Skocz do zawartości

froxen prośba o UB


froxen

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:froxen;
Godzina, data zdarzenia:15.04.2017 22:14:21
Mapa: aim_famas_x
Opis zdarzenia:4k z famasa hs po czym skoczylem 5 razy bhopem pre +290 and instant ban bez ssow
STEAM_ID / IP: 'STEAM_0:0:75482331

http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingiel, napiszę to tylko raz - sklej mordę w końcu i nie udawaj takiego wielkiego pana śmietniku.

Lowem to ty jesteś mierniaku z VAC :] Pal się dalej w CSGO ;)

 

0:38 - szarpie
0:52-0:55 
1:47-1:52 
2:25-2:31 
2:45-2:48 
4:33-4:40 
4:42-4:48 
5:18-5:22 
5:50-5:52 
6:51-7:07 
7:15-7:18
8:15-8:21 
8:23-8:25 
8:36 - prefire model
9:02-9:12 
9:15 - ładnie szarpło

 

9 dni temu dostał bana za multi-hacka na innym steamie: http://blacklisted.pl/app18976,steam_0:1:22935443.html

Dzisiejsze: http://www.blacklisted.pl/app18998,steam_0:0:75482331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma nigdzie abym Ci podesłał link do HLTV. Podałem rozpiskę, od tego jesteś abyś to sprawdził.

Jeśli stracę z tego powodu admina to nie będę płakał.

Jeśli rozpiska to nie dowód, to mam nadzieję, że pomyślisz nad psychologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetlumacze to na twój jezyk.

Jezeli wrzucasz kogos na BLa to dodajesz demko plus rozpiska czy sama rozpiska wystarcza? Obowiazkiem admina jest dostarczenie dowodow. Mam wywalone na rozpiski bo i tak na nie nie patrze. Jednak by ocenic gre gracza musze miec z czego. Nie wezme demek z BLa poniewaz mam nakazane zeby na to nawet nie patrzec (z czego sie ciesze bo gardzilem,gardze i bede gardzic całym BLem) Jezeli nie potrafisz w edycji swojego glupiego posta dodac zwyklego demka to gracz dostaje UB z automatu.

Tyle w temacie. Masz prawo przedstawic jedynie dowod winy gracza. Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lulek napisał:

Dodam coś od siebie; 1wsze zgłoszenie to nawet nie grał froxen tylko znajomek, któremu acc oddał ale okej, nie wiesz mogłeś się pomylić, ale banowanie kogoś za osobę to głupota. Banuj za grę na odpale, a nie za to czy dostał wcześniej +b na blu czy nie. q:^)

PS. O co Ty masz problem, dodaj link z hltv i po sprawie, a nie płaczesz, że niech dostanie ub i lata odpalony gdy gra klar xDD Oj 20k h since 2k3 coś słabo :[[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:54 - Celownik jakby do konca nie mogl sie zdecydowac gdzie strzelac +/-

02:31 - po tej akcji moge stwierdzic ze nic nie szarpie i nie bedzie szarpac a strzaly sa normalne (informacyjna)

03:29 - Ladna akcja i propsuje sam czesto proboje cos takiego zrobic jednak niestety rzadko sie udaje (informacyjna)

08:36 - widac idealnie model i strzal po zobaczeniu calego modelu -b (tak zeby low player nie plakal ze mam wywalone na jego rozpiske tak bardzo)

dokladnie 09:14:33 - Widac model stojacy na respie wiec nie ma mowy o zadnym pre fire -b

Ps. Za bardzo nie wiem co myslec o twoim bh. Czasami wyglada to na najzwyklejszy skrypt a czasami mam deja vu bo przypominaja mi sie moje proby robienia bh :) 

 

Nie mam wiecej do czego sie przyczepic. Mialem 2 akcje w ktorych bylem na 75% pewny ze to skrypt na abh jednak w nastepnych rundach rozwiales moje watpliwosci wiec UB.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...