Skocz do zawartości

Wywiad z Kariną.


Kraszer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym, tj. 03.06.2015r nasza redakcja przeprowadziła wywiad z Kariną.
Zapraszamy do przeczytania lektury, która została przygotowana specjalnie dla Was.

 

Cześć Karina :)
Czy zechcesz udzielić wywiadu dla Pochylni?

Witaj, chętnie udzielę wywiadu dla Pochylni ;)

Okej, zatem powiedz nam jak się nazywasz, ile masz lat i z jakiej miejscowości pochodzisz?

Mam na imię mam Asia i mam 18 lat (w październiku będzie 19). Pochodzę z małej miejscowości zwanej Brodnica, około 60/70 km od Torunia.

A opowiedziałabyś nam kilka słów o swoim mieście, w którym mieszkasz?

Jest to dosyć małe miasto i nie znajduje się w nim nic interesującego, może zamek krzyżacki albo bulwar w parku. Chociaż moim ulubionym miejscem jest PKP - zawsze spotykamy się tam z przyjaciółmi.

Jeśli można wiedzieć to jak spędziłaś weekend majowy?

W tym roku razem z przyjaciółmi stwierdziliśmy, że zostaniemy w mieście i wyjdziemy na jakieś piwko i posiedzimy dłużej na mieście.

Czy masz już jakieś plany na wakacje czy podchodzisz do tego spontanicznie?

W lipcu będę odbywała jeszcze praktyki zawodowe, a w sierpniu odpoczywać ile się da, może wyjedziemy z przyjaciółmi nad morze jak dobrze pójdzie i zdam prawko ^^

A jeśli wyjedziecie nad morze to do jakiej miejscowości będziecie zmierzali?

Nie mamy wybranej dokładnie jeszcze miejscowości, wszystko się ustali na parę dni przed wyjazdem, bo chcieliśmy pod jakieś domki. Tylko żeby ceny nas w oczy nie raziły.

Powiesz nam coś o swoim zajęciu - uczysz się, pracujesz?

Aktualnie od poniedziałku do środy mam praktyki, a w czwartek i piątek szkołę.

Do jakiej szkoły uczęszczasz?

Uczę się w Zespole Szkół Zawodowych o profilu sprzedawca (wiem bardzo ambitnie). 

Co porabiasz w wolnych chwilach?

Zależy od mojego humoru. Zazwyczaj są to wyjścia z przyjaciółmi albo oglądanie tv lub seriali na necie. Czasami mam też "faze" na oglądanie anime i wtedy mogę siedzieć przed kompem tak długo, aż mnie zaczną oczy boleć.

Jakie są Twoje zainteresowania?

Interesuje się różnymi dziwnymi rzeczami, chociaż nie mam zbyt dużej wiedzy na ich temat, np. świadome sny, mitologia grecka, astrologia i sporo by się jeszcze znalazło.

Co ma dla Ciebie największe znaczenie – pieniądze, wygląd czy inteligencja?

No to chyba wiadome, że inteligencja.

Jaki sport najbardziej lubisz oglądać?

Piłkę nożną czasami sobie oglądnę, ale fanatyczką nie jestem.

Czy masz jakieś zwierzątko domowe?

Tak, mam małego pieska, który wszystko gryzie i jest nieznośny. Wabi się Maja, a przyjaciele nazywają ją "Demon". W sumie fajna suczka na pierwszy rzut oka.

Jakiego gatunki muzyki lubisz słuchać najbardziej?

Ogólnie słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Czasem rap, a czasami zwykle disco.

Czy podzieliłabyś się z nami swoją ulubioną lub ulubionymi piosenkami?

My Darkest Days - Perfect
Imagine Dragons - Demons <3
Apathy - No Sad Tomorrow
DonGuralEsko & Matheo - Inwazja porywaczy ciał
To są chyba ulubione :)

Jaki jest Twój ulubiony film? Może polecisz nam coś fajnego?

Więzień Labiryntu - oglądałam 4 razy i jest bardzo fajny, ale trzeba oglądać cały od początku do końca.

Jak według Ciebie wygląda idealny mężczyzna? Jakie cechy charakteru powinien on mieć?

Powinien mnie umieć rozśmieszyć jak jestem przymulona oraz musi dużo rozmawiać. Najważniejsze, aby był wierny, a reszta to błachostka.

A jak wyglądają Twoje sprawy sercowe? Masz kogoś czy jesteś samotna?

Samotna, ale to chyba przez to, że jestem zbyt chamska ;D

Co sądzisz o wyborach prezydenckich i ich kandydatach?

Poszłam na wybory, bo to obowiązek każdego obywatela, ale nie zbyt mnie to interesowało, zawsze każdy obiecuje dużo, a tylko wszystko się psuje...

Andrzej Duda wygrał pierwszą turę, co o nim sądzisz?

Lepszy on niż Komorowski! A tak na serio, niezbyt mnie interesowała zawsze polityka, więc nie mam o nim zdania.

Co myślisz o zmianach, które planuje zrobić nasz kochany Andrzej Duda?

Każdy dużo obiecuje, a mało robi. 

Masz rodzeństwo czy jesteś jedynaczką?

Jestem jedynaczką (tak jakby), ale nie wnikajmy.

Jakie są Twoje marzenia, które chciałabyś w przyszłości spełnić?

Zdecydowanie chciałabym otworzyć własną działalność gospodarczą, która będzie na siebie zarabiała.

A jaka jest jedna rzecz, o której zawsze marzyłaś jako dziecko i nigdy jej nie dostałaś?

Chyba zamknięcie w sklepie zabawkowym na noc :D

Kim chciałabyś zostać w przyszłości i dlaczego taki zawód, a nie inny?

Do zawodówki poszłam, bo w gimnazjum mi się nie chciało uczyć, na tym moja kariera się nie skończy. Planuje sobie iść na zaoczne do Ogólniaka, a potem jakieś technikum (wszystko zależy jakie będą dostępne).

Masz jakieś swoje motto życiowe?

"Chcieć to móc" oraz  "Nigdy nie rezygnuj z marzeń" - chyba najbardziej trafniejsze. 

Jaki zapach perfum lubisz najbardziej?

Hmm, zazwyczaj sobie kupuje z Play-Boy'a albo Bi-es - bardzo ładnie pachną, a u chłopaków lubię jak maja str8 <3

Czy akceptujesz używki typu alkohol/papierosy?

Sama palę i piję (z umiarem), więc akceptuje, ale z rozwagą. Jak widzę jakiegoś nastolatka, który ma, np. 13 lat z alkoholem to aż tracę wiarę w ludzkość...

Czy grasz w jakieś inne gry niż Counter-Strike?

Czasem w jakieś gierki na telefonie, np. w Saint's Row 3 czasami sobie zagram.

Czy kiedykolwiek używałaś niedozwolonych programów typu wallhack, aimbot?

Nie używałam, bo nie umiałam nigdy zainstalować, zazwyczaj kończyło się to na pobraniu wiruska i oddaniu komputera do naprawy, więc już nawet nie próbuję :D 

Jaki typ serwera jest Twoim ulubionym i dlaczego akurat on?

Mam dwa ulubione typy, jest to JB, ponieważ można tam poznać spoko ludzi i pokręcić bekę oraz CodMod, bo można tam grać kim chcesz i jest straszne urozmaicenie.

W jaki sposób trafiłaś na Pochylnię?

Dosyć długa historia. Kiedyś grałam na CTF (inna sieć), ale tam wgrali plugin "dominacja" i graczy po prostu ubywało, więc zaczęłam szukać jakiegoś innego CTF'a i trafiłam z przyjaciółką na Pochylniowego, ale to nie było to samo, więc ja szybko zrezygnowałam, a potem Marti pokazała mi Jaila i tak jakoś zostałam.

Jakie były Twoje pierwsze wrażenia na naszej sieci?

Bardzo dobre, nie miałam na początku z nikim spin, na serwerach dogadywałam się z większością graczy, a na forum zawsze mogłam się wypowiedzieć tak jak chciałam. Większość była i jest pozytywnie nastawiona do nowych :) 

A co Cię skłoniło do pozostania na tej sieci aż do dziś?

W sumie atmosfera jaka tu kiedyś panowała, fajni gracze, a potem to już tylko przyzwyczajenie.

Co sądzisz o nowym właścicielu naszej sieci? Myślisz, że da radę uratować Pochylnię?

Jest administratorem jednej z większej sieci serwerów i mam nadzieję, że Pochylnia jakoś stanie na nogi i będzie tu tak jak kiedyś :) 

Ile czasu dziennie poświęcasz forum i serwerowi?

Na forum jestem prawie ciągle (w szkole lub pracy na tel.), a nawet jak jestem ze znajomymi też co parę minut odpalam forum i patrzę czy nie ma nic nowego. Z serwerem troszkę gorzej, ponieważ praca do 17.30 albo szkoła czasem do 17.

Co sądzisz o atmosferze panującej na naszym forum?

Zawszę znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje, ale bez takich ludzi byłoby nudno. Atmosfera pomimo małych spin jest dosyć przyjemna. Nowi zawszę znajdą dla siebie miejsce i zostaną wysłuchani.

Myślisz, że syner dobrze zrobił rezygnując z opiekuna? Jakie masz zdanie na ten temat?

Co do synera, to sama nie wiem, problemy prywatne bardzo skomplikowały mu opiekowaniem się jailem. Przykro mi się zrobiło, że zrezygnował. Tym bardziej, że nic mi o tym nie napisał wcześniej. Był to dobry opiekun, zawsze pomocny i miły, ale przywrócił sklep za dolary, za co jestem mu bardzo wdzięczna ;)

Ostatnio zauważyliśmy, że awansowałaś na opiekunkę serwera JB. Dlaczego postanowiłaś nim zostać?

To było strasznie spontaniczne, bo nie "wpychałam" się tam, tylko po prostu Ana zapytała się mnie czy bym nie chciała zostać z JOO opiekunami serwera, a jak z nim to z chęcią.

Jak sobie radzisz ze sprawami amxx? Masz jakieś problemy?

JOO jest od takich spraw, a ja bardziej od forum, ale admina umiem dać i mapki tez umiem wgrywać. Pomalutku się wszystkiego uczę od Daniela.

Czy atmosfera na JB zmieniła się odkąd Ty z JOO zarządzacie serwerem czy nie widać żadnych zmian?

W sumie nie zauważyłam zbyt dużych zmian, może jestem ślepa :D 

Czy planujecie z JOO jakieś zmiany w przyszłości na serwerze?

Wszystko to nasza słodka tajemnica. Najważniejsze teraz jest to, aby graczy przybyło i serwer stał pełny. 

Co myślisz administracji forum? Masz do kogoś jakieś zastrzeżenia?

Każdy wypełnia swoje obowiązki jak powinien. Nie mam do nikogo żadnych zastrzeżeń :)

Sądzisz, że brakuje kogoś na wyższe typu: Super AdminModerator lub Head Admin czy obecny skład jest twoim zdaniem odpowiedni?

Brakuje S@, bo czasami na ub czeka się pół dnia albo i dzień.

Co sądzisz o wyłączeniu serwerów: CTF/HNS? Myślisz, że to było dobre posunięcie?

Wyłączenie ich nic nie da. Moim zdaniem powinni przenieść te serwery na cs:go, bo to jest przyszłość sieci.

Jakiego serwera twoim zdaniem brakuje na naszej sieci i dlaczego?

Brakuje paru serwerów, ale najbardziej to Jaila CS:GO (sporo graczy na tym modzie gra).

Zbliżamy się do końca. Chciałabyś kogoś na sam koniec pozdrowić?

Jakbym miała tutaj wymieniać osoby, które chciałabym pozdrowić to była by ich masa, ale myślę, że w szczególności chciałabym pozdrowić JOO. On mi dał szanse adminowania oraz uczył mnie ogarniać troszkę FTP. To on na mnie stracił dużo nerwów i zapewne jeszcze sporo straci, także dziękuję JOO.

Dziękuję Ci za poświęcony czas i chęci na wywiad :) 

Ja też dziękuje i mam nadzieje, ze Pochylnia wreszcie wstanie na nogi! To do zobaczenia na serwerach :) 

Bądźmy wszyscy pozytywnych myśli, módlmy się o zmartwychwstanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_lyhk6igDdI1r3ovdbo1_500.gif

Jednak Ty się łysolku poprawiasz z wywiadu na wywiad :> Nie pasowało mi tylko jedno, napisała że się nie interesuje polityką zbytnio i nie ma zdania o Dudzie a pytałeś co myśli o jego planach. Ale to tylko to, w sumie wywiady robisz coraz lepsze, jestem dumny, poklepałbym Cię po tej łysinie :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

Co ma dla Ciebie największe znaczenie – pieniądze, wygląd czy inteligencja?
 
No to chyba wiadome, że inteligencja.

Dziękuje kochanie :* :D

Cytuj

A jak wyglądają Twoje sprawy sercowe? Masz kogoś czy jesteś samotna?
 
Samotna, ale to chyba przez to, że jestem zbyt chamska ;D

Samotna? Ok, wyprowadzam się! A z tym, że jesteś chamska to bym polemizował :P

 

Wywiad treściwy. Jest też mały powiew oryginalności (np. pytanie o perfumy). Rozmówczyni też dała radę z odpowiedziami. Troszkę było widać, że trzymałeś się na siłe planu pytań. Tutaj to widać:

Cytuj

Jaki zapach perfum lubisz najbardziej?
 
Hmm, zazwyczaj sobie kupuje z Play-Boy'a albo Bi-es - bardzo ładnie pachną, a u chłopaków lubię jak maja str8 <3
 
Czy akceptujesz używki typu alkohol/papierosy?
 
Sama palę i piję (z umiarem), więc akceptuje, ale z rozwagą. Jak widzę jakiegoś nastolatka, który ma, np. 13 lat z alkoholem to aż tracę wiarę w ludzkość...

Mogłeś pociągnąć temat i zapytać dlaczego akurat te perfumy (ja się w damskich nie odnajduję jakby co :P). Tak poza tym to zero zastrzeżeń :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z odejsciem byla wyzszoscia konieczna jezeli o to chodzi, Karinka dobrze wyjasnila Xd

Dzieki za cieple slowa :)

ALe mnie nie pozdrowila :C A ja ci tak pomagam, jak mozesz wgl

Foch z przytupem 


Co do wywiadu...DUDA?

WTF


I nikomu nie pisalem o odejciu huehuehuheu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...