Skocz do zawartości

cyrk


Janko

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:Krol Albanii
Godzina, data zdarzenia:teraz
Mapa:eldorado
Opis zdarzenia:

nie wiem admin siedzi i widzi jak za przeproszeniem z jakimś Pizdusiem 15 letnim typu TPS sie  wyzywal ale panie ja mam 28 lat a  ten łowik ma 15  do przesady by mnie obrażał wiem, ze trzeba trzymać nery na  wodzy ale ile mozna a kolega widze chyba funfel z adminem gram na farcie bo mi tylko bana dał za wyzywanie ?? ja za długo gram na mw3 by  mnie byle szcze.... wyzywał ... a admin był i  widac jak reaguje ..
Sorki ubt w jaki sposób pisze ale troszkę równo uprawnienia ,.....

 

 

STEAM_ID / IP:

 

 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 59 minutes and 27 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname: Krol Albanii 
[AMXBans] Reason: 'Odpocznij sobie' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ Pochylnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:4266029' 
[AMXBans] Your IP: '5.226.72.1' 
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Albański

Ja jestem tym adminem...

I powiem Ci tak jak cie wyzywa napisz na U@  a nie sie znim wyzywasz dostałęs bana bo cały czas sie znim wyzywałes tak jak on ciebie i on tez dostał bana.

Nie jesteś Bóg wie KIM żeby ciebie nie obowiązywał regulamin. I tyle w temacie miej pretensje sam do siebie ... Pozdro  

PS 

Ja dłużej gram od ciebie na tym serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz gdzie on dostał bana i czy dostał na tyle sam ?

Kolego moj kochany moze grasz dłużej ale to terrz  bym wątpił bo jestes raz na jakis czas na servie ale ok nie chce sie kłucic z kolegą adminem .......

 

a co do tego u@ to nie wiem jak nosisz okulary to je zmień bo ile trfalła konwersja nie czym zareagowałeś  fakt nie było to na twoje u@ ale sam widziales i żadnej reakcji początkowe

nie było .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię bardzo 

 

TPS!
SteamID STEAM_2:0:875391706
SteamCommunity ID 76561199711049140
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Odpocznij sobie
Wykonano 17.04.2017 - 19:24:52
Wygasa 17.04.2017 - 20:24:52 (14 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez GramNaFarcie
Zbanowany na |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| Pochylnia.pl [COD 400 MW3][RESET 14 STYCZEN] @ Zabijaka.pl (de_lidl)
Wszystkie wygasłe bany

0

 

a i trzymaj moje GT ale nwm po co https://cache.gametracker.com/player/GramNaFarcie/79.133.192.60:27015/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie mim twoje gt jest nie potrzebne bo dajesz je w czasie przeszłym myślisz ze teraz pograsz chwile i jesteś top gdzie byleś przesz dłużysz czas pacz mapy wstecz tygodnie tio ze wejdziesz na chwile i zaraz wyjdziesz o niczym  nie swiadczy ja cały czas jestem na servie to wiesz widzie kto wchodzi i gra z adminów to sie osmieszaj sie ze swoim gt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie mam co z Toba człowieku dyskutować bo na palcach zliczę ile cie nie ma i tyle w temacie ja cały czas gram na tym servie codziennie i widze kto jest z adminów 

 

 Koniec tematu ban był wygaśnie i tyle ...

Ja mam 28 lat Pracę i daje rade to pogodzić ty masz morze max z\ 17 ..... szkole i tego nie możesz pogodzić i masz admina to o czym tu polenizować  koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban wygasl. Obydwoje dostaliscie po banie co widac w amxbansie. Jako ze to odwolanie od bana a nie skarga to zamykam.

Lecz na przyszlosc prosze o trzymanie nerwow na wodzy i postaranie sie troszke sensowniej pisac. W niektorych momentach musze sie domyslac o co chodzi.

/Close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...