Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekunów serwera


aquax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Witajcie.

Właśnie przeprowadziłem czystki opiekunów którzy tylko świecili rangami a nie było ich na serwerach.

Chciałbym by admini z każdego serwera naradzili się i przedstawili mi tutaj kandydaturę osoby godnej na to stanowisko.

Nie ma się czego obawiać. Wszystkiego czego nie umiecie nauczycie się bardzo szybko ;) !

W razie jakiś pytań zapraszam na steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198021451944/

Liczę na waszą pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, s4mo napisał:

Jeśli dobrze rozumiem to trzeba podać nou lajfów : propozycja moja to : BloodyAlien, FreeFrag :)

 

Nie tylko to, forum też musi odwiedzać, być rozpoznawalny na swoim serwerze. Wiedzy mieć nie musi zawsze będzie można pomóc :)  

 

Podepnę temat by się nie zgubił.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2016 o 14:24, aquax napisał:

Chciałbym by admini z każdego serwera naradzili się i przedstawili mi tutaj kandydaturę osoby godnej na to stanowisko.

Godzinę temu, Risk napisał:

To nie admini wybierają opiekuna ;)

Naprawde ? ;p

Aquax mówi co innego ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Stalco aby został opiekunam ProCod. Jeżeli chodzi o Stalco mam z nim dobry kontakt, chłopak jest ogarnięty maniaczy jak mało który z nas na tym serwerze :D więc swój głos oddaję na niego. Wydaje mi się, że chłopak spełniłby się w tej roli a z tego co wiem doświadczenie już jakieś ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Małolat "maniaczy" ha ha dzięki xD

Dziennie na serwerze siedzę min 2h (bardzo rzadko zdarza się krócej albo wcale) to jeszcze maniaczenie nie jest..

Owszem zdarza mi się siedzieć nawet 10-11h ale rzadko :P

Dziękuję @Małolat & @Team Biceps | V za oddany na mnie głos :-)

 

REY.. jak już coś to aquax pisze a nie mówi, ew może być twierdzi :P

Zresztą nie będę cczepiał się szczegółów xD

Najważniejsze, że PROCOD znowu będzie uporządkowany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...