Skocz do zawartości

Podanie Razor


Razor1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Razor
Wiek: 17 lat
Znajomość AMXX: 8
Doświadczenie: Mam doświadczenie, posiadałem kiedyś admina na nie jednym serwerze cod
Staż w CS'a: w Cs'a gram już jakieś 6 lat
SteamID: niestety nie posiadam :(
Link do profilu na banid:nie posiadam STEAM'a więc nie mogę dać link'u ale, mogę powiedzieć, że nie byłem banowany ;)
Link do profilu na Game Tracker:http://www.gametracker.com/player/Razor/79.133.192.56:27015/
Kontakt: gg: 61258995, mogę podać nr tel itd. ;)
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Więc tak, zalogowałem się dziś specjalnie na "gametracker" i godziny nalicza mi od początku, nie wiem czemu, ale np. zer0 albo Stalco mogą potwierdzić, że trochę godzin mam przegranych, ponieważ gram średnio 2-3 godzinki dziennie (gram na tym serwerze od około 2 tygodni), w godzinach wieczornych, wiem, że fakt iż nie posiadam STEAM'a może mnie wykluczać, ale liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Mógł bym nie pisać takowego postu, ale w godzinach wieczornych tzn. około 23-24 kilka razy zdarzyło się, że nie było żadnego admina, a jakiś kolega stawiał miny w przejściu, obrażał itd. Myślę, że się nadaję, ponieważ jestem optymistyczną osobą (wiele osób na serwerze mnie wita z optymizmem :D)która ma jakieś zasady, nie lubi wulgaryzmów ani prostackich zachowań. Mam nadzieję na pozytywne komentarze i że nie zostanę skreślony z miejsca od razu.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rey1 Proszę o uzasanienie tego postu, ponieważ za nic nie wiem o co Ci w nim chodziło, nie wiem co ma ten scr zrobiony z steama do mnie, na jakiej podstawie twierdzisz, że gram na cheatach? Według mnie oskarżasz bezpodstawnie, nie mam cs'a na STEAM'ie więc nie mogłeś pisać ze mną, po 2 osoba z którą pisałeś ma nick "[R]azor" a jeśli wejdziesz na gametrackerze, to zobaczysz, że ja jestem innym graczem, więc proszę albo uzasadnij swój post, albo nie twierdź, że "czituje".

Pozdrawiam i proszę o subiektywną opinię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...