Skocz do zawartości

Tym razem . mam cie :)


devroleq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Krol Albanii

STEAM_0:1:4266029 

Czas 20:39 

Czas trwania dema - ok 6 min

Nie trzeba nic pisać aimbot pod przycisk/ustawia w grze po zorientowaniu sie ze go obserwuje off jak widac w ostatniej rundzie gra klasa truciciel- ak i zatruwa perk bezlik- nieskonczona amunicja ja tutaj ogranicznika ani eliminatora ani Wh nie widze pozdrawiam gracz co chwile ucieka na spekta jak mnie tam zobaczy tym razem mi sie udalo :)

3:51 1/4 odpalcie patrzcie te strzały

4:07 patrzcie jak kolejny raz szarpie mu ten celownik 1/1 1/2 1/4

4:19- 4 :25 :) pozdrawiam :) 

gracz po zobaczeniu ze napisałem ping w normie czy cos w ten desen od razu strzały normalne

po każdym starcie rundy gracz coś robi bo sie rusza 

Demo : http://www89.zippyshare.com/v/VoSUacYZ/file.html

ogranicznik/ no recoil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demko trwa nie całe 4 minuty (matematyka)

aimbot pod przyciskiem akcja w szybie byleś widziałem ci schowałeś sie trafiłem w sciane i bania aim pod przyciskiem a co do tego Zorientowania się to nie uciekłem na spekta tylko śmieliśmy się  z twojego nagrywania z Adminem Gekon bo jest cały czas na tes zapraszamy dywanik stalco :D  koleiny raz nie myślisz Młody człowieku ale uczysz się .... rozumiem  Pingiel jak chcesz momzesz Poprosić Gekona o wypowiedz jak nie wierzysz ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janko napisał:

demko trwa nie całe 4 minuty (matematyka)

aimbot pod przyciskiem akcja w szybie byleś widziałem ci schowałeś sie trafiłem w sciane i bania aim pod przyciskiem a co do tego Zorientowania się to nie uciekłem na spekta tylko śmieliśmy się  z twojego nagrywania z Adminem Gekon bo jest cały czas na tes zapraszamy dywanik stalco :D  koleiny raz nie myślisz Młody człowieku ale uczysz się .... rozumiem  Pingiel jak chcesz momzesz Poprosić Gekona o wypowiedz jak nie wierzysz ... 

Po co się wypowiadasz ? , naucz się pisać , inaczej nie pisz do mnie oczy mnie bolą i skończ nabijać posty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie dawac sobie info poprzez tsa co jest zabronione. Np. Jednak tak nie musi byc co wiem z wlasnego doswiadczenia.

Co do demka Ja bym za to nie banowal poniewaz to sa normalne strzaly wedlug mnie.

Przypominam rowniez o tym ze nie zabraniam wypowiadania sie na temat demka. Jednak swoje dyskusje odbywajcie na PW. Tutaj tylko odnosnie demka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...