Skocz do zawartości

Mafi UBT


MafiOozo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 22

Kontakt: steam, którego odnośnik jest w sygnaturze.

Staż w CS'a: ok 10 lat z przerwami mniejszymi lub większymi

Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Posiadałem kilka swoich serwerów, które w czasie swojego istnienia były w topce kraju. Bardzo dużo adminowałem i wyłapywałem cheaterów a szczególnie odpalonych na steam bo łapanie takich osób sprawiało mi najwięcej satysfakcji. Dodatkowo tutaj na pochylni kiedyś już oceniałem demka i byłem opiekunem tej grupy. Dawno bo dawno ale miało to miejsce.

Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: nie jeden i nie dwa razy ;)

Ile masz wolnego czasu?: Trochę go jest. W weekendy wiadomo, że mniej bo kobieta jednak trochę czasu zajmuje ale wystarczająco aby ludzie nie musieli czekać na rozpatrzenie próśb. 

Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Za czasów posiadania serwera testowałem kilka na innym koncie steam. Wiadomo, za czasów ns wallhack. Na steam xyz rais0, Intelligent Aimbot. 

Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chęć pomocy w wyłapywaniu wspomagaczy-to sprawa oczywista. Ranga ta jest również przepustką(jak na ten moment) do stanowiska Moderatora a dobrze by było takową przepustkę posiadać.

 

Pytania? Zapraszam na pw. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...