Skocz do zawartości

Mecz Polska - Meksyk + Ankieta


Shock_Therapy

Kto wygra?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 11/13/17 o 19:30

Rekomendowane odpowiedzi

Już w najbliższy Poniedziałek 13.11.2017 ostatni mecz naszej reprezentacji w tym roku. Zmierzymy się z Meksykiem, niestety bez czołowych zawodników, ponieważ Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak i Turbo Grosik opusicili zgrupowanie. Więc młodzież kolejny raz będzie miała szansę się wykazać. Co byście powiedzieli, jakie są Wasze przemyślenia? Zapraszam również do oddania głosu w Ankiecie.

Pozdrawiam 

Shock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten mecz skończymy z remisem. Pewnie nie będzie jakiegoś turbo ciśnięcia. Ciekawe dlaczego Glik, Krycha i Grosik opuszczają spotkanie. Może Nawałka chce wypróbować zmienników? W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby tak zrobił, bo lubi eksperymentować na meczach towarzyskich. A skoro i tak wiedzą, że nie będą grać, to wtedy nie mają co na ławie siedzieć :P 

Ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo nie widziałem gdy z meczu z Urugwajem. Ale ten, to już na pewno będę oglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno coś poeksperymentuje, bo jak nie w meczach towarzyskich to kiedy to robić ;). Ciekawe czy znowu zagramy w nowym  ustawieniu na 3 środkowych obrońców. W meczu z Urugwajem wyglądało to bardzo dobrze, gdyż nie stworzyli sobie żadnej sytuacji w naszym polu karnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie bardzo zdziwiło że nasi z trójką obrońców na 0 z tyłu tym bardziej że Urugwaj to nie ogórki.

Chciałbym zobaczyć z Meksykiem więcej Góralskiego, Makuszewskiego być może Kurzawy, nie interesuje się polską ligą ale słyszałem że ten ostatni sporo asyst zbiera. W ataku nie widzę prócz Lewego nikogo wartościowego, coś ktoś ma jakiś pomysł na skład? Generalnie jakoś ten skład mamy taki wąski, coraz częściej wydaje mi się musimy sięgać po zawodników z naszej ligi.  Lewa obrona jakoś tak mizernie wygląda, może Rybus tam prędzej niż Jędza? Czemu w ogóle Teodorczyka nie ma ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Luczko napisał:

To mnie bardzo zdziwiło że nasi z trójką obrońców na 0 z tyłu tym bardziej że Urugwaj to nie ogórki.

Ale w takim ustawieniu tylko na papierze jest 3 obrońców a w rzeczywistości gdy atakują nasi rywale to jest nas w lini defensywnej aż 5 w tym 3 stoperów co robi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem ciekaw tego ustawienia. Jak się sprawdzi. Czytałem już przed meczem z Urugwajem, że zagramy z 3 obrońcami i nie wróżyłem dobrego wyniku, a jednak się udało. Chcę to zobaczyć na własne oczy :P 

Teodorczyk jest ostatnio bez formy. 13 meczy w lidze i 3 gole. Słabiutko. Myślę, że to wpływa na decyzję Nawałki.
Zresztą Teodorczykowi też trochę odwala. Poniżej faul sprzed kilkunastu dni. Dostał tylko żółtko.

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shock_Therapy Są nowi, ale tylko w reprezentacji. To nie byli jacyś 18 latkowie, więc powinni już umieć kopać. Ale też masz rację, trochę przesadziłem. Jakby grali drewno jak kilka lat temu, to byśmy przegrali dużo wyżej, a tak, to tylko dostaliśmy bramkę z dupy. Jednak dalej jest to drewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...