Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick: orly zan
Nick admina: impossible
Mapa: dd2
Opis sytuacji: no gram i ssy, 
Link do pobrania Screenshot??w:  http://www91.zippyshare.com/v/bjYzcpFa/file.html
IP/SteamID: 

 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ Pochylnia.pl
[AMXBans] Reason: 'Czitujesz'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_6:4:1646230133'
[AMXBans] Your IP: '83.22.98.109'
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Screenshot taken on player orly zan (83.22.98.109) 31.08.2015 - 20:52:33 by admin Imp0ss1ble?!
 
Mam wykonanego tylko jednego ss'a, nie wiem czym to jest spowodowane - tyle ss??w zrobi?? imposs ?
Zrobi??em jeszcze zdjecie konsoli zeby nie by??o :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za odp. Mam nadzieje ze nie bede musial czekac tyle co poprzednio na ub. 

Nie lepiej zebym teraz dostal ub, gra?? jak gra??em (impos bedzie mial wiecej akcji do udowodnienia mojego spalenia ^^) i dopiero po ostatecznym werdykcie dosta?? bana ? Nie tak to powinno funkcjonowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam esp_menu i widze jak ktos celuje przez sciany. z jego strony zauwazylem pare takich akcji skoro zawsze ssy ma czyste ten typ gra bardzo dobrze i mi sie wydaje ze jest najlepszy na tym serwerze. nigdy nie daje bana na takich zasadach. on pewnie uczyl sie kiedys z wh wallbangow i skanow. (ja naprzyklad tak robilem kiedys na ns). bo widac ze zna gdzie ludzie siedza i plus ma dobre sluchawki. moglem sie pomylic poprostu i tyle.
daje bana tylko wtedy kiedy zobacze pare podejrzanych akcji a nie wtedy kiedy ktos przypadkiem heada strzeli czy jest poprostu lepszy ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...