Skocz do zawartości

Irytujące podania i odpowiedz Adminów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym poruszyć kwestie składania podać na Admina jak i wypowiedzi niektórych z nich....

W ostatnim czasie zauważyłem nagły przyrost podań na Admina, osoby składające podania nie spełniają zazwyczaj warunków a wypowiedz niektórych Adminów mnie po prostu drażnią.

Dlaczego? Za chwile to wyjaśnię.... Puki co przypomnę i zaznaczę kryteria i najczęstsze ich nie spełnianie.

*NIE

*CZASEM

1. Wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) jeśli ktoś jest tego godzień DOBRA ROZUMIEM ZE SA WYJĄTKI ALE TO NIE WSZYSTKO!

2. Przegrane min. 15h na serwerze I TU SIĘ ZDARZA DUŻY CH*J BO NAWET TEGO NIE MA

3. Przegrane min. 7h na serwerze w ciągu tygodnia

4. Prośby o admina można składać od 5-ciu postów ZAZWYCZAJ POD PODANIE

5. Brak aktywnych ostrzeżeń

6. Posiadanie sprawnego mikrofonu NIE ZAWSZE JEST TO OCZYWISTE

7. Obowiązkowo aktywne konto steam

8. Konto steam nie może zawierać bana VAC, Blacklisted, ESL, Cybersport, Allplay, Anticheat, Azereus

9. Aktywność na serwerze jak i forum TUTAJ BYM POWIEDZIAŁ ZE NA FORUM ZAZWYCZAJ NIE JEST W OGÓLE 

10. Umiejętność kręcenia własnych dem pov z rozpisaniem ich

11. Znajomość regulaminu serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich TUTAJ MAM CZASAMI WĄTPLIWOŚCI 

12. Podanie niespełniające wszystkich kryteriów nie skreśla ze stanowiska TEN PUNKT DLA MNIE JEST NIEOCZYWISTY I NIEPOPRAWNY MIJA SIE Z INNYMI

 

A wiec teraz wyjaśnię Wam o co dokładnie się rozchodzi....

Chodzi aktywności na serwerze jest i akurat to mi się podoba ;) ale co z tego... skoro osoba składająca podanie nie spełnia warunków w dodatku w odpowiedzi niektórych Adminów brzmi '' forum można nadrobić'' bla bla bla....

Albo przyda się pomocna dłoń - słuchajcie jeśli takie ma być wasze podejście to co 2 osoba składająca podanie będzie miała Admina. Chyba nie o to w tym chodzi.... ponieważ po moich obserwacjach i na forum jak i na serwerach których gram mogę stwierdzi ze jest sporo tych Adminów którzy wchodzą jeśli już to robią raz na 2 tyg lub dłużej na serwer i znikają zapadają się w podziemie. Maja wyjebane jak i w forum tak tez w serwer wiec po co tu pierdolić ze nadrobią? hmm? A co do Adminów słuchajcie jeśli nie macie czasu to zrezygnujcie albo zacznijcie podchodzić do tego poważniej bo później własnie o to takie skutki są.

Dziękuję za poświęcony czas... Mam nadzieje ze coś się zmieni na dobre.

Pozdrawiam Shock!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Każdy Opiekun serwera układa wymagania na admina pod takie jakie według niego są ważne, lub korzysta z tych co są podane. Ja u siebie na każdym z 3 serwerów mam inne wymogi. Każdy ma inne podejście do podań.

Dobra teraz twoje podpunkty?  

Dlaczego użyłeś wymagań z Only DD2? Nie zauważyłeś tego że na każdym serwerze one różnią się od siebie? 

Tu masz wymagania z mojego serwera CS GO DD2:

1. Prośby o admina można składać od 10 postów. 
2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. 
3. Trzeba posiadać minimum 15h na serwerze. 
4. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina, musi mieć ukończone 15 lat.
5. Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.) 
6. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania.
7. Podania można składać tylko wtedy, gdy nie posiada się żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie może otrzymać rangi Admina).
8. Nie należy pośpieszać decyzji Opiekuna (np. na GG, PW). Opiekun serwera sam zdecyduje kiedy podanie powinno zostać rozpatrzone. W razie spamowania na PW/GG/e-mail/Steam, ma on prawo negatywnie rozpatrzyć podanie powołując się na takie incydenty. 
9. Podania niespełniające wymagań, będą automatycznie odrzucane. 

Widać różnice? Ja widzę i to kolosalne. 

U mnie na przykład na serwerze nie wymagam posiadania mikrofonu.  Dodatkowo nie będę odrzucał podania na admina osoby która gra 5h dziennie z tego powodu że nie posiada odpowiedniej ilości postów. 

Do każdego podania podchodzi się indywidualnie i na każdego trzeba patrzeć z osobna bo może być to osoba która ledwo co spełnia wymagania ale ma duży potencjał.  

Co do pkt 12. Osoba która nie spełnia wymagań wszystkich wymagań na admina nie jest od razu z skreślana z tego że go nie otrzyma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, VisTeR. napisał:

Każdy Opiekun serwera układa wymagania na admina pod takie jakie według niego są ważne, lub korzysta z tych co są podane. Ja u siebie na każdym z 3 serwerów mam inne wymogi. Każdy ma inne podejście do podań.

Dobra teraz twoje podpunkty?  

Dlaczego użyłeś wymagań z Only DD2? Nie zauważyłeś tego że na każdym serwerze one różnią się od siebie? 

Tu masz wymagania z mojego serwera CS GO DD2:

1. Prośby o admina można składać od 10 postów. 
2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. 
3. Trzeba posiadać minimum 15h na serwerze. 
4. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina, musi mieć ukończone 15 lat.
5. Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.) 
6. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania.
7. Podania można składać tylko wtedy, gdy nie posiada się żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie może otrzymać rangi Admina).
8. Nie należy pośpieszać decyzji Opiekuna (np. na GG, PW). Opiekun serwera sam zdecyduje kiedy podanie powinno zostać rozpatrzone. W razie spamowania na PW/GG/e-mail/Steam, ma on prawo negatywnie rozpatrzyć podanie powołując się na takie incydenty. 
9. Podania niespełniające wymagań, będą automatycznie odrzucane. 

Widać różnice? Ja widzę i to kolosalne. 

U mnie na przykład na serwerze nie wymagam posiadania mikrofonu.  Dodatkowo nie będę odrzucał podania na admina osoby która gra 5h dziennie z tego powodu że nie posiada odpowiedniej ilości postów. 

Do każdego podania podchodzi się indywidualnie i na każdego trzeba patrzeć z osobna bo może być to osoba która ledwo co spełnia wymagania ale ma duży potencjał.  

Co do pkt 12. Osoba która nie spełnia wymagań wszystkich wymagań na admina nie jest od razu z skreślana z tego że go nie otrzyma.  

To jest tylko przykład a mi chodzi o sam fakt kolego bez uprzedzeń....

Niektóre są bardzo podobne a i tak nie spełniane. Nie będę Ci pokazywał palcem. Wystarczy przejrzeć podania i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co ten temat to ja nie wiem :D  Część administracji go nawet nie sprawdzi, część się w nim nie wypowie a reszta wyrazi swoją opinie. Krótko mówiąc nic to nie zmieni ... Propozycje czy Uwagi schemat zawsze ten sam :). Niech każdy zajmie się swoim placem zabaw a nie u szczęśliwa ludzi na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam używanie interpunkcji. Inaczej wychodzi z tego nieczytelny i niezrozumiały bełkot. 

W jakim celu napisałeś ten temat? Najpierw piszesz coś o warunkach i przytaczasz je z jednego z serwerów. Nie mam pojęcia co znaczy kolorowe "NIE" i "CZASEM". Potem wspominasz coś o wypowiedziach w podaniach, a nagle przeskakujesz do nieobecnych adminów na serwerach. Napisz krótko, o co Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat. Autorowi chodzi o to ze sa wymagania na adminow ktorych nikt z opiekunow nie przestrzega (wedlug autora). Nie przyjmuje do wiadomosci ze opiekun sam stwierdza czy gracz sie nadaje na admina czy nie. Spina jest rowniez o to ze wielu takich ktorzy zakladaja konta pod podanie ma glosy na TAK od adminow tych serwerow mimo ze wedlug autora nie powinni byli dostac glosu na TAK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa chodzi mu o wypowiedzi aha :)  

Tylko jest taki punkt w dziale bodajże regulamin działu na admina przy danym serwerze że wypowiedzi go aczy nie wypłyną na ostateczną decyzję, więc jeśli ktoś pisze tak jak ty mówisz to niech se on piszę opiekun serwera sam zadecyduje.:) 

 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wymagania na każdym serwerze ustanawia opiekun danego serwera. Od niego również zależy to, jak bardzo będzie ich przestrzegał. Na wypowiedzi graczy/użytkowników opiekun wpływu nie ma, a bezsensowne są karane warnem. Ostateczną decyzję i tak podejmuje opiekun - może ona być całkowicie inna od opinii użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...