Skocz do zawartości

barteG na wh! I admin na NS!


W0LF

Rekomendowane odpowiedzi

Tw??j nick: barteG
Nick admina: Dzidzia
Mapa: awp_india
Opis sytuacji: Gram sobie gram i bann! ahhahahahah Zrobi??es m??j dzien kolego
Link do pobrania Screenshot??w: czy to mozliwe ze mam tylko jednego ssa? Jesli tak to Dzidzia jeste?? mistrzem tu masz  link:

http://speedy.sh/JUb5S/awp-india0000.bmp
IP/SteamID: 'STEAM_0:1:62164693'

 tu jest ca??y wycinek:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'wrzuc screeny na Pochylnia.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:62164693'
[AMXBans] Twoje IP: '89.231.187.248'
[AMXBans] ===============================================
** moje IP: "89.231.187.248" | SteamID: "STEAM_0:1:62164693" **

 

PS: przegl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuka??em nie mam na necie nie ma ifno. Spojrz  na moja konsole masz do niej link nie zrobi??o mi ich u mnie. Pozatym juz udowodni??em bo mia??em tu pare razy ssy. Nawet na PB !! Wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co teraz jak ja mam a ty nie zasady sa jasne brak UB ,nie powinno sie przymykac na to oczu bo to ADMIN, duzo graczy powie ze byles odpalony i jako admin wiesz gdzie co jest i wgl wszystkie ss powinienes miec jak inni gracze potem pisza ze przeszukali i jednak sie znalazly masz 24h od zalozenia tematu jak wszyscy mam nadzieje ze bede mial poparcie u innych SA opiekunow i moderatorow ,bo to ze masz adma nie usprawiedliwia cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usprawiedliwia i nie ma bo co to kurwa mia??o by byc jakby admini mogli grac sobie na haxach..... Poraz kolejny m??wie popatrz na moja konsole nie wykreowa??o mi tych ss??w pierwszy tak reszte nie... wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgl co tlumaczysz jest napisane ze masz szukac falflife00 itd wiec" i tak dalej " kazdy znajduje ss a ty akurat masz tylko takiego na ktorym i tak nic nie widac a 1 ss jakiego ci zrobilem to jak jeszcze stoisz za murkiem wiec powinienes miec tego a ty wstawiasz ostatniego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...