Skocz do zawartości

desio na ubt #2


DesTyp

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Wiek:18
Kontakt:steam 
Staż w CS'a:11 lat
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: potrafię solidnie sprawdzić ss,y, Oglądanie demek sprawdza mi tylko przyjemność, każdego cheata rozpoznam, mam duże doświadczenie na takim stanowisku.
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?:tak już 3-4 razy było się ubt na dłuższy czas.
Ile masz wolnego czasu?: sporo mogę siedzieć 6-9 h xD Nolife 
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów):tylko skill. 
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:chciał bym dopomóc tej serwerowni bo już naprawdę sam nie wiem kiedy po raz pierwszy raz tutaj wszedłem, wiem jedno że napierdzielam już kilka lat na hs on

myślę że z miłą chęcią przyjmiecie mnie na te stanowisko :D

na razie zrezygnowałem z admina z powodów myszki, i brak siły na mojego laptopa.
 

Wymagania:

  • Aby pełnić funkcję UB Team, należy mieć ukończone 16 lat. +
  • Posiadać minimum 2 lata stażu w CS. ++++++
  • Posiadać minimum miesięczny staż na forum.+++++++
  • Pełnić, minimum miesiąc, funkcję admina na dowolnym serwerze Pochylni.++++++    
  • Podanie można składać raz na 15 dni.+++++++
  • Podania można składać przez cały okres rekrutacji.++++++
  • Nie można posiadać aktywnych WARNów.+++++
  • Ostateczną decyzję podejmuje administracja.+++++
  • Wysoka ranga "Staff" na innej sieci serwerów = podanie automatycznie odrzucone bez możliwości składania ponownej kandydatury. (Wyjątkiem jest rezygnacja z rangi na innej sieci).++++
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że masz chęci pomóc administracji, ale nie posiadasz w tej chwili admina i jednocześnie zgody Opiekuna. Może masz doświadczenie i poradziłbyś sobie, ale nie spełniasz podstawowej rzeczy i na forum też nie jesteś specjalnie aktywny. Jak będziesz adminem i będziesz na forum bardziej aktywny będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie post pod własnym postem, ale nie ważne czy ktoś jest aktywny, jeśli taką ową funkcje miałbym pełnić, to jestem na każde wezwanie bez problemu.

z admina zrezygnowałem bo nudzi mi się taka funkcja bez żadnego zaczepienia na cheaterów, na only hs to i tak wiem że 75 % odpaleni biegają do 85%. 

ale i tak nie można im nic udowodnić. 

dla tego składam podanie na ubt żeby jakoś do pomóc w większym znaczeniu niż myślicie, a nie jakieś lecenie na rangi jakbym miał lecieć na rangi to na bl bym poszedł dojeżdżać tych psów.

ale skoro już decyzja powoli zapada na (NIE), nie będę się narzucał na siłę. 

Pozdrawiam

~♕KaT | Majfio♕

tak tak kolejny nick xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...