Jump to content
 • Sign in to follow this  
  MafiOozo

  Telefon + abonament

  Witam,

  Mam nadzieję, że trafię na tym forum na jakiś speców. Nie jestem zbytnio obcykany w temacie telefonów itp. Mój gruchot już powoli kończy swój żywot i pasowałoby go wymienić. Mam telefon w orange, niby mógłbym już powoli zmienić go wraz z przedłużeniem umowy ale tutaj jest pytanie. Wszystkie oferty obecne są dostępne z opcją wzięcia telefonu z abonamentem na raty, może ktoś siedzi w tym temacie i wie, ze bardziej jest opłacalne wzięcie telefonu na raty w jakimś saturnie czy media expert a w orange zwykły abonament w ofercie bez telefonu. Jak już to jaki telefon wybrać? Cena nie gra roli ale wiadomo, żeby nie były to jakieś kosmiczne pieniądze. Od razu mówię, że nie interesują mnie srajfony.

  Jacyś eksperci, doradcy? Będę wdzięczny ;)

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Przede wszystkim napisz czego konkretnie oczekujesz od telefonu. Jeżeli nie ma to być iPhone, to ma to być telefon z Androidem czy z Mobile Windows? Interesuje Ciebie telefon z obsługą Internetu w technologii LTE czy też niekoniecznie? Bez takich informacji ciężko coś dopasować do Twoich oczekiwań.

   

  Nie wiem jak to się ma w innych sieciach, wiem, że w Play jest możliwość wzięcia telefonu na raty jako dodatkowa opłata do abonamentu, kwestia tylko tego czy chcesz zmienić również operatora?

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Kwestia zmiany operatora wchodzi w grę lecz nie jest to konieczne. Oczywiście, że ponad 5 cali, na androidzie, z LTE i telefon raczej z "lepszym środkiem" niż większość średniaków na rynku. Nie znam się na branży telefonów więc pytam was ;)

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites

  Chłopie olej te umowy xd Ja zakupiłem pół roku temu Samsunga Galaxy J5 w zwykłym agd za 1200zł w ratach w cenie karta pamięci 32gb + 3 Letnia gwarancja (karta sd 100zl gwarancja 300zł, więc osiem stówek za sam fon)  a konto zasilam kiedy chce i za ile chce a nie z przymusu wiążącej mnie umowy :) Zrobisz jak uważasz ale moim zdaniem tak jest lepiej. To już teraz tylko kwestia tego czego oczekujesz od telefonu jak kolega wyżej zauważył.

  Share this post


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
  Sign in to follow this  

  ×