Skocz do zawartości

Admin Pochylni odpalony - Lulek


ZnanySkazany

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: Jego serwer ( który kiedyś miał )
Data: Nie mam pojęcia, coś koło 3 miesięcy
Nick podejrzanego: Lulek/kot
STEAM_ID (komenda "status"): 0:1:418670
Link do dema: http://www19.zippyshare.com/v/dIIQHeFv/file.html
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa):
Rodzaj wspomagacza: WH
Podejrzane momenty:

 

9:04-9;15 - reakcja celownikiem za modelem. Przesuwając go ku górze idzie za modelem. +b
12;19-12;31 - Na początku wybiega modelowo wcelowany na chłopaka z respa, po czym wie, że jest jeszcze w żelkach i się wcelowuje +/-b
13:10-13;18 - Szybka konfiguracja haxów bo coś nie wchodzi? +/- b
14;18-14;27 - Wybiega wcelowany na connect, udaje, że nie widzi modelu we wnęce, potem patrzy w tą wnękę koło konektora, przesuwa się w lewo razem z celownikiem, a gdy jest model, wyskakuje i pada +/-b [ Z przewagą na + ]
16;25-16;30 - Znowu jakaś konfiguracja czy jaki ciul tam stanął dęba? +/- b
18;16-18;27 - Nie trafił z Deagla, po czym się cofa bo wie, że jest jeszcze jeden z od konektora, wcelowuje się na żelkach i pada +b
19;36-19;45 - Znowu te zatrzyamnie, ciekawe po co już chyba wiadomo po co +b
19;50-19;58- Delikatny pre fire? Ciężko zobaczyć +/- b
20;46-20;59 - Tutaj to już w ogóle, wie gdzie model udaje, że chodzi po domku, po czym wcelowuje się w piwnice bo model wychodzi, udało mi się zatrzymać idealnie w miejscu gdzie celownik IDEALANIE jest na modelu za ścianą, później to już wyskok nic nie sprawdza tylko od razu wie, że jest na prawo +b
27;56-28;03 - Wiadomo, widzi model rozbija widzi, że uciekł idzie na około. Modelowo wychodzi wcelowany na niego i beng +b
28;43-28;50 - Już, skonfigurował i zaczął strzelać banie z dupy, co po stronie CT nie miało miejsca +b
31;18-31;30 - To już w ogóle mnie rozwaliło, wie, że jest tam model, podchodzi na cicho, musi rzucić NIBY flesha, żeby wiarygodnie wyglądało po czym modelowo wjeżdża mu na łeb +b
33;46-34;00 - Niezły agent, chyba za dużo małych agentów się naoglądał, nigdy tam nie sprawdzał, wie, że jest model, wychodzi wcelowany hahahahah płakać mi się chce +b
34;44-34;50 - Dobra, oczywiście wiedział bo jak by inaczej +b

Jeżeli jest to za mało, dam demko z tuscana to tam też jest kilka ciekawych akcji
Pozdrawiam serdecznie.
Do pieca proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:04-9:15 - sprawdza normalnie, po czym słychać Nenka, więc wcelowuje. -b

12:19-12:31 - tego z respa słychać ogarze -b, 12:20 słychać zbicie wejścia do wenta, więc wiedział, że tam jest lub mógł się domyślać 12:29-12:30 zauważ, że bardziej patrzy na lewo, a potem już słyszy, że wybiegnie z prawej... -b

13:10-13:18 prawdopodobnie pisze z kimś na steam, bądź coś takiego, gdyż podczas wychodzenia do steama SHIFT-TAB - klawisz trzymany w grze dalej działa, w tym wypadku "w", podczas wychodzenia do menu, albo na pulpit tak się nie dzieje -b 

14:18-14:27 - gdyby go widział "wh" jego reakcja byłaby no raczej dużo szybsza -b

18:16-18:27 - Nenka słyszał w 18:13, a jego kolega krył od strony ( nie wiem jak to w 1.6, w GO to są schody CT ), po za tym słyszał jak SZYNY zeskoczył ze skrzynki, więc jak nie trafił mógł się spodziewać Nenka, a po za tym schował się, aby awka go nie trafiła. ( chodź dziwna reakcja, gdy wyczekiwał na Nenka, bo mógł wybiec mu wcześniej, ale w 18:26-27 widać, że w ogóle się Nenka nie spodziewa w tym momencie ) -b

 

Nie sprawdzam więcej, większość wyssane z palca i w dodatku bez słuchawek wpisywane. Żałosne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalony Lólek 1337 =)

 

Rozpisuj rozpisuj hehehehe.

Pamiętaj, że ja to nie ty :)

 

/Edit. Nie masz prawa do spamowania tutaj. Jedyne co mozesz to napisac kontr rozpiske tlumaczaca podane przez Ciebie czasy. Tylko i wylacznie tyle. Swoje smieszne komenatarze zostaw na czas zabawy w piaskownicy... 
Pingiel10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09:04 - Prince przestaje tupac i juz idzie na shifcie a Marian nadal tupie do tego sam Lulek tupie zagluszajac sobie liczbe krokow. (Nie wiem skad wzial sie tam wedlug Ciebie Nenek skoro on nie zyl w tym momencie ale ok nie kloce sie ze specem) +/-

09:08 - leci HE z lewej strony mimo to olewka nadal prawa strona wazniejsza (Ja juz wtedy bym reagowal i po pierwsze przemiescil sie jak i wcelowal)

09:14 - Wyciaga He prawdopodobnie by rzucic pod Princa (Ja bym raczej probowal z ak cokolwiek zdzialac bo w kazdej chwili moze drugi wyskoczyc znajac dokladna moja pozycje) +b 

12:03 - Ja nie wiem co to byl za strzal w ogole +/-

14:21 - Ja tam na 1/4 nie widze przeciwnika a co dopiero na 1/1 i to w ruchu +b

17:32 - dla mnie dziwnie wcelowany skad wiedzial ze gala? +b

19:55 - typowy prefire mozna zrzucic na kroki jednak nie przy jego umiejetsnosciach +b

21:59 - Jezeli to jest typowe wychylenie sie w sciane to ja nie mam pytan...

22:01 - czyzby strzelal w Szyny ktory tam sobie kucal elegancko? Z perspektywy Lulka to ja niestety nie widze +b

22:11 - wow Bug tej gry zmartwychwstal xD Lamerskie (Informacyjnie)

31:28 - Moze typowe miejsce na schowanie sie (zreguly) Jednak jak on biegnie to az mi sie smiac chce :D +/-

33:57 - wie o nim typowo wie +b

 

Tyle. Ja bym banowal jednak jak zaznaczalem wczesniej demko nie z naszej Sieci wiec z tym nic nie zrobimy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...