Jump to content
 • Sign in to follow this  
  MafiOozo

  Mafi UBT

  Wiek: 22

  Kontakt: steam, którego odnośnik jest w sygnaturze.

  Staż w CS'a: ok 10 lat z przerwami mniejszymi lub większymi

  Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Posiadałem kilka swoich serwerów, które w czasie swojego istnienia były w topce kraju. Bardzo dużo adminowałem i wyłapywałem cheaterów a szczególnie odpalonych na steam bo łapanie takich osób sprawiało mi najwięcej satysfakcji. Dodatkowo tutaj na pochylni kiedyś już oceniałem demka i byłem opiekunem tej grupy. Dawno bo dawno ale miało to miejsce.

  Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: nie jeden i nie dwa razy ;)

  Ile masz wolnego czasu?: Trochę go jest. W weekendy wiadomo, że mniej bo kobieta jednak trochę czasu zajmuje ale wystarczająco aby ludzie nie musieli czekać na rozpatrzenie próśb. 

  Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Za czasów posiadania serwera testowałem kilka na innym koncie steam. Wiadomo, za czasów ns wallhack. Na steam xyz rais0, Intelligent Aimbot. 

  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chęć pomocy w wyłapywaniu wspomagaczy-to sprawa oczywista. Ranga ta jest również przepustką(jak na ten moment) do stanowiska Moderatora a dobrze by było takową przepustkę posiadać.

   

  Pytania? Zapraszam na pw. Pozdrawiam.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×