Skocz do zawartości

Ban za nic 1 biały ss


ZjaranyTobi

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pingiel10 napisał:

@I3andzior>? wrzucaj swoje ssy na potwierdzenie ze zostaly zrobione poprawnie.

a skad ja mg wiedziec że został zrobiony poprawnie jak tu nic nie widać lol 

Ja nie wiem pewnie go zrobiłeś źle a teraz chcesz żebym udowodnił niby że dobry ss żebyś admina nie stracił ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie. Czytaj ze zrozumieniem. Admin ktory ci zrobil ssy ma je wrzucic skoro Ty twierdzisz ze nie masz innych.

Druga sprawa ssy robia sie w formacie TGA. 
Trzecia sprawa to nie admin robi ssy tylko plugin. 

Czwarta sprawa dostales flasha na koniec rundy z tego co widze i dlatego biały ekran od zwyklego flasha.

Piata sprawa @Cannabis12 "W odwołaniu mogą się wypowiadać: gracz, który złożył odwołanie, UB Team oraz admin banujący (jeżeli zostanie o to poproszony)."

Skoro nie masz nic madrego do napisania i jedyne co wnosisz do tego tematu to glupota to prosze abys juz zaprzestal tego bo to nie miejsce na tego typu rzeczy.

Czekamy nadal na admina zeby wrzucil swoje ssy i wtedy bedzie mozna przejsc do nastepnego kroku. 

Tymczasem @ZjaranyTobi przeczytaj to uwaznie i postaraj sie jednak znalezc ssy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale mam 1 folder w którym miałem ss'y i znalazłem tylko tego z tej daty a więc raczej innych ss'ow nie ma mam też inne ale to z innych serwerów 

 

a i srr za wrzucenie tak ss'ow robię to 1 raz bo chce sobie pograc na tym serwerze :D

To jest spoko serwerek nie powiem dobrze gram ;) no ale widocznie admin tego nie docenia i zrobił mi ss'y'a chodź pewnie nie dopatrzał się mojej

gry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...