Skocz do zawartości

H3adSh0ter :* [Prośba o UB]


HeadShoter :*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: H3adSh0tter :*
Godzina, data zdarzenia: przedchwilą
Mapa: dd2
Opis zdarzenia: Dostałem bana za "Czitowanie" bo admin sobie rzucił okiem na mnie przez chwile i stwierdził że mam czity na steam.. Super
STEAM_ID / IP:

 

Nawet wycinek macie ;


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pochylnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:114103183'
[AMXBans] Twoje IP: '37.47.109.161'
[AMXBans] ===============================================

 

#Edit... podrzucam demko http://d1.hltv.org.pl/srv21641/DD2-1705122232-de_dust2.dem.zip , chyba to jest to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

3. Czas dla admina na wypowiedź w temacie to 12h. Jeżeli admin nie wypowie się w regulaminowym czasie, to gracz dostaje UB, a admin ostrzeżenie.

 

Uptade SB

 

Banujesz typa, sugerujesz mu by sam wstawił demko które ty powinieneś wrzucić i rozpisać,  dajesz do zrozumienia ubt że ma sobie je sam przejrzeć i dojść do tego które momenty są odpalone :D  i może jeszcze frytki do tego :D 8 godzin ... zostały ci cztery od teraz na rozpiskę, miałeś wczoraj czas na to bo siedziałeś  na forum ... i to że wtedy pingla już nie było niema nic do rzeczy ...

 

PS: Pingiel Ebie mnie teraz pkt 4 xd

 

@Down

 

Mordko ty moja :) nie będę ci wyjaśniał sprawy na pw bo po twoich ostatnich płaczach po prostu cie zablokowałem :). I najwyraźniej będę musiał to samo zrobić z postami bo nudzisz mnie. Stwierdzam fakty, to ty nie zapoznałeś się z regulaminami i regułami i to ty powinieneś dostać warna za te swoje wyzwiska a także to ty zawsze plujesz się do mnie bo nie potrafisz czytać z zrozumieniem :).

 

Dziękuje, Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zamknij jadaczkę jełopie bo krytykujesz wszystko co skomentuje.

Masz coś do mnie to mi to powiedz albo nie wchodź mi w drogie, bo trochę za dużę "mnie manie" masz o sobie widzę.

Co ty myślisz ze kim Ty tu jesteś, chyba Ci się coś popierdoliło. Jesteś tchórzem zwykłym wyjaśnić sprawy na pv nie umiesz.

Następna sprawa to jak będę chciał to rozpisze ale zazwyczaj to nie jest konieczne.

Za ten komentarz należy Ci się Warn!

@edit

Napisałem Ci na pw "ze jeśli nie masz nic ciekawego do pow, to żebyś nie komentował" wiec nie pisz bzdur albo wstaw SS i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem to kiedys na sb i Opos osobiscie to napisal w skardze na mnie. Ja nie mam obowiazku zajmowania sie demkami jesli nie sa rozpisane. Moge to robic jednak nie musze. Wystarczy podac demko jednak dzisiaj nie bede w stanie sie tym zajac. Jako ze gracz ma steam to wrazie w nie ucieknie i bede w stanie nadac bana spowrotem.Daje UB a demkiem sie zajme jak bede w stanie. 

 

http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=3105 - link do bana dla mnie. Niech mnie Opos osadzi.

 

Rozpiska : 

12:34 - dolaczenie do gry (informacyjna)

Tyle co moge wypisac. Po samym zachowaniu widac ze gracz nie jest jeszcze w 100% obyty z mapa i popelnia wiele wedlug mnie bledow. Czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...