Skocz do zawartości

Yakuza15 -Ub


yakuza15

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem nawet jak by sie nalozyl ci ban przez inna osobe albo postanowiles zmienic nick i sobie pograc na czitch aim wh jedyna opcja kupic csa na steam przynajmniej tak kiedys bylo a jesli nie to bez ub i koniec kariery na pochylni

 

ps jeszcze raz dodam z bansa bo juz 2 strona i napisze co wczesniej

 

tyle osob sie wypowiedzialo a nikt nie spr tego ss co wstawil w bansie i masz bana za czitowanie na twoim steam id jest ban z powodem czitujesz http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=372

 

sam opos banowal wiec albo zmieniles nick i sie odpaliles albo ktos mial taki sam steam id jak Ty na ns kiedys tak bylo zeby dostac ub musiales miec csa na steam inaczej bez ub

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BloodyAlien Tyle osob sie wypowiedzialo i uwierz ze sprawdzilem...

Uwierz tez ze nalozone ip to rzecz powszechna za co zadko kiedy jest dane UB bo najczesciej dziala poprostu reset routera/modemu. Temat zamykam zeby nie bylo wiecej spamu tutaj bo widze wszyscy sie wypowiadaja a male pojecie na ten temat maja. Jak ktos z dostepem do acp mi pomoze to wtedy bede mogl rozpatrzec ten temat. Chyba ze do tego czasu problem sam sie rozwiaze. @yakuza15 wrazie czego pisz PW jak to bylo wczesniej.

/close do czasu rozpatrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zeratul napisał:

Teoretycznie równie dobrze mogło sfiksować DPROTO na serwerze, sam już 2 razy wyłapałem tak bana. Plugin nakłada blokadę na ok. 4 godziny, więc opcje są dwie: 

Konfigurowałem już dproto, żeby ta sytuacja nie miała już miejsca.

4 godziny temu, Pingiel10 napisał:

Nie twoje ip tylko z konsoli chcialem. bo Ty mozesz sobie je skopiowac a Ja musze przepisywac. 83.28.102.5 STEAM_2:0:40018167

Miałeś IP i SID i nie sprawdziłeś...

 

@yakuza15

Teraz powinieneś już móc wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...