Skocz do zawartości

Admin :)


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku, prosiłbym o nie pisanie takich powodów jak: jestem na nie bo masz marne gt, tak wiem, że mam słabe gt, ale wszystko jest do nadrobienia, na serwer wchodzi coraz większą ilość graczy, serwer sie rozwija. A adminów wciąż mało, gwarantuje administracji jak i graczom, że pomogę na każdy sposób, jaki tylkoto będę mógł.

Nick na serwerze: Mój nick na serwerze to Devasiak

Wiek: Mam 21 lat

Znajomość AMXX: Moja znajomość amxxa to mocne 5/8

Doświadczenie: Byłem adminem na innych sieciach i dobrze mi to szło, teraz próbuje zostać adminem tu i pomóc graczom jak i zarówno reszcie administracji serwera jak i forum.

Staż w CS'a: W csa gram od małego. 4-5 lat

SteamID: Nie posiadam steama

Link do profilu na banid: Nie posiadam steama niestety.

Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/Devasiak/145.239.237.104:27425/ (tak wiem, gt mam marne.. ale z tego co widzę, na serwer wchodzi spora suma graczy a jest mało adminów, proszę o szanse, nie zawiode nikogo, a co do gt nadrobie szybko)

Kontakt: Gadu gadu, facebook, skype, teamspeak3

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem ogarnietą i doświadczoną osobą, jestem pewny, że nadaje się na to stanowisko, mogę obiecać, że nadrobie gt. Tygodniowo spędzam na serwerze po 5-6h a w weekend po 8h. Dlatego, zapewniam, że z nadrobieniem minut na serwerze nie będzie problemu, dlatego proszę o szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...