? Dam Ci rade, nie zapisuj sobie gotowcow w notatnilu Tylko tworz pytania w trakcie rozmowy z osobą, z która prowadzisz wywiad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2015 o 00:48, suSe??kowy napisał:

Santano nie żeby coś ale to Twoje pytania są sztywne i nie zachęcają do długich odpowiedzi. Nie zwalaj całej winy na Pabllo bo on sie starał odpowiedzieć na te pytania, w czym niektore byly bezsensu. Pamietasz co mowilem o analizie odpowiedzi a pozniej dopiero tworzenia nastepnego pytania ? Dam Ci rade, nie zapisuj sobie gotowcow w notatnilu Tylko tworz pytania w trakcie rozmowy z osobą, z która prowadzisz wywiad.

1. Ja tak nie uważam, ale skoro tak piszesz to na pewno tak jest panie expercie :)

2. Nie zwalam na niego winy, ale uważam, że mógłby się bardziej wysilić przez 2 miesiąca odpadania na pytania.

3. Tu nie ma jak analizować odpowiedzi, bo są one zdecydowanie za krótkie i nie zawierają wystarczających informacji.

4. Co to za różnica czy mam pytania gotowe czy też pisanie prosto z głowy? Po zakończeniu wywiadu czytam go i zadaje dodatkowe pytania, o ile jest do czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 25.03.2015 o 19:32, Pablllo napisał:

W oryginale odpowiedź wyglądała tak:
 
"Żałuję, że z listy serwerów 1.6 zniknął Zombie Mod, co prawda grałem na nim tylko kilka razy, lecz był bardzo fajnie zrobiony i przede wszystkim miał grywalność."

Hyhy. 
Pablo ty mój pochlebco ty !
Czyżby ktoś (czyt. Pablo) docenił naszą (tzn. Moją i vister'a i wcześniejszych opiekunów) pracę ?

P.S. Kilka tygodni przerwy od pochylnia - widzę, że dalej nic tu sie nie zmienia ...
Choć nie[...]"Ewolucja"? To już spinacie dupska w każdym dziele? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...