Skocz do zawartości
 • Zaloguj się, aby obserwować  
  MafiOozo

  Mafi UBT

  Wiek: 22

  Kontakt: steam, którego odnośnik jest w sygnaturze.

  Staż w CS'a: ok 10 lat z przerwami mniejszymi lub większymi

  Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Posiadałem kilka swoich serwerów, które w czasie swojego istnienia były w topce kraju. Bardzo dużo adminowałem i wyłapywałem cheaterów a szczególnie odpalonych na steam bo łapanie takich osób sprawiało mi najwięcej satysfakcji. Dodatkowo tutaj na pochylni kiedyś już oceniałem demka i byłem opiekunem tej grupy. Dawno bo dawno ale miało to miejsce.

  Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: nie jeden i nie dwa razy ;)

  Ile masz wolnego czasu?: Trochę go jest. W weekendy wiadomo, że mniej bo kobieta jednak trochę czasu zajmuje ale wystarczająco aby ludzie nie musieli czekać na rozpatrzenie próśb. 

  Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Za czasów posiadania serwera testowałem kilka na innym koncie steam. Wiadomo, za czasów ns wallhack. Na steam xyz rais0, Intelligent Aimbot. 

  Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chęć pomocy w wyłapywaniu wspomagaczy-to sprawa oczywista. Ranga ta jest również przepustką(jak na ten moment) do stanowiska Moderatora a dobrze by było takową przepustkę posiadać.

   

  Pytania? Zapraszam na pw. Pozdrawiam.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  Udostępnij na innych stronach
  Gość
  Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  Zaloguj się, aby obserwować  

  ×