Skocz do zawartości

Near. - prośba o UB


Near.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Near.
Godzina, data zdarzenia: 15.28, 04.03.2017
Mapa: Nie pamiętam dokładnej nazwy.
Opis zdarzenia: Gram sobie, porządek na serwerze, aż tu nagle wchodzi jakiś [APB] i po chwili, gdy widzę go w skinie admina, mówię mu, żeby powiedział coś przez mikrofon.
Nie mówi nic, po czym daje mi bana na zawsze z powodu przeklinanie. Nie wiem, czy ktoś w ogóle może włamać się i dać sobie admina, ale to już jest śmiechu warte..
Mój błąd też jest w tym, bo nie widziałem u niego steama i mogłem mu od razu dać bana.
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:20532282

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mapa to zm_energy_neon, można dowiedzieć sie tak że patrzymy w AMXBANS dokładną godzine, a potem HLTV z tą godziną. Ale nie ważne.

 

To jest bardzo dziwna sytuacja, gość bez steama, nieznany, wbija jako admin i daje ADMINOWI bana permamentnego z powodem Przeklinanie. UB jak najbardziej powinno polecieć. Do tego admina można dojść poprzez zobaczenie z jakiego IP został zbanowany albo SID. ten APB powinien sam dostać bana i admin powinien być mu odebrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje sposób używając czyjegoś konta SID dla kogoś komu ten sposób nie jest obcy - pozdro dla kumatych.

Nie wiem jak to wygląda na tym serwerze, ale jeśli Opiekun dodaje samo SID bez hasła to popełnił niezły błąd.

@Pumpiarz czy zabezpieczasz hasłem adminów z SID'em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się stało... Ktoś to wszystko robił za pomocą mojego SID.

Wszyscy admini ze mną włącznie będą mieć przypisane uprawnienia na nick wraz z hasłem.

Proszę o UB dla Near'a

Problem rozwiązany. Osoba odpowiedzialna za to została wyrzucona, zbanowana.                             

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...