Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick: Eva <:3)~~
Nick admina: Nesquik!
Mapa: dd2
Opis sytuacji: Od 3 lat, od czasu do czasu, gram na pochylni, ale dzisiaj sie to komus nie spodobalo, wiec dostalam bana za... bana. Na ESL'u. Tyle, ze to nie jest moj ban, gdyz kupilam to konto ponad rok temu, ale niestety nie znalam sie na steamie, wiec nie sprawdzilam, czy konto jest czyste. Z tych oto wzgledow prosze o odbanowanie i dalsze wskazowki co zrobic z tym banem na esl.
Link do dowod??w (opcjonalnie): -
IP/SteamID: STEAM_0:1:212068
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie gralam na czitach, ani na serwerach ESL, nie mam tez banow na innych serwerach. Z tym kontem steam powiazane jest jakies konto Lajt i lajtopor - jakis Kacper Stefanicki, wiec to pewnie jego, no ale nie chcecie wierzyc to nie. Z reszta... to tylko gra. Robicie z igly widly no ale.. nie bede was przekonywac. Bardziej mi chodzilo o to, ze bede znow miala na banid.pl kolejny wpis na czerwono i kolejne problemy na innych serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialam, ze admin jest. R??wnie dobrze moglabym wlaczyc CS ns i czitowac bez konsekwencji ale ze tego nie robie to mam miec problemy ? Nie musze u was grac skoro nie chcecie, chodzi mi o to , zeby inni nie czepiali sie o to, ze mam tu bana i nie robili ze mnie czitera, bo nim nie jestem. Dlatego zalezy mi na unbanie. Jezeli dla was jestem straszliwym cziterem, bo ktos przede mnia dostal bana na esl to trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wed??ug mnie po ogladnieciu 2 krotnie demka uznaje ze jest czysta, gdyz 4 fragi o ktore pewnie poszlo nesquikowi byly fartowne i tyle 

 

"sprawdza??em wszystkich w banidzie" czyli kogo ?? nsy ? byly 2 osoby na serwie ze steam ty i ewa, wiec cos tu nie pasuje 

 

 

Nie dzialam na szkode ani na korzysc zadnego z graczy, tylko zjalem sie ta sprawa gdyz nie chce mi sie grac w cs tylko wole posiedziec na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nesquik chyba troche zachowujesz sie, jakby to byla rozprawa sadowa o zabojstwo. Moze nie siedz tyle przed kompem- wyjdz troche do kolegow, bo to tylko gra...

A tak logicznie myslac... gdzie ja i ESL? Tam chyba trzeba lepiej umiec grac, jeszcze z moim internetem to juz wgl smiechu warte.

Dosyc sie nawkurzalam zeby wgl sie tu zalogowac, bo za 1 razem, po utworzeniu konta i aktywacji, nie moglam sie zalogowac na forum, dopiero musialam szukac starych maili i cudowac, zeby ta sprawe wyjasnic.

Mam nadzieje, ze ta poszlaka nOThiNg tO LoSE cos poradzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...