Skocz do zawartości

klasa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje, aby dodać nowa klasę Premium Ninja. Brakuje mi tego typu klasy na serwerze, ponieważ każdy lubi sobie w końcu polatać czasami z nożem po mapie. :)  Niby jest klasa Extra Ninja, ale nie da sie jej kupić, wiec moze warto byłoby ja dodać. 

Klasa: Ninja

Miałaby ona tylko nóż, 1/1 na zabicie z PPM, 2 lub 3 skoki z lekko zmniejszona grawitacja i 80% niewidzialności. 

Przy takich umiejętnościach nie będzie sie ona za bardzo wyróżniała, ponieważ sa dwa perki dzieki którym widzimy niewidzialnych. Myślę, ze po dodaniu wiele osób chciałoby ja kupić :) 

Pozdrawiam :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na NIE

Ninja premium już jest.  "Nowa" ninja bd miała wszystko to samo... Może oprócz grawatiki.     Po co nam 2 klasy premium Ninja ? 

Niinja  da się kupić może nie przez /sklepsms ale się da :)

 

Każdy lubi polatać z kosą na mapce= Nie każdy kupi premke. 

 

Wolałbym klasę która widzi niewidzialnych (Nie ma żadnej :P ) 

 

 

@APPLE1899

Nikt nie wspomniał,że taka klasa "powstanie". 

A teraz niby co Reanimator lepszy ?   Ja mając perk "Menty"  (Grając Terminatorem XXL 1/1 awp/scout)  Reanimator nie ma gry.

:)

Edytowane przez PremiuMGracz:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem tak, kupuje ktoś ta klase Ninja co juz jest? Gram na serwerze no juz moze 3 tygodnie, ale jeszcze nie widziałem, aby gral ktoś ta klasa i wlasnie dlatego gracze jej nie kupują. 

Co do klasy ktora widzi niewidzialnych to byłaby to najgorsza propozycja. Jest jeden perk i chyba trzy klasy które sa niewidzialne( na dodatek można je bez problemu zobaczyć jak sie przyjrzymy) i dwa perki, które w sumie jest łatwo zdobyć, które widza niewidzialnych. I powiem tak jak będzie klasa ktora widzi niewidzialnych z perkiem scout 1/1, a gracz który wydal np. Na klase Reanimator 30zl nie będzie mial za dużych szans z ta klasa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...