Skocz do zawartości

Zbiórka


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jak widzicie sieć stoi dalej chociaż wielu w lutym wróżyło jej nie najlepiej. Ale nie odbiegając od tematu chciałabym zorganizować zbiórkę pieniędzy. Cały uzyskany kapitał zostanie przeznaczony na opłacenie dedyka na którym stoi forum, jak i reklam na serwerach, bo zależy nam na dobrej grywalności. Jak wiecie nieubłagalnie zbliża się maj- czas matur, poprawy ocen etc tak więc aktywność graczy jest zmniejszona. Co za tym idzie nadszarpnięta płynność finansowa sieci. Jeżeli właśnie chodzi o finanse jak wiecie na innych sieciach mają na nie wpływy z płatnych posad admina i tym podobne. My jesteśmy siecią, na której admin za swoją posadkę płacił nie będzie.

W związku z tym zwracam się do was użytkownicy o pomoc. Tutaj liczy się każda złotówka. Każdego, kto zechce wspomóc prosiłabym o napisanie tego tutaj oraz kwoty, by każdy wiedział ile udało się zebrać i na ile "miesięcy dedyków", reklam na serwery itd. wystarczy. Z góry dziękuję każdemu, kto przyczyni się do zażegnania chwilowej sytuacji.
Myślę, że nie tylko mnie na sercu leży sieć oraz jej rozwój.

 

Zebrane pieniądze zostaną w stu procentach przeznaczone na opłacenie serwerów, reklam i tym podobnych.

Numer konta:
54 1240 4256 1111 0010 2910 0113

 

Do tej pory zebrano: 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 
Zawsze moge zapłacić 20 zł. a wpłynie 10 i żona się nie dowie wtedy ja sieć i wszyscy będą szczęśliwi  :D 
A tak żona zacznie krzyczeć kasa nie dojdzie i będzie lipa 
 
Dlatego dajcie mi dane  to wyślę sms   :)
Jestem po nocce to może tak zdań dobrze nie składam więc sorki  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...