Skocz do zawartości

Wywiad z Pumpiarzem


*MiyaGu*

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Was na wywiad z @Pumpiarz.

Miłego czytania!

 

JULA

Pumpiarz

 

 

Cześć Pumpiarz! Zgadzasz się na udział w wywiadzie?

Oczywiście, od czego zaczniemy?

Mógłbyś się nam przedstawić?

Na imię mam Maciej, mam 24 lata i mieszkam w Anglii, ze swoją dziewczyną.

Co Cię skłoniło, aby zamieszkać w Anglii?

Miasto, w którym mieszkam nazywa się Huntingdon. Co mnie skłoniło, aby zamieszkać w Anglii? Ciężko w Polsce o dobrą i dobrze płatną pracę. Pracowałem w kilku miejscach i pieniądze były niewarte zachodu, brak umowy oraz brak szacunku dla pracowników.

Od jak dawna mieszkasz w Anglii i czym się zajmujesz?

Mieszkam tu już od ponad trzech lat. Obecnie pracuję na stanowisku kierownika produkcji od ponad roku. Moim zadaniem jest organizacja pracy, jak i również dopilnowanie, aby była ona wykonana tak, jak należy. Firma, w której pracuję zajmuje się produkcją części do bolidów, statków, samolotów, pociągów oraz różnego rodzaju części dla wojska.

Jest coś w tej pracy, co sprawia Ci trudność?

Jedynie zła organizacja pracy ze strony menadżerów.

Przejdźmy dalej. Jakie są Twoje zainteresowania, oraz co lubisz robić w wolnych chwilach?

Najbardziej interesuję się samochodami, głównie sportowymi. W wolnych chwilach staram się spędzać jak najwięcej czasu ze znajomymi oraz na trenowaniu boksu tajskiego.

 Powiadasz boks tajski? Mógłbyś coś o nim opowiedzieć oraz napisać, jak długo się tym zajmujesz?

Zaraz po przyjeździe tutaj zacząłem szukać jakiegoś zajęcia dla zabicia czasu. Pomyślałem, że może właśnie boks. Szukałem przez jakiś czas trenera personalnego w tym właśnie rodzaju boksu i dziwnym trafem poznałem człowieka, który się tym zajmuje już od ponad 10 lat. Postanowiłem z nim trenować tak często, jak tylko się da. Często jeździliśmy ćwiczyć tylko we dwoje, co dla mnie było bardzo korzystne, ponieważ skupiał się on tylko na mnie. Spodobało mi się bardzo i ćwiczę do tej pory, już w sumie 3 lata będzie w kwietniu.

Masz jakieś plany dotyczące tego hobby?

Raczej trenuję tylko dla siebie. Nie myślałem o tym, by brnąć w to jakoś głębiej, ale kto wie może kiedyś będę myślał inaczej. Oczywiście biorę udział w sparingach międzyszkolnych, jednak nie jest to jakaś wysoka poprzeczka, którą można by się szczycić.

Brakuje Ci czegoś z Polski?

Rodziny i kilku znajomych. Co prawda mieszka tutaj moja siostra z rodziną, oraz jeden z moich braci, jednak zawsze będą jakieś osoby, których brak się odczuwa.

Mógłbyś napisać coś więcej o swoim rodzeństwie?

Ogólnie jestem najmłodszy z rodzeństwa. Mam 2 starszych braci w wieku 26, 38 lat, oraz starszą siostrę, która ma 35 lat.

Jakie są relacje miedzy Wami?

Jeden z braci mieszka ode mnie jakieś 2 km i razem pracujemy, więc widuje się z nim często. Do siostry mam już nieco dalej, około 30-40 minut jazdy, jednak przynajmniej raz w tygodniu staramy się odwiedzać. Najstarszy z rodzeństwa brat obecnie przebywa w Norwegii tak, więc pozostaje nam jedynie kontakt telefoniczny, lub online.

Masz może, jakieś zwierzęta w domu?

Niestety nie, ze względu na warunki umowy z właścicielem mieszkania, które wynajmuję.

Jesteś cichym typem człowieka, czy jednak lubisz się zabawić na imprezach?

Zdecydowanie należę do tych, którzy lubią się zabawić. :D

No to jak tak, to jaki był Twój największy przypał w szkole?

Mój największy przypał hmm... Chyba, gdy poszedłem z kumplem na wagary, a w połowie dnia wróciliśmy do szkoły ostro "nawaleni", że tak powiem. Oczywiście nauczyciele szybko zauważyli, że jesteśmy pijani, jednak to mój kolega gorzej na tym wyszedł, ponieważ zasnął na ławce i zwymiotował.

Haha to nieźle. Jakim uczniem byłeś w szkole?

Zdolnym jak i również leniwym, co czyniło ze mnie przeciętnego ucznia. Powiem szczerze, że nie lubiłem siedzieć w książkach i się uczyć.

Których przedmiotów szkolnych nie lubiłeś, a jakie lubiłeś?

Do tych pierwszych z pewnością zalicza się chemia, oraz matematyka. Jedyne przedmioty, które tak naprawdę mi się podobały to historia, na której zawsze można było posłuchać czegoś ciekawego oraz j. angielski.

Utrzymujesz kontakt z kimś ze "starych czasów"?

Z biegiem czasu kontakty się zrywały. Jest jednak kilka osób z dawnych lat, z którymi utrzymuję stały kontakt.

 Jakie jest Twoje drugie i trzecie imię?

Drugiego Wam nie napiszę, a na trzecie mam Piotr, albo Paweł. Naprawdę nie pamiętam. :D

Pamiętasz, jaki najlepszy prezent dostałeś na Pierwszą Komunię Świętą?

Najlepszym z prezentów w tym dniu był oczywiście komputer.

W jak wieku po raz pierwszy zapaliłeś papierosa i napiłeś się alkoholu?

Pierwszego papierosa zapaliłem pod namową starszego kolegi w wieku 8 lat. Co do alkoholu, to pierwsze piwo wypiłem chyba w wieku 12 lat.

Jakie są Twoje słabości?

Sam nie wiem. Chyba nie mam żadnych. :D

Jaki jest Twój charakter?

Nie lubię opisywać swojej osoby, ponieważ nie jest to łatwe. Wydaje mi się jednak, że jestem osobą, która zawsze osiąga swój cel za wszelką cenę. Jestem również osobą towarzyską ale i nieufną.

Przejdźmy do rzeczy związanych z CS i z forum. Napisz, jak dowiedziałeś się o Pochylni?

Postanowiłem założyć własny serwer Zombie. Napisałem, więc do Aquaxa z prośbą o dodanie go na sieć MultiHead, na której wcześniej grałem. On jednak powiedział mi, że jest jeszcze jedna sieć, na której jest administratorem i którą, jest właśnie pochylnia. Zaproponował mi dodanie serwera na tej właśnie sieci, ze względu na brak Zombie Moda. Tak właśnie wylądowałem na Pochylnii.

Bardzo fajny i ciekawy serwer stworzyłeś - Gratulacje! Zamierzasz coś nowego wprowadzić na serwer?

Właśnie nad tym pracujemy od dwóch dni i już w zasadzie wszystko jest gotowe. Zostały tylko drobne poprawki, oraz kilka szczegółów do wykończenia. Jestem w 99% pewien, że każdemu spodobają się zmiany wprowadzone na serwer. Bardzo możliwe jest, że już dzisiaj wieczorem wszystko zostanie wgrane na serwer. ;)

Skąd się wziął Twój pomysł na nick "Pumpiarz"?

Hahaha dobre pytanie. Wziął się on od nazwania Policji - "Pumpowozami", przez Zbigniewa Stonogę.

Ciekawa historia powstania nicku. Jak długo grasz w CS'a, oraz jak się o tej grze dowiedziałeś?

Nie jestem w stanie określić dokładnie, jak długo gram w CS'a, ale na pewno blisko 10 lat. Na pytanie, jak dowiedziałem się o tej grze niestety, nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Jakie masz plany dotyczące forum?

Raczej postaram się skupić na tym, co mam. Nie mam zbyt wiele czasu wolnego, żeby poświęcać kilka godzin dziennie na forum. Jedyne co chodzi mi po głowie, to Multi-Admin, ponieważ często jestem w porannych godzinach gdzie nikogo nie ma, a to właśnie wtedy ludzie proszą ciągle o pomoc admina.

Jeśli miałbyś możliwość, to co byś zmienił na forum?  

Uważam, że forum jest wykonane bardzo dobrze i nie potrzeba żadnych zmian. Jest bardzo przyjemne dla oka, oraz wszystko jest jasno i wyraźnie. Jedyna rzecz, którą bym dodał, to możliwość wyboru głównej rangi na forum spośród zdobytych.

Kończymy wywiad. Chciałbyś coś dodać, kogoś pozdrowić i jak się czujesz?

To wszystko z mojej strony. Dziękuję bardzo i pozdrawiam całą ekipę Pochylnii.

Dzięki za udział w wywiadzie. Życzę miłego wieczoru. ;)

Dziękuję bardzo i wzajemnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z osobą, która jest krótko na pochylni więc dobrze tym razem, że są pytania o początek przygody cs. Jak dla mnie zapytania o "przypał w szkole" , zapalonego papierosa, wypity alkohol itp są bez sensu ;) Pumpiarz(choć bardzo nie podoba mi się pochodzenie jego nicku z racji szacunku dla tej formacji), nie ma 15 lat więc warto by wkroczyć w sferę bardziej poważnych i życiowych pytań. Poza tym standardowo, przecinki i interpunkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...